Tabletki na wypadanie włosów – jakie wybrać?

Leczenie łysienia mężczyzn

To pytanie zadaje sobie wiele osób zmagających się z łysieniem, czy „zwykłym” wypadaniem włosów. I Spróbuje na nie dzisiaj odpowiedzieć. Chociaż jedna rzecz jest pewnie dla wszystkich oczywista. Tabletki na wypadanie włosów powinny być skuteczne. Radzić sobie z Waszym problemem.

drożdze

Tabletki „Drożdże z bratkiem”

Zaczniemy od taniego produktu, ale jednocześnie “ubogiego” w działanie. Przyda się on głównie w sytuacji, gdy zależy  Wam na wzmocnieniu włosów. Ewentualnie po zimie. Wtedy zwykle włosy mogą lecieć. Skład tego preparatu jest chyba dość oczywisty:). Po pierwsze drożdże. Mają one pozytywny wpływ na stan fryzury. Zawierają potrzebne im witaminy z grupy B. Wyciąg z bratka głównie stosowany jest na trądzik. Ma on też pozytywny wpływ na skórę. W tym wypadku też i głowy. Ma to przełożenie na stan fryzury.

Tabletki „Drożdże z bratkiem” do nabycia

falvit

Falvit

Akurat ten suplement umieściłem tutaj z myślą u kobietach. Bardzo często jest on polecany w ciąży lub zaraz po niej. W zasadzie nie jest on przeznaczony stricte do ratowania włosów. Ma uzupełniać braki różnych witamin i pierwiastków. Spotkałem się natomiast z opiniami, że warto go przyjmować przy wypadaniu włosów po ciąży (o tym problemie pisałem już). Faktem jest, że gdy przeglądniecie skład, to zauważycie obecność witamin i pierwiastków ważnych dla włosów. To preparat przeznaczony wyłącznie dla kobiet.

Falvit do nabycia

revalid

Revalid

To preparat, który można kupić przede wszystkim w sieci. Jest co prawda dostępny w aptekach „stacjonarnych”, ale sporo tam kosztuje. Można powiedzieć, że to produkt przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kapsułki te wzmacniają strukturę włosa. Ograniczają co prawda wypadanie, ale przydadzą się jedynie w sytuacji wspominanego przeze mnie we wstępie „zwykłej utraty włosów”. Revalid pomoże, jeśli tracicie je z powodu złej diety (niedoboru istotnych składników), czy stresu. Można go też stosować profilaktycznie.

Revalid do nabycia

expert-wlosy

Expert włosy

To bardzo podobny preparat do opisanego wyżej. Mam tutaj na myśli działanie. Pomoże przy wypadaniu spowodowanych przez niedobory konkretnych pierwiastków, lub gdy tracicie włosy przez stres. W składzie znajdziecie między innymi wspominane już drożdże, a więc źródło witaminy B. Jest też łopian (roślina stosowana przy wypadaniu włosów) i cynk. Pierwiastek istotny dla stanu fryzury i skóry.

Expert włosy do nabycia

profolan

Profolan

Jedyny w tym zestawieniu preparat przeznaczony do walki z męskim łysieniem. Zawiera w swoim składzie naturalny inhibitor DHT (aktywnej formy testosteronu odpowiedzialnej za Twój problem). Mowa o pokrzywie. Jest ona jednym ze składników tzw. formuły Grow3. Zadaniem tej ostatniej jest skuteczne powstrzymanie łysienia, a jednocześnie pobudzenia porostu włosów. Oprócz pokrzywy jest tutaj między innymi l-cysteina. Bardzo ważny dla Twoich włosów aminokwas.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PROFOLANU:

  • W pełni naturalny i bezpieczny skład
  • Skuteczne powstrzymywanie łysienia androgenowego
  • Innowacyjny skład (Więcej o nim poczytasz na stronie  producenta)
  • Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku tygodniach stosowania
  • Brak skutków ubocznych, nie wywołuje (jak inne rozwiązania) problemów z libido

TYLKO TERAZ PROFOLAN OD PRODUCENTA – 20% TANIEJ!

Dodaj komentarz