Spectral.DNC – skuteczny środek na wypadanie włosów?

Preparaty na łysienie, Recenzje

Tak przynajmniej twierdzi spore grono osób, które wypowiada się m.in. na forach internetowych. Wiadomo jednak, że nie każdemu wszystkie preparaty odpowiadają. To, że u innych okazuje się być niezawodny, wcale nie oznacza, że sprawdzi się i w naszym przypadku. Sama zresztą tego niejednokrotnie doświadczyłam, poszukując specyfików określanych jako skuteczny środek na wypadanie włosów.

Ale właśnie zaciekawiły mnie pozytywne recenzje tego preparatu, więc postanowiłam wziąć go pod lupę i tylko z teorii (a to już pozwala wiele powiedzieć o samym specyfiku) ocenić jego skuteczność.

Nowoczesna formuła na skuteczny porost włosów

Zwalczanie łysienia jest teraz możliwe. Stosując Spectral.DNC są duże szanse na uzyskanie  w szybkim czasie widocznych, satysfakcjonujących rezultatów.

spectral-dnc

Spectral.DNC opiera się na nowoczesnej i unikalnej technologii nanosomowej. Pozwala ona na długotrwałe i szybkie działanie preparatu. Naturalne składniki Spectral DNC, zamknięte w mikroskopijnych cząsteczkach, szybko docierają do źródła problemu, a następnie tam są uwalniane. Taka technologia gwarantuje użytkownikom efektywność działania przez dłuższy czas, co przekałda się na widoczne rezultaty.

W czym tkwi tajemnica skuteczności Spectral.DNC?

Spectral.DNC jest polecamy przez tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie. Ten preparat, jako skuteczny środek na wypadanie włosów swoją efektywność zawdzięcza unikalnemu połączeniu dwóch skutecznych składników – minoksydylu 5%oraz aminexilu SP94.  Minoksydyl 5% stymuluje porost włosów, zaś aminexil SP94 opóźnia proces wczesnego starzenia się korzenia włosa oraz poprawia ukorzenienie cebulki i  odżywia włos od środka.

Oprócz tych mocnych składników Spectral DNC zawiera:

  • retinol, który wzmacnia działanie minoxidilu i zapewnia jego głębszą penetrację,
  • procyjanidynę B2 i C1, które posiadają mocne właściwości pobudzające wzrost włosów,
  • kompleks witamin, który dostarcza włosom wszystkich potrzebnych składników odżywczych, potrzebnych do ich prawidłowego wzrostu.

Atutem Spectral.DNC jest też fakt, iż preparat eliminuje zarówno objawy, jak i przyczyny nadmiernego wypadania włosów. Co więcej – doskonale działa na każdy rodzaj łysienia.Czy to będzie łysienie androgenowe, czy plackowate, ten preparat na pewno się sprawdzi.

Jeżeli celem jest eliminacja łysienia, to warto zacząć systematycznie stosować Spectral.DNC. Można też, dla wzmocnienia efektów kuracji, wykorzystać inne dostępne preparaty. Producent zaleca, aby korzystać z tej samej serii. I właściwie jest to słuszny krok, ponieważ specyfiki będą wzajemnie potęgowały swoje działanie. A to oznacza dużo lepsze efekty kuracji.

Zainteresował Was Spectral.DNC? Więcej o nim znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz