Preparaty z finasterydem mogą powodować zaburzenia erekcji. Poznaj alternatywy

Leczenie łysienia, Leczenie łysienia mężczyzn, Preparaty na łysienie

Masz problem z wypadającymi włosami? Jeśli tak, to warto zdecydować się na zastosowanie odpowiednich preparatów. Okazuje się bowiem, że wielu panów skarży się na kłopoty z erekcją i obniżenie sprawności seksualnej w ogóle. Wystarczy przejrzeć odpowiednie fora internetowe, aby się o tym przekonać. Jeśli zatem masz zamiar skorzystać z preparatów z finasterydem, to bądź czujny, ponieważ  tego rodzaju specyfiki mogą powodować kłopoty ze sprawnością seksualną.

Mechanizm łysienia

Nadmierne wypadanie włosów może przytrafić się niemal każdemu. Jak się okazuje – na tę przypadłość są narażeni szczególnie panowie, będący w wieku 25-55 lat. Mechanizm łysienia jest dosyć prosty. Część komórek włosowych sukcesywnie zaczyna się zmniejszać, jednocześnie wytwarzając coraz cieńsze i słabsze włosy. Jest to spowodowane przede wszystkim oddziaływaniem DHT – dihydrotestosteronu przekształconego z testosteronu na skutek działania enzymu 5AR.

Łysienie całkowite ma kilka typów

Proces taki jest najbardziej uwidoczniony u panów, u których strata włosów wywoływana jest androgenami. Co istotne –  mieszki na odsłoniętym fragmencie skóry nie znikają, ani też nie obumierają, ale zwyczajnie zmniejszają swą dotychczasową aktywność. Jeśli chodzi zaś o „łyse” placki, to zaczyna na nich brakować komórek progenitorowych, i dlatego nie jest możliwy porost włosów. W związku z tym, by odzyskać dawna gęstą czuprynę, warto zadziałać odpowiednimi środkami.

Problemy z preparatami z finasterydem

Finasteryd jest inhibitorem 5-alfa reduktazy (enzymu odpowiedzialnego za tworzenie DHT). Komórki włosowe wykazują dużą wrażliwość na dihydrotestosteron i pod jego wpływem ulegają systematycznej miniaturyzacji, co w rezultacie prowadzi do wypadania włosów oraz do spowolnionego wzrostu. Działanie finasterydu polega na skutecznym blokowaniu działania enzymu 5-AR, co w efekcie prowadzi zahamowania tworzenia się DHT. W ten sposób dochodzi do zatrzymania nadmiernego wypadania włosów.

Ale działanie specyfików z finasterydem ma i drugie oblicze. Jak już wspominałam na samym początku – u licznych mężczyzn środki z tą substancją wywołują problemy z potencją. Jest to dość wstydliwy problem, z którym nie wszyscy potrafią się uporać. Dlatego, jeśli jest potrzeba skorzystać ze środków, jakimi są preparaty z finasterydem, to jednak warto swą decyzję jeszcze raz przemyśleć i skorzystać z dostępnych alternatyw.

Alternatywy dla preparatów z finasterydem

Wielu mężczyzn (z wiadomych powodów) rezygnuje z leczenia łysienia, chcąc być aktywnymi seksualnie. Ale i to nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ łysina może powodować kompleksy i obniżenie poczucia własnej wartości, co z kolej może przekładać się na relacje w życiu intymnym. Warto jednak nie poddawać się, lecz wypróbować dostępne na rynku alternatywy preparatów z finasterydem. Poniżej kilka ciekawych propozycji.

Dobrą alternatywą jest preparat NR-07. Jest to najlepszy i bardzo nowoczesny środek, który z nadmierną stratą włosów radzi sobie bardzo skutecznie, bo na dwóch płaszczyznach. Z jednej strony – hamuje procesy miniaturyzacji mieszków włosowych, z drugiej zaś – pobudza porost włosów, likwidując tym samym widoczne przerzedzenia. Naturalne składniki, nowoczesna technologia liposomowa i wygodna aplikacja sprawiają, że preparat zyskał wielu zwolenników. Więcej TUTAJ.

Pytanie brzmi, czy NR-07 jest skuteczny w leczeniu łysienia

Kolejną możliwością jest Procerin Tablets. Wysoką skuteczność preparatu potwierdzają nie tylko badania kliniczne, ale też pozytywne opinie użytkowników. A skuteczne działanie i widoczne efekty są wynikiem unikalnej formuły składników: wyciągu z jagody Saw Palmetto, siarczanu cynku, witaminy B6 oraz ekstraktu z pokrzywy i korzenia Muira Puama.

Jeśli inne środki na łysienie zawodzą, to warto wtedy sięgnąć po Spectral.DNC-N. Ten preparat jest doskonałą alternatywą zabiegów, mających na celu wyeliminowanie nadmiernego wypadania włosów. Spectral.DNC-N w sposób całkowicie bezpieczny, bezbolesny oraz naturalny skutecznie powstrzymuje łysienie. Ten środek zawiera nanoxidil 5%, który hamuje wypadanie włosów, a dodatkowo stymuluje porost i silnie odżywia włosy. Tutaj można dowiedzieć się więcej o składnikach i zastosowanej technologii.

A jeżeli ktoś ma dość stosowania jakichkolwiek tabletek, szamponów czy pianek, może postawić na zaawansowane metody. Grzebień laserowy ViviComb to hit w zwalczaniu łysienia, wyróżniający się wysoką skutecznością. Jest na tyle uniwersalny, że działa zarówno na kobiety jak i mężczyzn. Zainteresowanych odsyłam na tę stronę – klik.

Najlepsza alternatywa dla finasterydu – Profolan

To innowacyjne rozwiązanie na męskie łysienie. W pełni bezpieczne w stosowaniu. Co w sobie zawiera?

  • silny ekstrakt z pokrzywy – zwalcza bezpośrednią przyczynę łysienia, czyli DHT
  • skrzyp polny – zapewnia porost nowych włosów
  • l-cysteina – aminokwas  niezbędny każdej komórce włosy

Te trzy składniki t0 formuła GROW 3 – opatentowany sposób na łysienie androgenowe. To jednak niejedyne co zawiera Profolan. Więcej na stronie producenta. Przygotował on też niespodziankę:)

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU – ZAPŁAĆ ZA 2!

Dodaj komentarz