Skrzyp w walce z łysieniem

Leczenie łysienia mężczyzn

Możliwe, że słyszałeś o tej roślinie. Przypisuje się jej wiele właściwości. Również tych związanych z ratowaniem włosów. Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób skrzyp może Ci pomóc? Zapraszam do czytania.

Skrzyp – parę informacji ogólnych

Co właściwie wiesz na temat tej rośliny? Nie interesowała Cie do tej pory? To już pomagam. To gatunek rośliny wieloletniej, który znaleźć można przede wszystkim na terenie Europy. W Polsce jest ona pospolita. Spotkasz ją w zasadzie wszędzie. Ma charakterystyczne brunatne kłącze. Ciekawostką jest to, że dość trudno się pozbyć tej rośliny (jest ona chwastem). Ma bardzo głęboko osadzony system korzeni.

Najbardziej interesuje Cie tutaj co skrzyp ma w sobie. Co to za składniki i w jaki sposób wspomagają organizm i ratują Twoje włosy. Skrzyp to między innymi saponiny i flawonoidy. W roślinie tej znajdziesz również pewne ilości pierwiastków (przede wszystkim potas i żelazo). Najważniejsza z Twojego punktu widzenia jest jednak krzemionka. O niej za chwilę.

Jak skrzyp wpływa na organizm?

Przede wszystkim wykazuje on działanie przeciwzapalne. Ma właściwości moczopędne. Zwłaszcza one są wykorzystywane w medycynie naturalnej. Skrzyp pomaga między innymi przy zapaleniu dróg moczowych. Krzemionka, która się w tej roślinie znajduje, zapobiega chociażby tworzeniu się kamieni. Ziele skrzypu poleca się też na przykład przy nieżycie górnych dróg oddechowych

Skrzyp w walce z łysieniem

Po pierwsze ma ona pozytywny wpływ na porost włosów. To jest najważniejsza informacja dla Ciebie. Po drugie włosy, które Ci rosną, są zdecydowanie mocniejsze. To oznacza, że zwiększa się ich odporność na wypadanie. A o to przecież chodzi, gdy walczysz z łysieniem. Jeszcze ważniejsze jest to, że dzięki skrzypowi pojawiają się tzw. baby hair. W łysiejących miejscach nagle zaczyna być gęsto:).

No dobra, ale w jaki sposób możesz ją stosować? Najczęściej poleca się picie skrzypu (niespecjalnie przyjemny smak). Przez mniej więcej 3 miesiące. Jeśli mam być szczery, to metoda dobra, ale nie najlepsza. Liczy się stężenie składników, które mają Ci pomóc. Im większe (ale bezpieczne!), tym więcej osiągniesz.

Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem jest Profolan. Zawiera w sobie odpowiednio wysokie stężenie naturalnych składników. Jest tutaj skrzyp i pokrzywa. Pierwszej działanie już poznałeś. Druga, dzięki temu, że jest naturalnym inhibitorem DHT, powstrzymuje wypadanie włosów. Dostajesz więc „combo” do zwalczania męskiego łysienia.

Uwaga! Obecnie trwa promocja umożliwiająca zakup Profolanu z 20% rabatem.

4 comments

  • Zdecydowałem się na Profolan, bo namówił mnie do niego kumpel u którego naprawdę dało się zauważyć znaczącą poprawę. I to po miesiącu. U mnie efekty podobne do niego nastąpiły dopiero po 2 miesiącach. Miałem zrezygnować nawet, ale stwierdziłem, że wytrzymam. I dobrze;))

  • O widzisz, a u mnie efekty też jak u Twojego kumpla po miesiącu. I to naprawdę zadowalające. Też wytrzymałem całą kurację i nie żałuję:)

  • No dobra namówiłeś mnie, hehe. Spróbuję i opiszę za jakiś czas jak to u mnie zadziałało:) Stosowałem minoxidil do tej pory, ale efektów — poza ubocznymi – nie było.

  • To naprawdę pomaga! Przyznam szczerze jestem zszokowany, bo na początku mimo, że dałem się na namówić nie byłem specjalnie przekonany. Stosuje dopiero miesiąc z hakiem, ale już widzę efekty. Przede wszystkim zatrzymało mi sie łysienie, włosy już nie wypadają!! Czekam co będzie dalej 🙂

Dodaj komentarz