Preparat na wypadanie włosów – idealny prezent pod choinkę

Leczenie łysienia

To, że wielkimi krokami zbliżają się święta widać nie tylko w kalendarzu, czy w ogromnym ruchu w centrach handlowych. Coraz więcej też w sieci tekstów poradnikowych w stylu „co kupić jej/jemu pod choinkę”. Pomysłów jest oczywiście wiele. Mniej lub bardziej ekstrawaganckich. Dzisiaj chciałbym zaproponować Wam właśnie taki rodzaj prezentu;).

Preparat na łysienie na prezent?

A dlaczego nie? No chociażby dlatego – powie ktoś – że takie prezenty związane z wyglądem mogą zostać źle odebrane przez obdarowanego. I ja się z tym sprzeczał nie będę. Kluczem – w moim odczuciu – jest znajomość drugiej tej drugiej osoby. Czy aby na pewno obrazi się za taki prezent? A może będzie wdzięczna, szczególnie jeśli dzięki takiemu preparatowi zauważy poprawę? Oczywiście na to trzeba trochę poczekać. Takie produkty muszą mieć szansę zadziałać.

A może drogie panie – bo w tym momencie na kobietach się skupię – Wasz facet albo przyjaciel ma problem z przerzedzającą się fryzurą i wiecie, że chciałby coś z tym zrobić (po prostu go to męczy), ale tak nie do końca wie, jak się do tego zabrać. Do tej pory niespecjalnie się tym tematem zajmował, więc i wiedzę ma małą.

Otwartą kwestią pozostaje to czy dawać tej najbliższej osobie do zrozumienia, że łysieje. Widzicie to i Wam się nie podoba. On to widzi i nie jest mu z tym zbyt dobrze. Wtedy odbiór prezentu może być oczywiście różny. Inna sytuacja jest, gdy mężczyzna „walczy” z tym problemem otwarcie. Warto wysłuchać biadolenia faceta, że „tu ich za mało, tam jakieś łyse prześwity widać”;). A potem zastanowić się nad kupnem właśnie takiego prezentu. Obdarowany będzie raczej wdzięczny, chociaż może na początku tego nie pokazać.

Czy dawać preparaty na wypadanie włosów kobietom?

I znowu zapytam: dlaczego nie? Kwestią jest sytuacja w jakiej dokonacie panowie takiego wyboru. Jeśli Wasza dziewczyna/znajoma mówi o tym, że wypadają jej włosy, to w zasadzie dlaczego jej nie pomóc. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć jakiś produkt, który będzie rozwiązaniem. I podobnie jak w przypadku mężczyzn, może się zdarzyć, że początkowo „nie do końca będzie do niego przekonana”, że użyję takiego eufemizmu. Kiedy jednak zobaczy efekty… Jak wspomniałem wcześniej, kluczem jest znajomość drugiej osoby. Wy już doskonale sami będziecie wiedzieć, czy kupować taki prezent.

Jaki preparat?

Skuteczny i przeznaczony dla danej płci. To bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni preparat. Dla kobiet, które mają problem z wypadającymi włosami, najlepszy będzie Provillus. Oparty między innymi o skrzyp. Roślinę bardzo chętnie wykorzystywaną do ratowania fryzury. Panie z kolei dla swojego mężczyzny/znajomego mogą wybrać Profolan. To również suplement diety. Zawiera on między innymi skrzyp i pokrzywę. To skuteczny sposób zarówno na powstrzymanie łysienia, jak i wspomaganie porostu.

Święta to też dobry czas na kupowanie tego typu produktów, bo zwykle są na nie promocje. Zawsze to parę złotych w kieszeni:)

Panowie, Provillus zamówicie tutaj

Panie Profolan w promocji możecie zamówić tutaj

Dodaj komentarz