Testolan – tabletki na niski testosteron: cena, opinie, skład

Wielu mężczyzn mających problem z tym najważniejszym dla nich hormonem, wybiera – często drogie – rozwiązania oparte o niebezpieczną chemię. A jest sposób w całości bazujący na naturze. Bezpieczny i przede wszystkim skuteczny. To właśnie Testolan.

Niski poziom testosteronu – po czym poznać

Mówi się, że to z niego – my faceci – jesteśmy zbudowani. Opiewa się go, wyszydza, ale i oskarża na kartach powieści, klatkach filmów czy po prostu w rozmowach:). Jeden fakt jest niepodważalny. My faceci nie możemy bez niego normalnie funkcjonować. I właśnie dlatego musimy o niego zadbać.

Nasz organizm daje nam szereg sygnałów świadczących o tym, że możemy mieć z tym problem. Po pierwsze – im starsi jesteśmy, tym bardziej jesteśmy narażeni na spadek poziomu testosteronu. Proces ten rozpoczyna się zwykle po czterdziestym roku życia.

Objawy niedoboru testosteronu:

♦ Zmniejszenie masy mięśniowej i siły mięśniowej

♦ Gromadzenie się tkanki tłuszczowej (głównie w okolicach brzucha)

♦ Wyraźny spadek libido

♦ Problemy ze wzwodem

♦ Obniżenie nastroju

♦ Pogorszenie pamięci i koncentracji

♦ Problemy ze snem

♦ Zmniejszenie gęstości kości

A to nie wszystkie symptomy. Ale sami widzicie, że bardzo dokuczliwe. Nie będę wskazywał palcem, które są najgorsze. Sami to osądźcie.

Dlaczego spada mi poziom testosteronu?

Jednego winowajcę już wymieniłem. To wiek. Na poziom testosteronu ma też wpływ nasz tryb życia. Jeśli na przykład lubimy tłusto zjeść, napić się alkoholu i na to wszystko jeszcze zaciągnąć się dymem z papierosa, to jesteśmy w grupie ryzyka. Przykładowo miażdżycę wymienia się bardzo często jak jeden z głównych powodów spadku poziomu testosteronu.

Przyczyną może być przedłużający się stres. Nie można zapomnieć o chorobach atakujących przysadkę mózgową i nadciśnieniu tętniczym. To wszystko powoduje problem, który jakoś trzeba będzie rozwiązać.

Jak podnieść poziom testosteronu?

Istnieje szereg domowych sposobów, które w jakimś stopniu mają ten proces usprawnić. Często podawana jest odpowiednio skonstruowana dieta, a także aktywność fizyczna. To jednak nie wystarczy i konieczne będzie skorzystanie z profesjonalnych rozwiązaniem

Można to zrobić przy pomocy drogiej terapii hormonalnej. Innym, bardzo często wybieranym rozwiązaniem są preparaty podwyższające poziom testosteronu w organizmie. Najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem tego typu jest Testolan. I jemu się dzisiaj przyjrzymy.

Czym jest Testolan?

Testolan na niski poziom testosteronu

Rozwiązaniem problemów z niskim testosteronem. Przede wszystkim o opartym wyłącznie o naturalne składniki. Bezpiecznym i nie powodującym wystąpienia skutków ubocznych. To produkt w łatwych do połknięcia kapsułkach, kryjących ogromną moc. Ta przyda się w walce z niedoborem testosteronu. To produkt zdecydowanie tańszy od terapii hormonalnych.

Testolan – skład preparatu

Bo to unikatowa formuła w której w jednym miejscu zebrano tak dużo składników współpracujących ze sobą. Testolan to:

 • Ekstrakt z kozieradki – badania wskazują jedno: wspomaga wydzielanie testosteronu i poprawia męskie libido
 • Żeń – szeń – znany ze swojego pozytywnego wpływu na męski organizm. Dodaje energii i poprawia pracę układu krążenia
 • Korzeń Maca (pisałem o nim ostatnio) – korzystnie wpływa na libido i zdolności seksualne
 • Buzdyganek naziemny – przede wszystkim wzmacnia mięśnie, dodaje siły i reguluje poziom testosteronu
 • Kwas D-Asparaginowy (DAA) – aktywuje wydzielanie testosteronu, wzmacnia mięśnie

To nie wszystko co znajduje się w Testolanie. Z pełnym składem zapoznasz się na stronie producenta: Testolan.pl

Co zyskasz wybierając Testolan?

Lista jest długa, a ograniczymy się do najważniejszych z męskiego punktu widzenia efektów jego stosowania.

Testolan spowoduje, że:

 • Będziesz miał dużo więcej siły
 • Wzmocnisz masę mięśniową i ją rozbudujesz
 • Poprawi się Twoja wydolność seksualna
 • Podniesie Ci się libido
 • Problemy z erekcją odejdą w niepamięć.
 • Łatwiej będzie Ci się pozbyć tkanki tłuszczowej
 • Zapomnisz o stresie
 • Brak problemów z koncentracją

Testolan – opinie

W przypadku tego preparatu sporo jest opinii pozytywnych i bardzo pozytywnych. W zasadzie wystarczy przekopać dowolne forum internetowe, gdzie gromadzą się faceci i szukają rozwiązań swoich problemów. Zresztą nie tylko wynikających z niskiego poziomu erekcji. Ciężko jest znaleźć negatywne opinie. Myślę, że to efekt kompleksowego składu, a co za tym idzie działania.

„Tamten link chyba nie działa. Ja zamawiałem u producenta. w mojej opini to najlepszy produkt jaki mialem okazje kupic z wszystkich substytutów testosteronu. Polecam”

“Witam ja testowałem i jestem zaskoczony na plus czuje sie energie . I sprawy łóżkowe również na plus.”

“Ja opis znalazłem na stronie producenta”

“Testolan to pierwszy suplement diety ,ktory wyregulował poziom hormonów u mnie Dzięki naturalnym składnikom połączonym nie było zadnych efektów ubocznych. A jeśli korzystacie z rozwiazań tego typu, to wiecie jak duży to problem!. Dodal mi energii i wzmocnił. I w końcu mogę chodzić na siłkę! No i libido mi podskoczyło””

„W życiu brałem już wiele różnorodnych suplementów , które miały podnieść poziom testosteronu i jestem przekonany, że testolan podziałał na mnie najlepiej . Zazwyczaj gdy kupywałem coś nowego “w ciemno” to przeważnie nigdy nie byłem zadowolony lecz tym razem doznałem pozytywnego szoku. Sam przyrost masy mięśniowej (przy 5 latach stażu) po rozpoczęciu brania testolanu to 7 kg w 35 dni. zamawiałem z oficjalnej strony  z innych źródeł nie polecam” (wszędzie pisownia oryginalna).

Gdzie zamówić Testolan?

Dostępny jest on bezpośrednio u producenta. Tam można go łatwo i szybko zamówić. Do tego – co myślę dla wielu jest ważne – pakowany jest w dyskretny sposób. Szybka wysyłka – to kolejna zaleta. Jakby tego było mało producent przygotował też pewną niespodziankę:).

PREZENT OD PRODUCENTA TESTOLAN – ZYSKAJ MIESIĄC KURACJI GRATIS!

Pawel
Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*