Spectral.DNC i Spectral DNC-L – recenzja: opinie, cena, skład

Spectral DNC-L krem na łysienie androgenowe

Dawno nie zajmowałem się opisywaniem konkretnych produktów, więc dzisiaj przy nieco sennym, sobotnim poranku postanowiłem wnieść nieco ożywienia. I zajmiemy się dwoma: Spectral.DNC i Spectral DNC-L. Bo są godne uwagi

Spectral DNC-L – jaki ma skład?

Preparat ten ma dość oryginalne połączenie dwóch składników z których każdy działa w zasadzie na inną przyczynę łysienia. Jest to więc swoistego rodzaju combo. Czy efektywne? Na to pytanie odpowiem, jak tylko dostanę go w swoje ręce, a na razie krótka informacja na temat Spectral DNC-L (kto wymyśla te nazwy…).

Produkt ten dostępny jest w postaci kremu. Jeśli ktoś z Was znajdzie ten preparat w formie spray’u to znaczy, że niedokładnie przyjrzał się etykiecie ( w tym drugim przypadku mówimy o Spectral DNC bez „L” na końcu; ] ). Przejdźmy do składu tego kremu. Łączy on w sobie dwa bardzo popularne związki na łysienie: minoxidil i aminexil. Można więc założyć, że Spectral DNC-L „chce” działać na kilka typów wypadanie włosów. Pierwszy z wymienionych składników jest oczywiście przeznaczony do walki z problemem łysienia androgenowego. W zasadzie to chyba najbardziej znany na świecie związek, który swoją karierę zaczął kilkadziesiąt lat temu, dzięki tak naprawdę jednemu ze skutków ubocznych, który wywoływał (odrastania włosów).

Drugi ze składników – Aminexil – jest przeznaczony do walki z łysieniem, które to powodowane może być między innymi przez stres, nieodpowiednią dietę, czy działanie szkodliwych toksyn z otoczenia. Pamiętać należy o tym, że Aminexil nie spowoduje, że włosy zaczną Wam odrastać, on jedynie ma powstrzymywać ich wypadanie. Co ciekawe zauważyłem też w składzie Spectral DNC-L związek charakterystyczny dla palmy sabałowej, oraz niemałą bombę witaminową. Jednym słowem upchnięto tu naprawdę wszystko co tylko może mieć jakiś wpływ na stan naszej fryzury.

Działanie i stosowanie Spectral DNC-L 

A jakby tego było, zastosowano w niej tak zwaną technologię nanosomową (wykorzystywaną też w innych preparatach), która to – tak w największym skrócie – ma zapewnić dostarczanie wszystkich składników bezpośrednio w głąb skóry, tam gdzie są najbardziej potrzebne.

Spectral DNC-L powinno się według ulotki stosować 2 razy dziennie, przez co najmniej trzy miesiące i wtedy mają się pojawić pierwsze efekty. Okres ten to w zasadzie norma dla większości preparatów na łysienie. Cena to 175 złoty za 60ml. Zakładam, że potrzebne będą pewnie dwie. Tu też niespecjalnie odbiegają od normy cenowej takich produktów. Opinie, które znalazłem w internecie dzielą się mniej więcej 60 do 40% na korzyść tego, że faktycznie pojawiają się widoczne efekty stosowania.

Spectral.DNC – preparat na łysienie

Do tego skuteczny – Tak przynajmniej twierdzi spore grono osób, które wypowiada się m.in. na forach internetowych. Wiadomo jednak, że nie każdemu wszystkie preparaty odpowiadają. To, że u innych okazuje się być niezawodny, wcale nie oznacza, że sprawdzi się i w naszym przypadku. Sama zresztą tego niejednokrotnie doświadczyłam, poszukując specyfików określanych jako skuteczny środek na wypadanie włosów.

Ale właśnie zaciekawiły mnie pozytywne recenzje tego preparatu, więc postanowiłam wziąć go pod lupę i tylko z teorii (a to już pozwala wiele powiedzieć o samym specyfiku) ocenić jego skuteczność.

Spectral.DNC – skład preparatu

Zwalczanie łysienia jest teraz możliwe. Stosując Spectral.DNC są duże szanse na uzyskanie  w szybkim czasie widocznych, satysfakcjonujących rezultatów.

spectral-dnc na męskie łysienie

Spectral.DNC opiera się na nowoczesnej i unikalnej technologii nanosomowej. Pozwala ona na długotrwałe i szybkie działanie preparatu. Naturalne składniki Spectral DNC, zamknięte w mikroskopijnych cząsteczkach, szybko docierają do źródła problemu, a następnie tam są uwalniane. Taka technologia gwarantuje użytkownikom efektywność działania przez dłuższy czas, co przekałda się na widoczne rezultaty.

Spectral.DNC jest polecamy przez tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie. Ten preparat, jako skuteczny środek na wypadanie włosów swoją efektywność zawdzięcza unikalnemu połączeniu dwóch skutecznych składników – minoksydylu 5%oraz aminexilu SP94.  Minoksydyl 5% stymuluje porost włosów, zaś aminexil SP94 opóźnia proces wczesnego starzenia się korzenia włosa oraz poprawia ukorzenienie cebulki i  odżywia włos od środka.

Spectral.DNC – co wspomaga działanie?

  • retinol, który wzmacnia działanie minoxidilu i zapewnia jego głębszą penetrację,
  • procyjanidynę B2 i C1, które posiadają mocne właściwości pobudzające wzrost włosów,
  • kompleks witamin, który dostarcza włosom wszystkich potrzebnych składników odżywczych, potrzebnych do ich prawidłowego wzrostu.

Atutem Spectral.DNC jest też fakt, iż preparat eliminuje zarówno objawy, jak i przyczyny nadmiernego wypadania włosów. Co więcej – doskonale działa na każdy rodzaj łysienia.Czy to będzie łysienie androgenowe, czy plackowate, ten preparat na pewno się sprawdzi.

Jeżeli celem jest eliminacja łysienia, to warto zacząć systematycznie stosować Spectral.DNC. Można też, dla wzmocnienia efektów kuracji, wykorzystać inne dostępne preparaty. Producent zaleca, aby korzystać z tej samej serii. I właściwie jest to słuszny krok, ponieważ specyfiki będą wzajemnie potęgowały swoje działanie. A to oznacza dużo lepsze efekty kuracji. Zainteresował Was Spectral.DNC? Więcej o nim znajdziecie tutaj.

Profolan – skuteczny sposób na męskie łysienie

Profolan -tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn

To rozwiązanie, które można wykorzystać w walce z tym problemem. Profolan to jeden z najczęściej wybieranych preparatów na męskie łysienie. I to zarówno w USA (gdzie zrobił zawrotną karierę) jak i w Polsce, gdzie też jest dostępny. Profolan jest oparty o innowacyjną formułę GROW3. To zupełnie naturalny skład pozbawiony – charakterystycznych dla innych rozwiązań – skutków ubocznych. Jeśli chcesz zapoznać się z tym preparatem przeczytaj moją recenzję Profolanu:).

Pawel
Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*