Preparat Nefrret

Preparaty na łysienie, Recenzje

Dawno nie było o żadnym konkretnym produkcie, który w jakiś sposób stara się walczyć, czy to z łysieniem, czy też nadmiernym wypadaniem włosów. I dzisiaj właśnie postanowiłem zmienić to. Na „ruszcie” jestr dzisiaj preparat, który szczerze powiedziawszy nie wywołuje mojego zaufania. Chociaż tak po prawdzie, tylko z jednego powodu.

Zanim o preparacie Nefrret, najpierw słowo o tym zaufaniu. Ustalmy pewną zależność. W dzisiejszym – opanowanym przez internet – świecie, liczy się profesjonalna strona internetowa. Owszem, jeśli się jest osobą prywatną niekoniecznie nas na to stać. Jeśli jednak firmie zależy na wiarygodności swoistego rodzaju, bez tego się nie obejdzie. Pojawienie się możliwości tworzenia samemu stron, dało oręż do ręki, ale czasy się zmieniły i czas dostosować się do nowych standardów. Może ja jestem dziwny, ale brak strony, lub też jej przedpotowy wygląd średnio świadczy o firmie (nawet porządnego zdjęcia preparatu nie można znaleźć). Ponarzekałem, a teraz wróćmy do tematu.

Jak działa preparat Nefrret?

Generalnie rzecz biorąc, bardzo podkreślane jest działania zapobiegawcze. Preparat ten stosowany jako element profilaktyczny ma zapewnić nam to, że włosy nie będą wypadać. Co ciekawe, już po kilku tygodniach stosowania. Ponoć, nigdy nie będziecie mieli problemów z łysieniem, a Wasze włosy będą cały czas zdrowe. Zapobiegawcze stosowanie Nefrretu ma też zwiększać zagęszczenie fryzury. Oczywiście producent zapewnia, że można użyć preparatu w sposób leczniczy, czyli kiedy się już wyłysiało. Ponoć efekt odrostu można uzyskać nawet… 40 lat od utraty włosów. Brzmi to jednak niezbyt realistycznie. Efekt ten ma być wynikiem odblokowania mieszków włosów, czy dokładniej rzecz biorąc ich regeneracji, lub jak kto woli „wybudzenia”.

Skład Nefrret

Jest on całkowicie bezpieczny. Patrząc po kolejnych składnikach, właściwie ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Bez wątpienia też może być stosowany profiaktycznie, lub też jeśli zależy komuś na pięknej fryzurze. Kiedy przyjrzymy się składowi, to spotkamy tu „starych znajomych”. Bo jakżesz inaczej powiedzieć o pokrzywie, która zdaje się być tutaj głównym składnikiem? Podobnie sytuacje tyczy się z fiołkiem trójbarwnych – już gdzieś go spotkałem, chociaż na obecną chwile nie pamiętam gdzie.

Znajdziecie w tym preparacie również ekstrakt z liści brzozy, a także z mydelnicy. Oprócz tego spory bagaż dodatkowych składników wśród których na uwagę zasługują przede wszystkim witaminy: B i PP. Te dwa ostatnie są bardzo często wykorzystywane przy pielęgnacji fryzur, jak w preparatach mających zapobiegać wypadaniu włosów. Zresztą przecież dieta na piękne włosy, zakłada umiejscowienie w niej produktów zawierających spore pokłady witamin z grupy B.

Stosowanie Nefrretu

To ma być niezmiernie łatwe. Preparatem zwilżamy skórę głowy. Całą – niezależnie od tego, czy są na niej włosy, czy też nie. Dodatkowo nakładamy go też na czoło. Potem… modelujemy włosy. Czekamy aż wyschną i rozczesujemy. Dzięki temu mają stać się puszyste i sprawiać wrażenie, jakby było ich więcej (to taki efekt na „szybko”).

Przez pierwszy miesiąc stosowania, należy robić tak codziennie. Potem już tylko 3-4 razy w tygodniu, a w końcowym etapie, że tak się wyrażę – raz, albo dwa. Ciekawostką może być to, że preparat Nefrret nadaje się do stosowania zamiast żelu do włosów. No i nie ma w sobie chemikaliów.

Nie przeraża też cena. Za podstawową wersję preparatu zapłacić trzeba 75 złotych plus koszt przesyłki (10 złotych). Wersja rozszerzona (z dodatkiem witamin) to już jednak 95 złotych. 

PRZECZYTAJCIE RÓWNIEŻ: SZANSA DLA ŁYSYCH

2 comments

  • Hmm, jakoś niespecjalnie ufam takim preparatom, które mają działać zapobiegawczo. Równie dobrze mogę sobie łykać suplementy, czy robić maski na włosy co jakiś czas. Skąd mogę wiedzieć czy w przyszłości będę miała problemy z utratą włosów, żeby wiedzieć czy używać czy nie. A bez sensu też używać ot tak, dla fanu. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Co innego jeśli ktoś na przykład miał pół rodziny łysej. Chyba, że można używać na przykład przy osłabionych włosach w celu ich wzmocnienia i regeneracji po prostu.

  • Stosowałem przez kilka miesięcy i żadnych efektów. Włosy nadal wypadają i nic nie odrosło, a przeciwnie jeszcze więcej wypadło. Tylko w portfelu sześć stówek mniej 🙁

Dodaj komentarz