Locerin – tabletki na wypadanie włosów dla kobiet. Recenzja. Skład, działanie, opinie

To nowy, ale już szturmem zdobywający serca użytkowniczek produkt. O tym dlaczego warto zwrócić uwagę tabletek na wypadanie włosów Locerin, przeczytacie poniżej. Bez wątpienia dobrze przemyśleć stosowanie tego produktu, bowiem jest to środek o niespotykanym dotąd składzie oraz działaniu. Zapraszamy do recenzji.

Przyczyny wypadania włosów u kobiet

Zanim o samym Locerinie, trzeba  odpowiedzieć sobie na pytanie:

dlaczego tracimy włosy w nadmiarze?

Po pierwsze znając przyczynę, będziecie wiedzieć jak z nią walczyć. Po drugie pokazuje to też w pewnym stopniu, jakie powinny być tabletki na wypadanie włosów dla kobiet. Bo przyczyny ubytków we fryzurze są nieco inaczej „skonstruowane” niż u mężczyzn. I dlatego też potrzebne są inne tabletki na wypadanie włosów.

Do najczęściej występujących powodów przerzedzania fryzury zalicza się między innymi:

 • Niezbilansowana dietaproblem bardzo często występujący w czasie odchudzania. Zwykle wtedy ogranicza się minerały i witaminy. Przedłużający się niedobór niektórych z nich to ryzyko osłabienia fryzury Do pierwszej grupy zalicza się m.in. siarkę, krzem, cynk, żelazo i miedź. W grupie witamin znajdują się A, C oraz witaminy z grupy B. Dobrze jest także poznać dietę na wzmocnienie włosów, dzięki czemu będziemy mogli skuteczniej przeciwdziałać ich wypadaniu. Z uzupełnieniem tych składników wiele tabletek na wypadające włosy sobie nie radzi. Ważna w tym kontekście jest regularność tego co dostarczacie do organizmu. Dieta musi być zbilansowana.
 • Nieprawidłowa pielęgnacja i nadmierna stylizacja – to temat rzeka tak naprawdę. Ten pierwszy problem może doprowadzić do przesuszenia fryzury lub nadmiernego jej przetłuszczania. W obu przypadkach kończy się nadmiernym wypadaniem i ogromnym przerzedzeniem fryzury. Zbyt częste stylizowanie fryzur również prowadzi do takiej sytuacji. Tu zdecydowanie pomoże Locerin.
 • Stresczynnik wszechobecny, mający niekorzystny wpływ na zdrowie oraz stan włosów bez względu na płeć. Stres bardzo często związany jest na przykład z ciężką sytuacją w pracy. Może być także efektem niedoboru pewnych związków, których brak wiąże się z problemami ze stanem fryzury. Mam tutaj na myśli wspomniane witaminy z grupy B.

Kolejnym możliwym powodem nadmiernego wypadania włosów jest przyjmowanie niektórych leków. Mogą to być tabletki koncepcyjne. Chociaż w tym wypadku warto dodać, że nierzadko ich przyjmowanie daje odwrotny skutek. Dopiero odstawienie preparatów tego typu powoduje przerzedzenie fryzury. Nierzadko kobiety szukają w takiej sytuacji skutecznych tabletek na wypadanie włosów np. na różnego rodzaju forach poświęconych kobiecym sprawom.

W grupie leków skutkujących przerzedzeniami i wypadaniemnie tylko u kobiet są medykamenty stosowane przy depresji. Zresztą mają one dużo więcej skutków ubocznych. A jeśli jesteśmy przy lekach to nie można nie wspomnieć o chorobach, które mogą skutkować problemami z fryzurą.

suszenie włosów

W grupie takich problemów zdrowotnych znajduje się między innymi cukrzyca. Kolejny możliwy powód to nieprawidłowa praca tarczycy. To zresztą niezwykle częsta sytuacja u kobiet. Poważną chorobą, w przebiegu której może się pojawić taki problem jest toczeń układowy. To tak naprawdę ogromna ilość objawów, z którymi trzeba się zmierzyć. Ostatnią grupę chorób powodujących nadmierne wypadanie włosów są te atakujące skórę głowy – między innymi łojotokowe zapalenie skóry. Grzybica również może skutkować ubytkami fryzury. Tutaj walczyć trzeba z przyczyną, ale i z objawami. W tym ostatnim wypadku świetne sprawdzą się tabletki powstrzymujące wypadanie włosów, takie jak dzisiejszy bohater, czyli preparat Locerin.

 

Locerin tabletki na wypadanie włosów dla kobiet
Dane potwierdzające skuteczność suplementu diety Locerin. Źródło: strona producenta locerin.pl

Locerin - tabletki na wypadanie włosów dla kobiet

Czym jest Locerin i jaki ma skład?

Ten produkt to „świeże” rozwiązanie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki w temacie ratowania kobiecym fryzur. Jako jedyne tabletki na wypadanie włosów dla kobiet Locerin opiera się o 16 (!) składników. Tak, nie regulujecie monitorów! Skład jest naprawdę niezwykle bogaty. To jedyne rozwiązanie, które posiada tak komplementarny skład uderzający bezpośrednio w przyczyny wypadania owłosienia na głowie. Znajdziecie w nim między innymi:

 • AnaGain™ – to innowacyjny składnik stworzony przy pomocy technologii mikromacierzy DNA. Brzmi poważnie i tak też działa. Odpowiada między innymi za inicjowanie wzrostu nowych włosów. Powyżej znajduje się wykres z badaniami potwierdzający działanie kompleksu AnaGain™.
 • Ekstrakt pokrzywy – dobry znajomy każdej włosomaniaczki. W znaczącym stopniu ogranicza wypadanie. Jest krzemionkową bombą. Bez tego składnika można zapomnieć o bujnej fryzurze. 
 • Ekstrakt ze skrzypu – kolejny składnik Locerin mający ogromny wpływ na porost nowych włosów. Wzmacnia on też ich strukturę. O jego skuteczności przekonało się już wiele kobiet. Skrzyp, podobnie jak pokrzywa zawiera w sobie krzemionkę.
 • Ekstrakt z korzenia bambusa – występujący (aczkolwiek rzadko) w tabletkach na wypadanie włosów dla kobiet, ale tylko w Locerin jest on tak silny. To składnik, którego zadaniem jest między innymi ich wzmocnienie. Jako ciekawostkę warto dodać, że bambus poleca się również przy łupieżu. Dzięki swoim właściwościom chroni on skórę głowy. Co oczywiście nie pozostaje bez znaczenia dla stanu fryzury. 
 • Lucerna siewna – to z kolei składnik, którego próżno szukać w innych tabletkach na wypadanie włosów. A to błąd, bo działa naprawdę skutecznie. Wzmacnia fryzurę, a do tego pozwala zachować jej naturalny kolor.
 • Miedź – brak tego pierwiastka szkodzi fryzurze. Wzmacnia on włosy. Dba też o ich naturalny kolor oraz przeciwdziała przedwczesnemu siwieniu.
 • Niacyna – to jedna z witamin z grupy B. Dokładnie oznaczona B3. Jest ona niezbędna do prawidłowej budowy łodygi włosa.

Wciąż uważacie, że to mało? Koniecznie zajrzyjcie na oficjalną strony producenta, gdzie wymienione zostały wszystkie składniki znajdujące się w preparacie na wypadanie włosów dla kobiet Locerin.

Warto zauważyć jeszcze jedną rzecz. Ulotka preparacie„nie ukrywa” żadnych niepewnych, podejrzanych składników. A nierzadko – w przypadku innych tabletek na wypadanie włosów – bywa odwrotnie. Brak informacji o pełnym składzie, czy skutkach to często spotykane zjawisko. Ale nie w tabletkach Locerin. To czyni je przede wszystkim „przejrzystymi” i dzięki temu bezpiecznymi. 

Działanie Locerinu

Locerin - tabletki na porost włosó

Pierwsze słowo, które nasuwa się po zapoznaniu się produktem to: kompleksowo. Produkt ten bowiem uderza w każdą przyczynę nadmiernego wypadania włosów u kobiet. Dzięki obecności magnezu wspomaga też układ nerwowy.  To powoduje między innymi ograniczenie stresu. A ten jest możliwym powodem przerzedzenia fryzury.

Inaczej niż w przypadku innych suplementów diety, tabletki na wypadanie włosów dla kobiet Locerin zapewniają pełen zestaw witamin i pierwiastków dla fryzury. Bonusem jest także pozytywny wpływ na stan skóry i paznokci.

Tabletki na wypadanie włosów dla kobiet Locerin w pigułce:

 • Chronią osłabioną (z różnych powodów) fryzurę.
 • Hamują nadmierne wypadanie włosów.
 • Skutecznie wspomagają porost nowych.
 • Fryzura jest wzmocniona i wyraźnie zdrowsza.
 • Pozwalają zachować naturalny kolor włosów (koniec z wyszukiwaniem tych siwych).
 • Pierwsze zmiany już po kilku tygodniach.

Czy Locerin powoduje skutki uboczne?

Nie. Skład jest w pełni naturalny. To po pierwsze. Po drugie ten preparat dla kobiet   został przed dopuszczeniem do obiegu, gruntownie przebadany. Locerin wszystkie restrykcyjne normy narzucone przez Unię Europejską. Można więc stosować ten preparat bez żadnych obaw. Jedyne obostrzenie dotyczy kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. To jednak normalne przeciwwskazanie w przypadku każdego suplementu czy produktu.

Opinie na temat Locerin

Tych już całkiem w sieci sporo. Natomiast ja zacznę od moich koleżanek, które postanowiły przetestować ten produkt i podzielić się swoją opinią. Generalnie są one zadowolone, bo efekty jakie się pojawiły, zdecydowanie przekroczyły te, które zakładały. Na samym początku mocno podkreślały cenę, jako pewien minus. Natomiast po kuracji w zasadzie każda mówiła, że to się po prostu opłaca. Do tego producent przyznaje zniżki. Wszystkie moje koleżanki były pod wrażeniem tempa, w jakim pojawiły się pierwsze widoczne zmiany przy stosowaniu Locerinu

Przeglądając niejedno forum internetowe w poszukiwaniu opinii o tym produkcie w sumie na nic konkretnego się nastawiłem. Ot, chciałem sprawdzić, co mówi się o tych tabletkach na wypadanie włosów i skonfrontować to z moimi odczuciami. W przeważającej ilości opinie na wspomnianych forach internetowych są pozytywne, a nawet więcej niż pozytywne! Co ciekawe na temat Locerin wypowiadają się nie tylko i wyłącznie osoby stosujące to rozwiązanie, ale też i eksperci między innymi od trychologii. 

Efekty stosowania tabletek na porost włosów Locerin

Nierzadko podkreślane są kolejne dwie kwestie. Wspominane już kilkukrotnie przeze mnie bogactwo składników. A także całkowity brak negatywnych efektów ubocznych. Jeśli „siedzicie” trochę w temacie wspomagania fryzur, czy ich ratowania, to wiecie, że bywa z tym różnie. 

Ile kosztuje Locerin? Cena

W porównaniu do konkurencji Locerin jest tańszy. Nie tylko dlatego, że takie tabletki na wypadanie włosów zazwyczaj kosztują dużo więcej niż 170 złotych. Po drugie zwykle opierają się na 2-3 składnikach. Natomiast w Locerinie jest ich aż 16 – aktywnych i wzajemnie się uzupełniających. 

Są oczywiście tańsze zamienniki do ratowania włosów. Do kupienia również w aptece. Natomiast ich działanie w ogromnej liczbie przypadków jest mocno niezadowalające. Cena Locerin jest często podkreślaną zaletą przez użytkowniczki.

Gdzie kupić Locerin?

Tylko i wyłącznie na stronie producenta. Wówczas otrzymacie gwarancję, że dostajecie właściwe tabletki na wypadanie włosów Locerin. Podróbek jeszcze nie ma, ale to kwestia czasu. I oczywiście trzeba się ich wystrzegać. Unikajcie również nabywania produktu z podejrzanych źródeł (od niesprawdzonych sprzedawców na jakichś forach internetowych.

Jak stosować Locerin?

To bardzo proste. 2 kapsułki dziennie, najlepiej przed posiłkiem. I oczywiście popić wodą (wystarczy szklanka). Jak wspomniałem pierwsze efekty stosowania widać po kilku tygodniach. Natomiast dla pełnych efektów poleca się pełną 3-miesięczną kurację.

Czy warto stosować Locerin?

Jako osoba zajmująca się od wielu lat tak ratowaniem męskich, jak i kobiecych fryzur, przyznam że do tej pory nie spotkałem tak bogatego w składniki preparatu. Kolejną sprawą jest to, że nie są one dobrane przypadkowo. To najlepsze naturalne składniki wspomagające porost włosów u kobiet. Locerin nie tylko chroni włosy przed wypadaniem, ale dodatkowo przyspiesza porost nowych. Dba też o ich wygląd i naturalny kolor. Jeśli macie zniszczone fryzury, cierpicie z powodu wypadania włosów, różnych postaci łysienia, czy po prostu chcecie poprawić wygląd fryzury, to odpowiedź na pytanie: czy warto stosować Locerin?  brzmi: TAK, ZDECYDOWANIE.

Jeśli więc chcesz – moja droga czytelniczko – zadbać o swoją fryzurę, potrzebuje ona regeneracji, a dodatkowo chcesz przyspieszyć porost włosów, to producent Locerin specjalnie dla Ciebie przygotował promocję. Wiem, że sporo kobiet czyta mojego bloga, więc trzeba się spieszyć. Promocja ograniczona jest czasowo, a także ilościowo. Skorzystacie z niej klikając w odnośnik do strony producenta.

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

One thought on “Locerin – tabletki na wypadanie włosów dla kobiet. Recenzja. Skład, działanie, opinie

 • 31/01/2019 o 14:45
  Permalink

  Zaciekawił mnie ten produkt:) Zamówiłam efektami podzielę się za niedługo:))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *