Peptydy Miedzi KMAX Porost Włosów – rozwiązanie na męskie łysienie?

Preparaty na łysienie

To preparat, który nie jest zbyt popularny w Polsce, ale jest jednym ze sposobów jakie poleca się na problemy z fryzurą. Zasadne jest jednak pytanie czy pomaga? I na co tak naprawdę.

KMAX Copper Peptides Scalp & Folicle Spray – co w nim znajdziesz?

Pod oryginalną nazwą dużo prościej go spotkać. Natomiast u zwykle występuje pod wspomnianą w tytule. Nie jest to polski produkt, więc z dostępnością może być różnie. Wiem, że jest na Allegro, ale nie ufałbym takiej formie zakupu.

To preparat w spray’u a więc działamy od zewnątrz, a nie u źródła problemu. Co w przypadku łysienia androgenowego jest pewną przeszkodą. W opakowaniu znajdziecie 2 małe (100 ml) butelki. Przyjrzyjmy się co ma on w środku.

Skład KMAX Copper Peptides Scalp

Głównym elementem układanki są tutaj wymienione w nazwie peptydy miedzi. Minerał ten jest istotny dla włosów (pisałem o tym parę lat temu, warto się zapoznać z tym tekstem). I działania peptydom nie można odmówić. Zresztą są one chętnie wykorzystywane np. w szamponach. Jest tutaj jednak pewne „ale”. O tym poniżej. W zasadzie na nich głównie opiera się skład tego preparatu. Jest jeszcze mięta, której głównym zadaniem jest odświeżania skóry głowy.

Czy jest to rozwiązanie na męskie łysienie?

Powiem tak. Jeśli chcecie wzmocnić fryzurę, tracicie włosy z powodu nieprawidłowej pielęgnacji czy ubogiej diety – możecie stosować ten preparat. Przesuszona skóra głowy to kolejny powód dla którego można by na niego „spojrzeć. Jeśli jednak walczysz z męskim łysieniem, to pomocy szukaj gdzie indziej. Spotkałem się z opiniami, ze KMAX Copper Peptides Scalp & Folicle Spray pomaga też na łupież.

Profolan – rozwiązanie na męskie łysienie

W tym momencie najlepsze dostępne na rynku. Jest w pełni naturalne (pozbawione skutków ubocznych, a te – jak możesz chociażby przeczytać w tym miejscu – są naprawdę groźne). Jego skład jest dostępny na stronie producenta. Ma to też sobie miedź. Z tym, że w przypadku Profolanu ten pierwiastek działa od wewnątrz. Bezpośrednio na mieszki włosowe. Więcej na temat Profolanu możesz przeczytać w mojej recenzji, lub odwiedzając wspominaną stronę producenta.

A, byłbym zapomniał. Producent przygotował niespodziankę:). Jeśli zdecydujesz się na trzymiesięczną kurację, zyskasz miesiąc gratis. Kliknij w poniższy baner (przy zamówieniu zaznacz pakiet standard).

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!

Dodaj komentarz