Nr-07 na wypadanie włosów: opinie, cena, skład

Miałem w sumie dość duży problem z tytułem dzisiejszego wpisu, bo – co widać – nazwa dzisiejszego bohatera jest mówiąc kolokwialnie mało widowiskowa i ciężko coś przy niej wymyślić. Dlatego też tytuł jest taki, a nie inny. Zobaczmy więc, czy NR-07 – James Bond bez jednego zera, jest tak skuteczny jak jego filmowy odpowiednik.

Skład preparatu NR-07

Rzut okiem na skład i już wiadomo na jaki rodzaj łysienia przeznaczony jest preparat i co ma być jego główną siłą. Minoxidil – bo o nim mowa – w NR-07 występuje w stężeniu 5%. To w sumie jeden z niewielu preparatów z takim procentowym udziałem składnika pierwotnie wykorzystywanego do leczenia nadciśnienia tętniczego. Oprócz minoxidilu w składzie produktu znajdziecie również ekstrakt z palmy sabałowej. Jeśli czytacie mojego bloga uważnie, to wiecie, że jest to ważny „zawodnik” w meczu my vs łysienie. Zresztą jak dokładniej wczytać się w ulotkę NR-07 to widać, że producenci postanowili upchnąć całkiem sporą grupę związków, które mają wpływ na stan naszych włosów, czy ilość DHT. Biotyna, kompleks witamin B1 i B12, polifenole – to tylko parę przykładów.

Opinie i działanie NR-07

Jak takie nagromadzenie sprawdza się w praktyce? Opinie na temat NR-07 jak to bywa zawsze w przypadku preparatów na łysienie, są podzielone. Jedni twierdzą, że działa, inni z kolei mówią, że to tylko kolejny sposób na wyciąganie pieniędzy, a efektów brak. Prawda jak zawsze leży gdzieś pośrodku. Problemem każdego produktu, który jest stosowany zewnętrznie jest dotarcie w głąb skóry, gdzie po pierwsze jego składniki będą mogły oddziaływać na DHT, a po drugie kompleksy witamin i minerałów wnikną bezpośrednio do mieszków włosowych. W przypadku preparatu NR-07 zastosowano technologię Liposphere. Przypomina mi ona działaniem tę która występuje chociażby w szamponie Revita (tu określana jest jako nanosomowa). Generalnie istotą obu tych technologii jest wykorzystywanie cząsteczek do przenoszenia składników preparatu bezpośrednio w głąb skóry.Jak na taki skład NR-07 nie jest za specjalnie drogi.

NR-07 – skutki uboczne

Jeśli masz problemy z nadciśnieniem tętniczym, to lepiej wydaj te pieniądze na coś innego, bo ten preparat nie jest przeznaczony dla Ciebie. Unikać go powinny również kobiety, przede wszystkim te w stanie błogosławionym. Minoxidil potrafi również wywołać takie skutki uboczne jak pieczenie i swędzenie skóry głowy. Może się również pojawić… nadmierne wypadanie włosów.

Profolan – Skuteczna alternatywa

Profolan -tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn

Wracając jeszcze na koniec do sposobu docierania poszczególnych składników do źródła problemu, to rozwiązaniem są na pewno tabletki na męskie łysienie. Oczywiście takie, których zadaniem jest powstrzymanie wypadania włosów. I od pewnego czasu istnieje rozwiązanie na męskie łysienie, działające bezpośrednio u przyczyn

Tym „dedykowanym” preparatem jest np. Profolan. Oparty w głównej mierze na działaniu o działanie innowacyjnej formuły Grow3. Uderza on zarówno bezpośrednio w przyczynę łysienia jak i zapewnia porost włosów. Więcej na jego temat możecie przeczytać w mojej recenzji Profolanu. Dla niecierpliwych mała ściągawka:

Wybierając Profolan

– Zwalczasz główną przyczynę męskiego łysienia

– Wspomagasz porost nowych włosów

– Wybierasz gęstą fryzurę

– To rozwiązanie bez skutków ubocznych

– Pierwsze efekty widoczne po kilku tygodniach!

 

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

3 komentarze do “Nr-07 na wypadanie włosów: opinie, cena, skład

 • 20/12/2012 o 09:33
  Permalink

  Ja od jakiegoś czasu stosuję ten preparat, bo skusiły mnie pozytywne opinie. No i w zasadzie sam skład też jest niczego sobie. W zasadzie ma wszystko, co potrzebne do walki z łysieniem. NR-07 koniecznie spod tego linku polecam wszystkim facetom. Nawet tym młodym, bo ja sam mam 33 lata. I to działa.

  Odpowiedz
 • 03/01/2014 o 11:12
  Permalink

  Nr 07 – Borewicz wśród preparatów na łysienie 😉

  Odpowiedz
 • Pingback: Oenobiol na wypadanie włosów | Porost Włosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *