Szampon Vichy na wypadanie włosów

Wypadaniu włosów można skutecznie przeciwdziałać, stosując chociażby specjalistyczne szampony. Takich preparatów na rynku nie brakuje, a producenci starają się ze wszech miar skłonić nas do zakupu. Ale jak to z takimi specyfikami bywa – obiecują wiele, jednakże o zadowalających efektach ciężko mówić. Postanowiłam więc przetestować szampon Vichy przeciw wypadaniu włosów.

Krążą na jego temat dość pozytywne opinie, dlatego przykuł moją uwagę. Cena nie należy do najniższych, ale … czego się nie robi dla swoich włosów, prawda?

 

Szampon Vichy Dercos – krótka charakterystyka

Szampon Vichy Dercos  jest preparatem, który ma wpływ na wzmocnienie włosów, a także zapobiega ich wypadaniu. Tym, co mnie pozytywnie zaskoczyło jest fakt, że szampon Vichy Dercos pozbawiony został parabenów. To świetna wiadomość dla wszystkich osób, których skóra jest bardzo wrażliwa i podatna na przesuszenia wywołane silnymi środkami chemicznymi. związku z tym może być on używany przez Na uwagę zasługuje również fakt, że szampon Vichy przeciw wypadaniu włosów dość  przyjemnie pachnie i dobrze się pieni. Konsystencja jest dobra, a sam preparat jest nawet wydajny. Ale niestety cena pozostawia wiele do życzenia.

Zainteresowanych odsyłam do strony producenta – klik.

Skład Vichy Dercos

Tajemnica skuteczności Vichy Dercos tkwi przede wszystkim w obecności aminexilu. Jest to substancja, która działa w sposób zbliżony do minoxidilu. Również pobudza komórki włosowe do pracy, stymulując porost włosów.

Skład preparatu został wzbogacony o witaminy z grupy B (witamina B6, witamina B5), których odpowiedni poziom wpływa pozytywnie na kondycję włosów. Dzięki temu są one doskonale odżywione, co zmniejsza ich tendencję do wypadania.

Szampon Vichy działanie

Już po dwóch miesiącach kuracji można z powodzeniem powiedzieć, że włosy nie wypadają tak, jak dotychczas. Jednak spodziewałam się znacznie lepszych efektów. Co prawda producent rekomenduje ten preparat jako kurację uzupełniającą. Jednak dla mnie to żadne wytłumaczenie, ponieważ szampon Vichy Dercos stosowałam także z ampułkami (chciałam w ten sposób porównać efekty) i nie widziałam większej różnicy.

Jeśli mam być szczera, szampon Revita jest chyba znacznie lepszą alternatywą Vichy Dercos. Ten specyfik skutecznie pobudza mieszki włosowe do pracy, a tym samym doskonale odżywia i nawilża włosy. Oprócz Revita działa w oparciu o nowoczesną technologię, dzięki której składniki mogą dotrzeć do źródła problemu. Skutecznie eliminuje wypadnie włosów i zapobiega ponownemu pojawieniu się problemu.

Szampon Revita – stosowany systematycznie przez dłuższy czas przynosi zadowalające efekty. To pozytywne działanie potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników preparatu – w tym także moje. Chociaż jego cena jest ponad dwukrotnie wyższa od Vichy Dercos, dla mnie wybór jest oczywisty. Wolę jednorazowo wydać więcej, ale mieć pewność, że obietnice producenta nie będą rzucone na wiatr. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o działaniu szamponu Revita, odsyłam Was do drogerii, gdzie ja się zaopatruję w ten preparat (klik).

Jeśli jesteście na etapie poszukiwań skutecznego szamponu przeciw wypadaniu włosów, proponuję przetestować kilka. W ten sposób będziecie mogli wybrać ten, który odpowiada tylko Wam.

Locerin – tabletki na wypadanie włosów dla kobiet

Locerin - tabletki na porost włosó

To z kolei rozwiązanie, które skupia się przede wszystkim na działaniu od wewnątrz na najważniejsze przyczyny nadmiernego przerzedzania się fryzury. Locerin oparty jest o znane i sprawdzone składniki, ale nigdy wcześniej nie zebrane w jednym miejscu. W tych tabletkach na wypadanie włosów dla kobiet jest ich aż 16. Więcej o nim znajdziecie w mojej recenzji Locerin. Tam zdecydowanie bardziej pochylam się nad składem tego preparatu, działaniem i opiniami na jego tematu. Polecam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *