Ducray Anacaps na wypadanie włosów – czy warto?

Preparatów na poprawę kondycji włosów jest Ci na naszym rynku pod dostatkiem. Możesz wybierać pośród środków przeznaczonych do wzmacniania włosów, jak i walczących z zaawansowanym męskim łysieniem. Dziś postanowiłam „sprawdzić skład Ducray Anacaps. Czy okażą się dobrym sposobem na wyeliminowanie problemu przerzedzenia fryzury u mężczyzn?

 

Ducray Anacaps – skład tabletek na wypadanie włosów

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia (jak to okropnie brzmi, prawda?), jakim jest Ducray Anacaps, stosuje się w celu odżywienia oraz wzmocnienia włosów.  Jeśli chodzi zaś o wypadanie włosów, to jest ono wywołane złożonym procesem, który związany jest z dysfunkcją mechanizmów enzymatycznych oraz nagromadzeniem zbyt dużych ilości wolnych rodników na poziomie mieszka włosowego.

Warto zaznaczyć, iż kapsułki Anacaps Ducray w swym składzie mają izoflowonoidy, które posiadają zdolność oddziaływania na funkcje enzymatyczne mieszka, ułatwiając wzrost włosów. Dodatkowo działają przeciwutleniająco i ochronnie w stosunku do mikrokrążenia.

Preparat Ducray Anacaps dostarcza cennych witamin, związków bogatych w siarkę i krzemionkę pochodzenia roślinnego. Dzięki czemu włosy są mocne, dobrze odżywione i pełne energii. By uzyskać dobre rezultaty, kurację tym środkiem trzeba stosować przez minimum trzy miesiące.

To na tyle teorii. A jak jest w praktyce?

W zasadzie ciężko znaleźć w internetowym światku opinie na temat tego preparatu. Albo więc jeszcze niewiele osób do niego dotarło, albo po prostu działa tak kiepsko, że nawet szkoda marnować czasu na pisanie.

Niby z jednej strony wszystko ok. Ten preparat na wypadanie włosów zawiera naturalne składniki. Ale z drugiej strony – nie są one w takim stężeniu ( że jest to ważne zaraz się przekonacie), by skutecznie zwalczyć nadmierne wypadanie włosów.  Czy wręcz męskiego łysienia. Dlatego jeśli mamy zamiar kupować Ducray Anacaps, to tylko w przypadku, gdy nie chcemy dopuścić do „zwykłego” wypadania włosów (np. po chorobie, w trakcie odchudzania, itp.)

Kapsułki Procerin

Nie dla wszystkich. Przeznaczone są bowiem wyłącznie dla mężczyzn. Jednak nie tylko borykających się z łysieniem androgenowym. Kompleksowy skład pozwala uporać się z wypadaniem włosów – bez względu na przyczyny.

Tabletki na wypadanie włosów Procerin działają na trzech płaszczyznach.

  • Po pierwsze uchwytują enzym 5AR, hamując reakcję enzymatyczną, prowadzącą do przekształcania się testosteronu w DHT.
  • Po drugie blokują działanie receptorów androgennych, nie dopuszczając tym samym do połączenia się dihydrotestosteronu z mieszkami.
  • Po trzecie hamują proces wypadania włosów.

Takie działanie było możliwe dzięki odpowiedniemu składowi. W kapsułkach Procerin są obecne m.in.: wyciąg z Saw Palmetto, siarczan cynku i korzeń Muira Puma.

Procerin stosowało się w przypadku nadmiernego wypadania włosów. Widoczne efekty były możliwe do osiągnięcia po trzymiesięcznym, regularnym stosowaniu preparatu. Piszę o nim w czasie przeszłym, gdyż obecnie jest w zasadzie nie do dostania. Między innymi dlatego, że pojawiło bardziej zaawansowane rozwiązanie.

 Saw Palmetto jest dobrym inhibitorem, ale zdecydowanie lepsze efekty osiąga wyciąg z pokrzywy. Można go znaleźć w preparacie o nazwie Profolan. On podobnie jak Procerin jest w kapsułkach. Tyle, że jest zdecydowanie lepszy. Nowa formuła, którą w nim zastosowano to skuteczniejsze działanie. Do tego jest on całkowicie bezpieczny.

Co warto wiedzieć o PROFOLANIE?

  • INNOWACYJNA FORMUŁA GROW3 (m.in pokrzywa i l-cysteina)
  • SKUTECZNE DZIAŁANIE, PREPARAT POWSTRZYMUJE ŁYSIENIE ANDROGENOWE
  • POZBAWIONY SKUTKÓW UBOCZNYCH, MOŻNA STOSOWAĆ GO BEZ OBAW
  • KOSZT PEŁNEJ KURACJI DUŻO NIŻSZY NIŻ W PRZYPADKU INNYCH PREPARATÓW
  • WSPOMAGA POROST NOWYCH WŁOSÓW
  • OGRANICZA PROBLEM Z NADMIERNYM ŁOJOTOKIEM

 

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU – ZAPŁAĆ ZA 2. PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO!

Co wybrać?

Jeśli zależy nam na pokonaniu łysienia to z trzech wymienionych najlepiej sprawdzi się Profolan. Procerin jest  – jak wspomniałem – obecnie praktycznie nie do  kupienia Jeśli chodzi zaś o Ducray Anacaps to jest to bardzo dobra kuracja, ale jedynie na wzmocnienie odżywienie i włosów. Przy jego użyciu zatrzymanie męskiego łysienia  nie jest osiągalne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *