NR-07 – skuteczny sposób na wypadające włosy?

Leczenie łysienia, Porost włosów, Preparaty na łysienie

Osoby, które walczą z łysieniem bezskutecznie, mogą już tracić nadzieję na znalezienie sposobu eliminującego problem wzmożonego wypadania włosów. Ciągłe inwestowanie coraz to nowsze preparaty, które niewiele mają wspólnego ze skutecznym zwalczaniem łysienia nie napawają optymizmem. Całkowicie zniechęcają i powodują zaniechanie jakichkolwiek działań. Takie nieudane próby każą myśleć, że na łysienie jest się skazanym. Tymczasem to nieprawda, bo sama jestem tego świetnym przykładem.

Doskonale wiem, co czują osoby nieustannie poszukujące skutecznych preparatów i ciągle mające nadzieję na to, że wreszcie znajdą idealne rozwiązanie. Brak efektów jest niczym kubeł zimnej wody. Dlatego, gdy pojawiają się na rynku kolejne preparaty obiecujące 100% efektów, podchodzę do nich ostrożnie.

nr-07

Tak było w przypadku NR-07 – innowacyjnego środka przeciwdziałającemu łysieniu w formie sprayu. Choć osobiście nie stosowałam tego specyfiku, dokładnie zlustrowałam jego listę składników, by przekonać się o jego skuteczności. Zaintrygował mnie, ponieważ ktoś określił go jako „James Bond wśród preparatów na łysienie”.

Nie tylko minoxidil…

Motorem napędowym NR-07 jest minoxidil. To substancja powszechnie znana jako sposób na porost włosów. Jej działanie polega na aktywizowaniu komórek włosa do pracy, efektem czego jest wzrost włosów. To niezwykle przydatna właściwość, gdy ktoś chce zatuszować skutki wzmożonego wypadania włosów – chce pozbyć się zakoli i łysiny na czubku głowy.

Warto jednak mieć świadomość, że minoxidil ma solidne wsparcie ze strony innych składników. Starannie dobrana kompozycja substancji aktywnych sprawia, że NR-07 faktycznie może być tym wspominanym Jamesem Bondem.

Apple Polyphenol to alternatywa dla minoxidilu. Substancja działa na takiej samej zasadzie. Ale w tym przypadku wystarczy już stężenie 0,5%, żeby zauważyć pozytywne efekty działania.

3 inhibitory DHT (kwas oleinowy, kwas azelainowy, wyciąg z Saw Palmetto) to kluczowy składnik preparatów przeciwdziałających wypadaniu włosów. Dzięki nim możliwe jest przede wszystkim zwalczenie przyczyn łysienia, co zapobiega ponownej utracie włosów. Inhibitory blokują działanie enzymu 5AR, odpowiadającego za przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron – hormon o destrukcyjnym wpływie na mieszki włosowe.

Są jeszcze składniki wspomagające:

  • biotyna – witamina odpowiadająca za kondycję włosów i paznokci,
  • retinol – stanowi pochodną witaminy A , wykazuje działanie złuszczające, przygotowując w ten sposób skórę głowy do przyjęcia aktywnych składników,
  • lizyna – należy do grupy aminokwasów, które wspierają proteiny w budowie włosów.

Tajemnica technologii liposferowej

NR-07 nie jest jednak takim zwykłym sprayem. To doskonały sposób na wypadające włosy także dzięki zastosowaniu technologii liposferowej. Tym samym możliwe jest zapewnienie optymalnego przyswajania aktywnych składników.

Ideą technologii liposferowej jest zamknięcie czynnych substancji w systemie dwupoziomowego lipidu. W ten sposób powstaje struktura podobna do struktury ludzkiej skóry, pozwalając na łatwiejsze przenikanie do źródła problemu. Dopiero tam aktywne składniki są uwalniane, nie marnując się na powierzchni skóry.

Jeżeli więc chcesz zrobić coś ze swoim łysieniem, czas na wypróbowanie tego sprayu. Biorąc pod uwagę listę składników oraz zastosowanie nowoczesnych technologii, NR-07 to jeden z najlepszych sposobów na wypadające włosy.

By dowiedzieć się o nim jeszcze więcej i dokonać ewentualnego zakupu, kliknij tutaj. Cena jest dość przystępna, uwzględniając zarówno jakość zastosowanych składników oraz wydajność preparatu (wystarczy tylko jedno psiknięcie, by dostarczyć do źródła łysienia odpowiednią porcję aktywnych składników).

Dodaj komentarz