Tabletki na łysienie androgenowe – wczoraj i dzisiaj

Leczenie łysienia

Przyszedł mi do głowy taki nieco wspominkowy tekst, ale też i z podniesioną głową patrzący w przyszłość:). Tabletki na łysienie androgenowe od lat są jednym z możliwych rozwiązań walki z łysieniem.

pigulki

Finasteryd

To jeden ze starszych rozwiązań na łysienie. I niestety wiąże się z tym pewna ułomność tego rozwiązania. Finasteryd to składnik występujący w tabletkach, które przepisać Ci może jedynie lekarz. Do tego musisz je brać pod szczegółową jego kontrolą. Finasteryd skupia się na zmniejszeniu działania DHT, czyli dihydrotesteronu. To on jest odpowiedzialny za łysienie androgenowe. Nie można więc odmówić finasterydowi tego, że jest on pomocny. Z jakiegoś powodu jest przepisywany na łysienie tego typu. Jest tylko jedno „ale”. Spore. To skutki uboczne. Wspomniana kontrola lekarska jest po to, żeby w momencie, gdy zostaną one zauważone zareagować. Przede wszystkim poważną z naszego męskiego punktu widzenia dolegliwością są problemy z libido, które mogą się pojawić. Może dojść do impotencji. Pojawiają się też duszności, czy nawet… powiększenie piersi. Jeśli chodzi o preparaty w których jest on obecny to m.in. Propecia i Proscar

Advecia

To tabletki, które mają już kilka lat. Popularne jakiś czas temu. Oparte są one o palmę sabałową. To roślina, która jest jednym z naturalnych inhibitorów DHT. Robi więc to samo co preparat wyżej. W Advecii jest też między innymi wyciąg z zielonej herbaty, który ma stymulować skórę głowy. Co ciekawe to jeden z niewielu preparatów na łysienie androgenowe przeznaczonych jednocześnie dla mężczyzn i kobiet. Advecia to produkt, który można wykorzystać w przypadku wypadania włosów spowodowanego przez leki. Stosuje się go też przy łysieniu spowodowanym przez stres. Wspomniana palma sabałowa była odpowiedzią na skutki uboczne innych rozwiązań.

profolan

Profolan

Była tym rozwiązaniem dopóki nie pojawił się preparat Profolan. Rewolucyjna formuła GROW3, która skutecznie powstrzymuje łysienie androgenowe i wspomaga porost nowych włosów. Do tego pozbawiona jest skutków ubocznych. Dla mężczyzn, którzy próbowali do tej pory innych rozwiązań, a mieli z nimi problemy, to bardzo dobra informacja. Naturalny skład zapewnia pełne bezpieczeństwo. Profolan zawiera w sobie między innymi wyciąg z pokrzywy (kluczem jest odpowiednio dobrane stężenie ekstraktu). Rośliny wykazującej niezwykłe właściwości w walce z łysieniem.

Profolan jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż wspomniana wyżej Advecia i tabletki zawierające finasteryd. To można powiedzieć nowa, ulepszona generacja rozwiązań na łysienie. Jest też tańszy i to kolejna dobra informacja:). Do tego producent przygotował promocję.

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!!

One thought on “Tabletki na łysienie androgenowe – wczoraj i dzisiaj

  • Próbowałem przez chwile finasteryd. Niestety skutki uboczne mnie dobiły. Profolan nie był pierwszym wyborem (z naturalnych rozwiązań), ale za to skutecznym:] I cieszy mnie, że się na niego zdecydowałem

Dodaj komentarz