Profolan – czy to najlepszy preparat na męskie łysienie? Skład, działanie, opinie

Leczenie łysienia mężczyzn

Testowaliście już wiele rozwiązań i żadne nie pomagały? Jedyne co zyskaliście to chwilowe zatrzymanie wypadania włosów i skutki uboczne, które niestety są charakterystyczne dla większości preparatów na łysienie?

Jeśli na obydwa pytania odpowiedzieliście twierdząco, to znaczy nie mieliście jeszcze okazji zapoznać z Profolanem. Preparatem na męskie łysienie, który jest bardzo chętnie wybierany przez mężczyzn w USA i Europie Zachodniej. U nas również zyskał bardzo duże grono fanów. Odpowiednio dobrany skład, brak skutków ubocznych i przede wszystkim – Profolan działa! To zapewniło mu taką popularność.

Co powoduje męskie łysienie?

Myślę, że wypada zacząć od krótkiego występu. Najważniejszym problemem jest nadwrażliwość męskiego na aktywną formę testosteronu – DHT. To dihydrotestosteron. Ma on między związek z innym naszym problemem – przerostem gruczołu prostaty. W jaki sposób działa na mieszki? Gdybym chciał to przedstawić najbardziej plastycznie – usypia je. Powoduje, że coraz mniej wydatnie one pracują. Problemem jest też brak odpowiedniej składników, które są im niezbędne.

To skala mikro. Te najbardziej zauważalne objawy przedłużającego się działania DHT, to osłabienie fryzury. W pewnym momencie możemy zapomnieć o naszej lwiej grzywie. Włosy stają się cienkie i osłabione. A kiedy wypadną mieszki nie produkują nowych. Efekt oczywisty. Dlatego trzeba z nim walczyć!

Skład Profolanu

Jest on całkowicie naturalny. Znajdziecie w nim między innymi silny ekstrakt z pokrzywy i skrzypu, a także l-cysteinę, taurynę i grupę bardzo ważnych przy łysieniu androgenowym witamin i pierwiastków.

  • Pokrzywa – najlepszy naturalny inhibitor DHT. Oznacza to, że powstrzymuje on główną przyczynę męskiego łysienia. Zresztą na temat inhibitorów dihydrotesteronu pisałem i polecam zapoznać się z tym tekstem. Dodatkowo pokrzywa odżywia skórę głowy. Co nie pozostaje bez znaczenia dla kolejnego etapu walki, czyli porostem nowych włosów.
  • Skrzyp polny – to właśnie silny ekstrakt z tej rośliny odpowiada za tę część odzyskiwania fryzury. Dzięki ogromnej ilości krzemionki zapewnia porost nowych włosów.
  • L-cysteina i tauryna – dwa niezwykle ważne aminokwasy dla włosów. Wspomagają produkcję keratyny – ich budulca. Zapobiegają również wypadaniu. Powodują, że włosy są silniejsze i grubsze. To przekłada się na gęstość fryzury.

To najważniejsze, ale jak wspomniałem niejedyne składniki Profolanu. Polecam zapoznać się ze wszystkimi, bo to naprawdę ciekawa lektura.

SPRAWDŹ PEŁNY SKŁAD PROFOLANU NA STRONIE PRODUCENTA

Profolan – działanie

Przede wszystkim powstrzymuje on główną przyczynę męskiego łysienia. I to najważniejsza właściwość tego rozwiązania. Ogranicza tworzenie się zakoli, a także powstrzymuje przerzedzanie się włosów na czubku głowy. A to jeszcze większy problem, niż “cofanie się czoła”. W kwestii naszego męskiego wizerunku. Chodzenie z takim łysym plackiem na środku głowy – chyba nikogo nie cieszy. Czyli pierwszym etapem jest zatrzymanie nadmiernego wypadanie włosów.

Drugi to walka o zagęszczenie fryzury.  Profolan wspomaga porost nowych włosów. Ale na tym nie koniec. Bo fryzura staje się mocniejsza. Odporna na działanie nie tylko DHT, ale i czynników zewnętrznych. I nie musimy się martwić – co jest częste w przypadku innych rozwiązań – że włosy szybko wypadną.

Profolan – opinie

Zdecydowana ich większość jest pozytywna. Różnią się one głównie czasem w którym pojawiają się efekty. Nie ma w tym dziwnego. Męskie łysienie ma konkretne symptomy, ale ich natężenie może być różne. Kluczem jest regularne stosowanie (wystarczy jedna kapsułka dziennie). Warto mieć świadomość, że naprawdę widoczne efekty mogą wymagać co najmniej 3 miesięcznej kuracji. I nie ma w tym nic dziwnego – włosy mają swój cykl życia.

„ Jeśli komuś bardzo zależy na włosach to warto Profolan wypróbować. Efekty, moim zdaniem, gwarantowane, no chyba, że ktoś bardzo oporny na działanie takich preparatów, ale to musiałaby być naprawdę duża oporność.”

„Stosowałem Profolan przez 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów. Włosy zrobiły się zdecydowanie bardziej gęste w miejscach gdzie było ich już mało. Produkt co prawda drogi, ale skuteczny. Polecam.”

To tylko dwie przykładowe opinie. Co do ceny. W porównaniu do innych rozwiązań – Profolan wcale nie jest drogi. Dodatkowo producent nierzadko „częstuje” nasz promocjami. I warto z nich skorzystać:)

SPRAWDŹ OFERTĘ SPECJALNĄ PRODUCENTA PROFOLANU!

Dodaj komentarz