Ampułki Loreal Aminexil

Preparaty na łysienie

Niewłaściwa dieta, nieodpowiedni styl życia, zła pielęgnacja czupryny – to wszystko może odpowiadać za nadmierne wypadanie włosów.

Proces ten zachodzi dość wolno, jednak powstające przerzedzenia potrafią doprowadzić nawet do kompleksów. Dlatego nie można tego bagatelizować tym bardziej, że na rynku odpowiednich preparatów nie brakuje.

loreal-aminexil

Dziś pod lupę biorę ampułki Loreal Aminexil i sprawdzam, czy faktycznie „gra jest warta świeczki”. Po preparacie, który kosztuje niemal 150 zł spodziewam się wysokiej skuteczności. A sądząc po opiniach, mam szansę pozytywnie się zaskoczyć.

Jak działają ampułki Loreal Aminexil?

Ampułki w swym składzie mają aminexil, który wspomaga przytwierdzenie korzenia włosa. Dlatego jest możliwe zmniejszenie nadmiernego wypadania włosów.  Aminexil ma również za zadanie utrzymać elastyczność i jędrność mieszków włosowych oraz pobudzać włókna włosów do zakotwiczania się w skórze. Dodatkowo preparat posiada odżywczy kompleks Omega -6, który pobudza aktywność korzeni włosowych.  Działanie ampułek daje osobie stosującej możliwość wyregulowania problemu stałego, bądź okresowego wypadania włosów, a co za tym idzie zwalczania przerzedzania włosów.

Skuteczność aminexilu przy eliminowaniu nadmiernej straty włosów została potwierdzona w badaniach klinicznych. Po sześciu tygodniach stosowania preparatu możliwe jest uzyskanie zauważalnych efektów.

Stosowanie ampułek

Ampułki Loreal Aminexil można stosować w dwojaki sposób: jak kurację intensywną – i wówczas wystarczy 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni, bądź też jako kurację podtrzymującą i wtedy dozuje się minimum 3 dawki tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.

Ampułki stosuje się na umyte i podsuszone ręcznikiem włosy. Całość dawki preparatu nakłada się pasmo po paśmie – bezpośrednio na skórę głowy.  Dodatkowo, by uaktywnić mikrokrążenie, warto masować skórę głowy opuszkami szeroko rozstawionych palców – okrężnym ruchem przez minutę i nie spłukiwać.

Czy to działa?

Ampułki faktycznie mogą stanowić skuteczne wsparcie w walce z wypadającymi włosami. Mam tutaj na myśli sytuację, gdy spowodowane jest to przez dietę, czy stres. Zawierają silnie skoncentrowaną dawkę aktywnej substancji, co zwiększa efektywność kuracji w takiej sytuacji. Ampułki Loreal są warte przekonania się o ich skuteczności. Warto jednak mieć „w zanadrzu” jakąś alternatywę, gdyby efekty nie były dostatecznie zadowalające. Zwłaszcza Gdy Twoim problemem jest łysienie androgenowe. 

Profolan

Najlepszym rozwiązaniem jest Profolan. Całkowicie naturalny preparat uderzający bezpośrednio w przyczynę męskiego łysienia. Aktywną formą testosteronu, określaną skrótem DHT.

Najważniejsze cechy Profolanu:
  • Innowacyjna formuła GROW 3
  • Uderza bezpośrednio w przyczynę łysienia
  • naturalny skład pozbawiony skutków ubocznych
  • niski koszt kuracji w porównaniu z innymi rozwiązaniami

Wypróbuj PROFOLAN – tylko teraz 20% taniej!

Dodaj komentarz