prysznic

Szampony dla mężczyzn – przegląd cz. 2

mężczyzna

Pierwszą część możecie przeczytać w tym miejscu. A dzisiaj między innymi szampon zawierający jeden z chętniej stosowanych naturalnych składników do ratowania skóry. Zapraszam do lektury:).

Focus Szampon

W zasadzie sprzedawany w zestawie z odżywką. Cena może nieco przytłoczyć. Chociaż jak zapewnia producent jedno opakowanie powinno wystarczyć na cztery miesiące. Co znajdziecie w tym szamponie?

Są w nim między innymi olejki: konopny, arganowy i jojoba. I to na nich w dużym stopniu opiera się działanie tego szamponu. Olejek jojoba na przykład zapobiega wysuszeniu skóry. Warto też dodać, że poleca się go na łupież. Szampon ten może być stosowany do każdego rodzaju fryzury. Oprócz wspomnianej odżywki jest też zagęszczacz fryzury. Czyli psikasz i zakrywasz przerzedzenia. To jednak rozwiązanie dla tych, którzy zamiast pozbyć się problemu, chcąc co kilka dni męczyć się z nim od nowa.

SPRAWDŹ KONIECZNIE SKUTECZNE ROZWIĄZANIE NA ŁYSIENIE!

Nurturing Shampoo

To właśnie preparat zawierający wspominany we wstępie popularny składnik. Chodzi o aloes. Pomaga on między innymi nawilżyć skórę. Aloes jest polecany jako sposób na trudno gojące się rany. Stosowany jest również na trądzik.

I to właśnie na wyciągu z aloesu opiera swoje działanie ten szampon. Jego zadaniem jest oczyszczenie skóry głowy i jej nawilżenie. Aloes zawarty w nim posiada certyfikat zgodnie z którym jest on ekologiczny. Pewnie dla wielu osób to plus. Sam szampon do najtańszych nie należy. Chociaż wydacie na niego mniej niż na produkt wyżej. Można sobie też dokupić odżywkę w której obecne jest między innymi masło shea (regeneracja skóy i nawilżanie). Preparat polecany kobietom i mężczyznom.

Szampon Radical

To w sumie grupa produktów. Skupimy się jednak tylko na szamponie normalizującym do włosów tłustych i przetłuszczających się. Nie jest to rozwiązanie tylko dla mężczyzn. Ale to Panowie powinni na niego zwrócić uwagę. Problem przetłuszczania się skóry głowy bardzo często występuje właśnie u mężczyzn. Nierzadko z pierwszymi objawami łysienia.

Szampon ten opiera się o wyciąg z szałwii, skrzyp polny (poczytajcie sobie o tym jak ta druga roślina ważna jest dla włosów) i między innymi siarkę. Wspominana szałwia działa przede wszystkim wzmacniająco na fryzurę. Odżywia też mieszki włosowe. Lekka konsystencja to plus tego szamponu. Z tutaj opisanych zdecydowanie najtańszy.

Dodaj komentarz