Skuteczne tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn i kobiet

Wiele osób szuka tego typu rozwiązań. Stąd postanowiłem ułatwić ten proces:) I spróbuje na nie dzisiaj odpowiedzieć. Przed Wami skuteczne tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn i kobiet.

Ranking tabletek na wypadanie włosów dla mężczyzn

Profolan

Profolan -tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn

Jedynyy w tym zestawieniu w pełni naturalny preparat przeznaczony do walki z męskim łysieniem. I zdecydowanie najczęściej wybierane preparaty na wypadanie włosów u mężczzyn Zawiera w swoim składzie naturalny inhibitor DHT (aktywnej formy testosteronu odpowiedzialnej za Twój problem). Mowa o pokrzywie. Jest ona jednym ze składników tzw. formuły Grow3. Zadaniem tej ostatniej jest skuteczne powstrzymanie łysienia, a jednocześnie pobudzenia porostu włosów. Oprócz pokrzywy jest tutaj między innymi l-cysteina. Bardzo ważny dla Twoich włosów aminokwas. Koniecznie zapoznajcie się z moją recenzją Profolanu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PROFOLANU:

 • W pełni naturalny i bezpieczny skład

 • Skuteczne powstrzymywanie łysienia androgenowego

 • Innowacyjny skład (Więcej o nim poczytasz na stronie  producenta)

 • Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku tygodniach stosowania

 • Brak skutków ubocznych, nie wywołuje (jak inne rozwiązania) problemów z libido

Profolan zamówisz na  stronie producenta

Propecia

Tabletki na łysienie

To jeden ze starszych rozwiązań na łysienie. I niestety wiąże się z tym pewna ułomność tego rozwiązania. Ten produkt na wypadanie włosów dla mężczyzn zawierają w sobie Finasteryd To składnik, który może Ci przepisać tylko lekarz Do tego musisz je brać pod szczegółową jego kontrolą. Finasteryd skupia się na zmniejszeniu działania DHT, czyli dihydrotesteronu. To on jest odpowiedzialny za łysienie androgenowe. Nie można więc odmówić finasterydowi tego, że jest on pomocny. Z jakiegoś powodu jest przepisywany na łysienie tego typu. Jest tylko jedno „ale”. Spore. To skutki uboczne. Wspomniana kontrola lekarska jest po to, żeby w momencie, gdy zostaną one zauważone zareagować. Przede wszystkim poważną z naszego męskiego punktu widzenia dolegliwością są problemy z libido, które mogą się pojawić. Może dojść do impotencji. Pojawiają się też duszności, czy nawet… powiększenie piersi.

Propecia do zamówienia w tym miejscu

Advecia

Advecia na wypadanie włosów

To tabletki, które mają już kilka lat. Popularne jakiś czas temu. Oparte są one o palmę sabałową. To roślina, która jest jednym z naturalnych inhibitorów DHT. Robi więc to samo co preparat wyżej. W Advecii jest też między innymi wyciąg z zielonej herbaty, który ma stymulować skórę głowy. Co ciekawe to jeden z niewielu preparatów na łysienie androgenowe przeznaczonych jednocześnie dla mężczyzn i kobiet. Advecia to produkt, który można wykorzystać w przypadku wypadania włosów spowodowanego przez leki. Stosuje się go też przy łysieniu spowodowanym przez stres. Wspomniana palma sabałowa była odpowiedzią na skutki uboczne innych rozwiązań.

Advecia do nabycia w tym miejscu

Expert włosy

Tabletki na wypadanie włosów

To bardzo podobny preparat do opisanego wyżej. Mam tutaj na myśli działanie. Pomoże przy wypadaniu spowodowanych przez niedobory konkretnych pierwiastków, lub gdy tracicie włosy przez stres. W składzie znajdziecie między innymi wspominane już drożdże, a więc źródło witaminy B. Jest też łopian (roślina stosowana przy wypadaniu włosów) i cynk. Pierwiastek istotny dla stanu fryzury i skóry.

Expert włosy do nabycia

Tabletki „Drożdże z bratkiem”

Tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn

To co prawda tani produkt ale w ubogi w działanie. Te tabletki na wypadanie włosów u mężczyzn przydadzą się w zasadzie w jednej sytuacji. Kiedy trzeba wzmocnić fryzurę po zimie. Wtedy zwykle włosy mogą lecieć. Skład tego preparatu jest chyba dość oczywisty:). Po pierwsze drożdże. Mają one pozytywny wpływ na stan fryzury. Zawierają potrzebne im witaminy z grupy B. Wyciąg z bratka głównie stosowany jest na trądzik. Ma on też pozytywny wpływ na skórę. W tym wypadku też i głowy. Ma to przełożenie na stan fryzury.

Tabletki „Drożdże z bratkiem” do nabycia

Ranking tabletek na wypadanie włosów dla kobiet

Istnieje wiele metod walki z łysieniem u mężczyzn. Panie mają pod tym względem trochę gorzej. Z drugiej strony, jeśli przyczyną utraty włosów jest stres czy dieta jest zdecydowanie lepiej Specjalnie dla moich czytelniczek przyjrzałem się suplementom diety w postaci tabletek, kapsułek itd. Gdzie kobiety mogą szukać pomocy w przypadku nadmiernej utraty włosów?

Locerin na wypadanie włosów

Locerin - tabletki na wypadanie włosów dla kobiet
To zdecydowanie najczęściej wybierane produkt na wypadanie włosów dla kobiet. Jest kilka czynników składających się na ich sukces. Po pierwszy – w pełni naturalny skład. Nie trzeba obawiać się jakichkolwiek skutków ubocznych. Bo ich po prostu nie ma. Locerin to aż 16 aktywnych składników. Wśród znajdują się między innymi ekstrakt z korzeni bambusa, pokrzywy i skrzypu. Lucerna siewna, która nie tylko wpływa na strukturę, ale również pozwala zachować naturalny kolor. Więcej na temat składu, działania i opinii na temat tych tabletek na wypadanie włosów dla kobiet znajdziecie w mojej recenzji Locerin. A poniżej mała ściągawka dla niecierpliwych

Działanie Locerinu

 • Skutecznie hamuje nadmierne wypadanie włosów
 • Wspomaga osłabioną fryzurę
 • Zapewnia porost nowych włosów
 • Zwalcza wypadanie włosów wynikające z wielu przyczyn
 • Pozwala zachować naturalny kolor fryzury
 • Poprawia stan skóry i paznokci

Locerin można zamówić na stronie producenta

Revalid

Odżywianie włosów za pomocą kapsułek Revalid

To tabletki na wypadanie włosów dla kobiet, które mają swoje grono zwolenniczek. Revalid to łatwe do połknięcia kapsułki. Skład mają taki, że mogą być one pomocne przy wypadaniu włosów spowodowanym przez nieodpowiednią dietę i stres. Revalid uzupełnia przede wszystkim niedobór witamin z grupy B (tych, które są istotne dla fryzury). Znajdziemy w nim też aminokwasy siarkowe. Również bardzo ważne dla włosów. Pełna kuracja kapsułkami to 3 miesiące. Pierwsze efekty zwykle pojawiają się wcześniej. Cena Revalidu jest różna, zależnie od tego gdzie go kupujemy. Z przesyłką będzie to kosztowało co najmniej 40 złotych.

Revalid można nabyć tutaj

Hair, Skin and Nail Support

To suplement firmy Gaia Herbs. To podobny preparat do opisanego wyżej. Można go stosować przede wszystkim w przypadku gdy przyczyna utraty włosów leży po stronie niedoboru niektórych pierwiastków czy stresu. Jednym z jego składników jest skrzyp. To zresztą roślina niezwykle popularna w różnego rodzaju preparatach do ratowania włosów. Znając jej właściwości nie ma w tym nic dziwnego. Cenowo to właściwie ta sama półka co Revalid. Doliczyć trzeba będzie na pewno koszt wysyłki (niestety nie z Polski).

Hair, Skin and Nail Support tutaj

Palma sabałowa Extratt

Palma sabałowa na porost włosów

Saw Palmetto (bo z taką nazwą się spotkacie) jest polecana jako naturalny sposób na łysienie androgenowe w przypadku mężczyzn. Pytanie brzmi, czy kobiety mogą stosować taki preparat i nie obawiać się o skutki uboczne? Na pewno uczulenie na ten składnik może doprowadzić do ich pojawienia. Co to za skutki uboczne? Trzeba tutaj wymienić bóle i zawroty głowy, nudności i wymioty. Nie są to co prawda jakieś poważne problemy, ale są. To jednak nie wszystko. Zawarte w palmie sabałowej związki mogą mieć wpływ na estrogeny (czyli kobiece hormony). To już jest poważniejsza sprawa. Warto to mieć na uwadze przy wyborze tego suplementu, który zawiera właśnie ten składnik.

Palma sabałowa Extratt do nabycia 

 Provillus

Provillus Tabletki na wypadanie włosów

To dedykowany dla kobiet preparat, który po pierwsze ma powstrzymywać wypadanie włosów. Drugie jego zadanie to wspomaganie porostu nowych. Z obu wywiązuje się dobrze, co jest efektem takiego a nie innego składu. Provillus to między innymi wspomniany już skrzyp. Poza tym znajduje się w tym preparacie biotyna. To witamina z grupy B. Istotna nie tylko dla stanu włosów, ale i stanu skóry. Ciekawostką może być obecność magnezu. Jakie jest jego zadanie? Po pierwsze niedobór tego pierwiastka to większe ryzyko przewlekłego stresu. Efektem tego ostatniego może być… wypadanie włosów. Tak poza tym magnez ma pośredni wpływ na stan skóry i fryzury.

Provillus dla kobiet możecie nabyć tutaj

Gothic Pharm Acneway

Tabletki na wypadanie włosów dla kobiet

W preparacie tym znajdziecie między innymi kwas hialuronowy i kolagen. składniki te poprawiają wygląd skóry i paznokci i walczą ze zmarszczkami. Ekstrakt z aloesu – roślina ta ma bardzo silne działanie nawilżające. Jest to jeszcze spirulina wpływa korzystnie na stan skóry i włosów

Co oferuje Gothic Pharm Acneway?

 • Przywraca koloryt skórze
 • Przeciwdziała jej wysuszaniu
 • Pomaga w odbudowie naskórka

Przeciwdziałanie wypadaniu włosów jest w pewnym sensie działaniem dodatkowym, aczkolwiek występującym przy regularnym stosowaniu. Natomiast nie spodziewajcie się oszałamiających efektów w tym konkretnie aspekcie.

Gothic Pharm Acneway do nabycia

Solgar Włosy skóra paznokcie

Solgar na wypadanie włosów
Dość „oryginalna” nazwa:). Tabletki te pomogą przed wszystkim w przypadku problemów z wypadaniem włosów spowodowanym przez stres czy niedobory pokarmowe. W składzie preparatu są między innymi: MSM (metylosulfonylometan) – to organiczny związek siarki. Pierwiastka, który jest niezbędny dla dla skóry i włosów. Dalej mamy krzem – kolejny istotny składnik dla wymienionych wyżej. I na koniec cynk – też ważny dla skóry i włosów minerał. Solgar to suplement diety na wypadanie włosów odpowiednie dla wegan. A przynajmniej taką znajdziecie informację.

Co oferuje Solgar Włosy skóra paznokcie?

 • Pomaga osobom zmagającym się z trądzikiem
 • Powstrzymuje wypadanie włosów
 • Poprawia ich sprężystość

Solgar można zamówić w tym miejscu

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *