Zrób sobie prezent – wygraj z łysieniem

Łysienie u mężczyzn

Okres świąteczny to dobry czas (w sumie jak każdy inny;) ) na rozpoczęcie walki z wypadającymi włosami. Warto zrobić sobie taki prezent, aby w niedługim czasie cieszyć się znowu bujną fryzurą.

Zdiagnozuj problem

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Oczywiście pewnie zauważyłeś zwiększoną ilość wypadających włosów. Pytanie brzmi czy to faktycznie łysienie androgenowe, czy może sytuacja spowodowana jest przez inną przyczynę. A co to może być?

Wypadanie włosów może być spowodowane m.in. przez:

  • Nieodpowiednią dietę (ubogą w niektóre witaminy i pierwiastki)
  • Choroby z wysoką, gwałtowną gorączką
  • Problemy z prawidłowym funkcjonowaniem tarczycy

To nie wszystkie przyczyny, ale warto je w pierwszej kolejności wykluczyć. Załóżmy jednak – to łysienie androgenowe. Wyraźne zakola i cofająca się linia czoła to najbardziej dobitne sygnały o tym świadczące. Co możesz w takiej sytuacji zrobić?

Profolan

Wybierz skuteczne rozwiązanie

W tym momencie najlepszym sposobem na łysienie jest preparat Profolan. W pełni naturalny produkt uderzający bezpośrednio w przyczynę problemu. Jego skład oparty jest przede wszystkim o innowacyjną formułę GROW3.

Oparty jest ona o:

ekstrakt z pokrzywy – to najlepszy naturalny inhibitor DHT. Ten ostatni to aktywna forma testosteronu, która osłabia mieszki włosowe i powoduje łysienie androgenowe. Inhibitor to nic innego jak związek, który powstrzymuje – w tym wypadku – DHT.

ekstrakt ze skrzypu – ten z kolei składnik jest odpowiedzialny za porost włosów. Posiada w sobie zestaw składników niezbędnych dla każdej fryzury. Skrzyp wzmocni mieszki włosowe, a te będą produkować nowe włosy

L-cysteina – aminokwas, który ma sporo zadań, ale nas interesują te związane z fryzurą. Uczestniczy w procesie odżywiania komórek. Ma też wpływ na stan włosów. Wzmacnia je. Ogranicza ich wypadanie.

Oprócz formuły GROW3 Profolan posiada dodatkowe składniki. Dobrane w taki sposób, aby skutecznie rozwiązać problem łysienia androgenowego. To między innymi cynk i biotyna.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Profolan jest dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. Dzięki temu działa wewnątrz, bezpośrednio na przyczynę problemu. W ciągu dnia przyjmuje się dwie kapsułki. Najlepiej zaraz po posiłku (rano i popołudniu).

Z okazji zbliżających się Świąt zrób sobie prezent. Tym bardziej, że producent Profolanu właśnie z tego powodu obniżył cenę preparatu o 20%!

Dodaj komentarz