pokrzywa

Zioła na wypadanie włosów dla mężczyzn cz. 2

Łysienie u mężczyzn

W pierwszej części znalazła się między innymi wierzbownica drobnokwiatowa o której do tej pory mogliście nie słyszeć. I dlatego warto sprawdzić:). Dzisiaj chciałbym skupić się między innymi na najlepszym naturalnym inhibitorze DHT.

Czarna rzepa

To roślina o charakterystycznym ostrym zapachu. Dlatego zaleca się stosowanie jej w sytuacji w której nie będziecie musieli przebywać wśród ludzi. Dla ich dobra:). Czarną rzepę wykorzystuje się pod postacią płukanki. Bywa ona też składnikiem szamponów. Czarna rzepa przede wszystkim wzmacnia fryzurę. Dzięki temu zalicza się ją do ziół ograniczających wypadanie włosów. U mężczyzn i kobiet. Roślina ta zawiera sporo witamin z grupy B. Te ostatnie są bardzo ważne dla naszej fryzury. Przekonacie się o tym czytając tekst Witamina B6 a wypadanie włosów. W czarnej rzepie znajduje się również siarka i żelazo. Wystarczy zetrzeć ją na tarce, a uzyskany sok wcierać w skórę głowy. Najlepiej przed myciem. Tak około 30 minut. Możecie też kupić gotowy sok z tej rośliny.

Pokrzywa

To wspominany we wstępie najlepszy inhibitor DHT. Jeśli nie wiecie co to jest, już spieszę z wyjaśnieniem. To aktywna forma testosteronu. Jej pełna nazwa to dihydrotestostron. Osłabia ona mieszki włosowe. W pewnym sensie usypia je. Efekt? Łysienie męskie. Inhibitory powstrzymują działanie DHT. Najlepszym naturalnym rozwiązaniem jest ekstrakt z pokrzywy. Jest on jednym ze składników innowacyjnej formuły GROW3 wykorzystanej w najchętniej wybieranym preparacie na męskie łysienie. Chcecie go poznać?

KONIECZNIE SPRAWDŹCIE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE NA MĘSKIE ŁYSIENIE

Rozmaryn

To roślina o wielu właściwościach. Jest używana jako przyprawa, ale ma też zastosowanie w medycynie naturalnej. Jest między innymi polecana na problemy żołądkowe. Jest to też zioło na wypadanie włosów. Stosowane chociażby pod postacią wcierki, ale też płukanki. Związki, które się w rozmarynie znajdują, wspomagają krążenie krwi w skórze głowy. To bardzo ważna sprawa dla funkcjonowania mieszków włosowych. Rozmaryn potrafi też pozbyć nas tak uciążliwych problemów jak swędzenie skóry, czy łupież. Wykazuje działanie antybakteryjne. Roślina ta wspomaga również porost włosów.

Dodaj komentarz