stetoskop

Zagęszczanie włosów metodą Injection -co warto wiedzieć?

Leczenie łysienia

To jeden z nowszych sposobów takiego uzupełniania fryzury. Co warto o nim wiedzieć, czy przeznaczony jest dla każdego – tego dowiecie się z dzisiejszego tekstu.

Dla kogo ma być to metoda?

Reklamowana jest jako sposób dla wszystkich. Dla osób zmagających się z przerzedzeniem włosów, co istotne wywołanym przez różne czynniki. Ma być to więc sposób przeznaczony dla mężczyzn zmagających się z łysieniem androgenowym. Mogą się na niego zdecydować kobiety, które na przykład utraciły włosy w wyniku choroby (oczywiście i mężczyźni z takim problemem też się trafiają). Łysienie plackowate jest dobrym powodem do zagęszczenia fryzury. Odpowiedzialni za stosowanie tej metody, wskazują, że jest to też sposób dla dzieci.

Czym jest uzupełnianie metodą Injection?

Określone jest to mianem niechirurgicznego implantu włosów. Przedstawia się ją jako alternatywę dla przeszczepu włosów. Poszczególne przypadki są traktowane indywidualnie. Oznacza to, że dostosowuje się go do obszaru na którym ma się on pojawić (implant).

Baza w której „montowane” są włosy, jest cienka i ma być niewidoczna, „schodzi” się ze skórą. To jak wspomniałem rodzaj implantu. Klient sam dopiera rodzaj włosów (także ich długość). Co jeszcze warto wiedzieć? Włosy w metodzie Injection są wykonane z naturalnych. Jest to na pewno spora zaleta. Implant jest mocowany w taki sposób, że właściwie nie trzeba rezygnować z aktywnego trybu życia.

Czy to trwałe?

Generalnie same włosy wytrzymują kilka lat. Natomiast w przypadku całego systemu to już inna sprawa. Nie jest to sposób na całe życie. Można na nich wykonywać zabiegi (typu mycie). “Jednoczasowo” można taki system nosić do miesiąca. Istotne jest odświeżanie skóry głowy. Cena za to robi wrażenie. Raczej negatywne, chociaż w kontekście przeszczepu już mniej. Jest ona ustalona indywidualnie, ale na stronie jest podane, że koszt zaczyna się od 6 tysięcy.

Alternatywą, a przede wszystkim rozwiązaniem dużo tańszym jest Profolan. Fakt – przeznaczony jest on wyłącznie dla mężczyzn, zmagających się z łysieniem androgenowym. Jeśli masz taki problem zapoznaj się z tym rozwiązaniem KONIECZNIE. Najszybciej poznasz i zamówisz go na stronie producenta: Profolan.pl.

Dodaj komentarz