Lucerna siewna

Lucerna siewna – 4 właściwości, które musisz znać

Kobieta, Łysienie u kobiet

Jeśli chcesz uchronić włosy przed nadmiernym wypadaniem:). Lucerna siewna ma jednak dużo więcej właściwości, mających wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Warto się z nimi zapoznać.

Lucerna siewna – bogactwo składników

Właśnie w okresie zimowym przypominamy sobie zwykle o niej. Kiedy to na naszych (chociaż wciąż na niewielu) stołach pojawiają się kiełki. Lucerna siewna zawiera w sobie mnóstwo pierwiastków i witamin. Z tej pierwszej grupie warte wymienienia się między innymi potas, magnez i wapń. Roślina ta to również witaminy, C, E i K, a także grupa B.

Wpływ na poziom cholesterolu

To zwyczajowe określenie, bo chodzi o frakcje lipidowe. Ważne jest w tym aspekcie to, że lucerna siewna potrafi ograniczyć ilość tzw złego cholesterolu. To oznacza między innymi zmniejszenie ryzyko zawału serca.

Lucerna siewna dla kobiet

Jest to roślina, którą poleca się jako jeden z środków łagodzących objawy związane z menopauzą. Lucerna siewna ma w sobie składniki działające w podobny sposób do estrogenów. Co ciekawe jest ona również polecana jako naturalny sposób w profilaktyce raka piersi. Zawiera też w sobie składniki zwiększające laktację u karmiących matek.

Wpływ na odchudzanie

Po pierwsze pomoże ona przy problemach z trawieniem. Po drugie jest ona polecana jako sposób na detoksykację organizmu. I w taki sposób właściwości lucerny siewnej pomogą przy odchudzaniu. Bez pozbycia się szkodliwych substancji z organizmu może być trudno zrzucić te parę kilogramów za dużo.

Właściwości lucerny siewnej dla włosów

I przechodzimy do najważniejszego aspektu z punktu widzenia naszego bloga. Roślina ta przede wszystkim pozytywny wpływ na strukturę włosa. Składniki zawarte w lucernie siewnej wzmacniają ją. Oznacza to między innymi lepszy wygląd fryzury. A także zmniejszenie nadmiernego wypadania włosów. To jednak nie wszystko. Nasza dzisiejsza bohaterka odpowiada za kolor włosów. Pomaga utrzymać naturalną barwę fryzury.

Ekstrakt z lucerny siewnej (o stężeniu zwiększających jej właściwości) znalazł się w nowych tabletkach na wypadanie włosów dla kobiet o nazwie Locerin. Zawiera on 16(!) składników o szerokim spektrum działania. Jego głównym celem jest ochrona włosów przed nadmiernym wypadaniem i porost nowych. Więcej na jego temat znajdziecie na stronie producenta. Ten ostatni przygotował specjalnie dla moich czytelniczek niespodziankę!:) (korzystajcie szybko, bo jest ograniczona czasowo)

TABLETKI NA WYPADANIE WŁOSÓW LOCERIN 20% TANIEJ!

Dodaj komentarz