Profolan – skuteczne rozwiązanie na męskie łysienie?

Leczenie łysienia mężczyzn

Od pewnego czasu preparat ten robi zawrotną karierę w USA. Wielu Amerykanów zmagających się z łysieniem postawiło właśnie na te niepozornie wyglądające tabletki. Pytanie brzmi, czy iść za ich przykładem i wybrać właśnie Profolan?

Tabletki na łysienie to nie nowość. Działanie na problem niejako od środka to bardzo dobry pomysł. Skoro jednak stosuje się go już od jakiegoś czasu, pojawia się pytanie czym na tle innych preparatów wyróżnia się Profolan?

Profolan

Innowacyjna formuła Grow3

Oparta na naturalnych składnikach o odpowiednio dobranych stężeniach (to niezwykle ważna kwestia). To pokrzywa, skrzyp i l-cysteina. To właśnie jest formuła Grow3. Ekstrakt z pokrzywy to skuteczny bloker DHT – głównej przyczyny męskiego łysienia. Pozbawiony skutków ubocznych. To bardzo ważna sprawa.

Ekstrakt ze skrzypu przede wszystkim wpływa na porost włosów. Dodatkowo je wzmacnia. Taki dobór składników jest bardzo logiczny. Stosując Profolan ,  działasz kompleksowo. Pokrzywa powstrzymuje wypadanie włosów. Dzięki blokowaniu DHT mieszki na nowo odżywiają. Produkują włosy. Skrzyp je wzmocni.

Co w formule GROW3 robi l-cysteina? To składnik bardzo chętnie wykorzystywany w płukankach. Tu jednak stosujesz go od wewnątrz. Dzięki temu wzmacniasz włosy. Można też powiedzieć, że je odbudowujesz. I to właśnie dzięki składnikom, a przede wszystkim odpowiedniemu ich stężeniu, formuła GROW3 działa.

SKORZYSTAJ Z OKAZJI – PROFOLAN 20% TANIEJ

Jakie jeszcze składniki są w tym produkcie?

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. To składniki, które wspomagają działanie opisanej wyżej formuły. Mamy więc tutaj cynk i miedź. Oba te pierwiastki mają niebagatelny wpływ na włosy. Odpowiadają za ich wytrzymałość.

Profolan to też witaminy z grupy B. O ich wpływie na włosy już pisałem. Dość powiedzieć, że tiamina, którą tutaj znajdziesz, odpowiada za procesy metaboliczne związane ze skórą i włosami właśnie. Dla tych ostatnich jest wręcz konieczna.

Co jeszcze warto wiedzieć o Profolanie?

Produkt, który jest bardzo łatwy w stosowaniu. To łatwe do połknięcia kapsułki. Jedyne o czym musisz pamiętać, to regularność. Pierwsze efekty jego stosowania powinny się pojawić już po około 30 dniach. Musisz mieć jednak świadomość, że stosować Profolan należy co najmniej trzy miesiące. Po takim czasie zobaczysz zdecydowanie więcej.

Profolan to produkt przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Pomoże w przypadku łysienia androgenowego, ale także przy wypadaniu włosów wywołanym przez inne przyczyny (np. stres). Producent przygotował  jeszcze jedną niespodziankę:

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!

 

9 comments

  • Jeśli mam być szczery, to kupiłem Profolan pod wpływem impulsu. Miałem obiekcje: niby “zwykłe” kapsułki mają mi pomóc? A po drugie – drogo jak na zwykłe kapsułki. Kupiłem i nie żałuje. Po pierwsze u mnie efekt w postaci zmniejszenia wypadania włosów pojawił się już po 2 tygodniach. Okazało się, że te kapsułki wcale nie są takie zwykłe. Cena w porównaniu do innych preparatów tego typu, teraz wydaje mi się odpowiednia. No i można kupić teraz taniej:)

  • Mnie prezent w postaci Profolanu zrobiła żona;). Też w zasadzie nie narzekam, chociaż u mnie efekty pojawiły się po miesiącu. Czytałem jednak, że to kwestia indywidualna. Inna sprawa, że zdarza mi się czasem zapomnieć wziąć;)

  • Skusiłem się, bo po pierwsze przekonały mnie opinie z którymi się spotkałem. Po drugie promocyjna cena;) W moim przypadku praktycznie przestały mi wypadać włosy. Powiem szczerze nie spodziewałem się aż tak spektakularnego efektu;)

  • Panowie a jak jest z kwestią bezpieczeństwa. Są jakieś efekty uboczne, czy można stosować bez obaw?

  • Żadnych;) Też początkowo się obawiałem. Chyba jak każdy nauczony doświadczeniem chociażby finasterydu Poczytałem jednak trochę i się przekonałem. Zresztą przejrzyj bloga, Paweł sporo o tym pisze.

  • Podpisuję się pod tym co napisał Stachu. Nie masz się czym przejmować. Jeszcze się nie spotkałem, a kilkanaście osób stosujących Profolan poznałem, żeby był jakikolwiek problem. A efekty owszem są;)

  • Same dobre rzeczy o nim słyszę i czytam, więc się zdecydowałem. Możliwe, że już po 2 tygodniach i 3 dniach stosowania zobaczyć efekty? Bo po tym czasie widocznie mniej leci mi włosów z głowy

    • Wiesz co jest taka możliwość. Należy do grupy szczęśliwców:) W sensie czasu, bo zwykle efekty pierwsze widać nieco później. Ale spotkałem się ze sporą liczbą takich sytuacji, że komuś przy stosowaniu Profolanu, tak szybko się one pojawiły:)

  • Wypada mi dołączyć się do grona chwalących. Przyznam – zresztą pewnie nie jestem jedyny – podchodziłem na początku bardzo sceptycznie. Nie pomógł mi minoxidil, to pomoże jakiś tam naturalny Profolan. Ale kupiłem w myśl zasady łysiejący brzytwy się chwyta;) U mnie pierwsze efekty w postaci zagęszczenia fryzury, to trzy miesiące. Długo, ale z drugiej to przy takim problemie to krótko. Nie należę więc do tych szczęśliwców powyżej:) Ale i tak sobie chwalę

Dodaj komentarz