Wierzbownica drobnokwiatowa – czy to rozwiązanie na łysienie androgenowe?

Leczenie łysienia mężczyzn, Łysienie u mężczyzn

W poszukiwaniu sposobu na ten problem na pewno „zwiedziłeś” już prawie wszystkie zakamarki internetu. Jeśli do tej pory nie spotkałeś się z Wierzbownicą drobnokwiatową, to właśnie masz okazję poznać tę roślinę. I odpowiedź na pytanie czy pomaga w walce z męskim łysieniem.

Wierzbownica drobnokwiatowa – ogólne informacje

Roślinę tę spotkać można praktycznie w całej Europie. A i znajdziecie ją również w północnej części Afryki, a także w Azji. To niewielka roślina osiągająca do 80 centymetrów wysokości. Jej dość charakterystyczne kwiaty pojawiają się właśnie teraz w czerwcu. O jej ciekawych właściwościach pisano w XIX wieku, chociaż zaczęto ją stosować pewnie dużo wcześniej.

Jak działa wierzbownica drobnokwiatowa?

Wskazania do zastosowania są szerokie. Poleca się ją między innymi przy chorobach skórnych. Mam tutaj na myśli między innymi łuszczycę i trądzik. Roślinę tę poleca się też do walki z chorobami autoimmunologicznymi. Stany zapalne układu moczowego – kolejny problem z którym sobie radzi.

Nas tutaj najbardziej interesuje to, że wierzbownica jest inhibitorem DHT. Po pierwsze oznacza to, że poleca się tę roślinę przy łagodnym przeroście prostaty. Po drugie DHT jak wiesz powoduje łysienie androgenowe. Coś co jest inhibitorem tej formy testosteronu, oznacza powstrzymywanie jego szkodliwego działania.

Natomiast z perspektywy walki z łysieniem androgenowym, to akurat wierzbownica drobnokwiatowa nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Zasada jest prosta. Wiemy, że potrzeba nam inhibitora DHT. Ale najlepszego. A wierzbownica nie jest w tej kwestii liderem. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest pokrzywa.

To w tym momencie najmocniejszy znany inhibitor DHT. Oczywiście bardzo istotne jest odpowiednie stężenie składników obecnych w pokrzywie, a odpowiedzialnych za to działanie. Dlatego warto wziąć pod uwagę wykorzystanie preparatów w których ją wykorzystano. Najlepsze w tym momencie rozwiązanie to Profolan (poczytaj o nim na stronie producenta). Sekretem jest innowacyjna formuła GROW3. Warto się z nią zapoznać.  Tak przy okazji to przygotował on pewną niespodziankę,:). Ta poniżej.

PREPARAT PROFOLAN 20% TANIEJ

Dodaj komentarz