Niskie libido u kobiet – jak z nim walczyć?

To problem, który dotyka wielu kobiet. Niezależnie od wieku, stan zdrowia i statusu społecznego. Parę dni temu pisałem na temat przyczyn niskiego libido u kobiet. Potem zająłem się dietą, a dzisiaj chciałbym skupić się na naturalnych sposobach na ten problem.

Niskie libido? Zmień  styl życia

To jedna z częściej występujących przyczyn problemu niskiego libidu u kobiet. Pod tym pojęciem rozumiemy zarówno to jak się odżywiamy, ale rodzaj pracy i aktywności fizycznej. Tak jak pisałem przy diecie musi być zdrowo. W miarę możliwości starajcie się unikać stresu. Ten przewlekły ma bardzo negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu ( w tym libido).

No i trzeba się zacząć ruszać:). W ten sposób pomagacie sobie (chociażby oddalając ryzyko problemów z układem kostnym i stawami) i swojemu libido. Aktywność fizyczna jest też rozwiązaniem w przypadku, gdy ciężko Wam okiełznać to ostatnie:).

Ucieknij od schematu

To bez wątpienia jedna z częściej podawanych sposobów. Nie tylko na niskie libido u kobiet. Jeśli pojawia się nuda w łóżku, ma to zwykle przełożenie na ochotę na miłosne igraszki. Tak naprawdę w kwestii tych zmian ogranicza Was jedynie wyobraźnia i pewne zahamowania, który każdy z nas ma. W tym więc wypadku nie będę podawał gotowego rozwiązania:).

Niskie libido u kobiet – sprawdź afrodyzjaki

Jest ich sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym z częściej wymienianych afrodyzjaków są owoce morza. Tym, którzy nie mogą skorzystać z ich właściwości polecam pewne przyprawy. To między innymi chili, imbir i gałka muszkatołowa. No i oczywiście cynamon.

Również niektóre owoce są afrodyzjakami. Mam tutaj na myśli między innymi brzoskwinie, morele i figi.

Postaw na zioła wspomagające libido u kobiet

To rośliny o ogromnej mocy. Bardzo często obecne w najlepszych preparatach na libido dla kobiet. Wśród tych ziół warty wymienienia jest między innymi żen-szeń. Poprawia on krążenie krwi i nawilżenie pochwy. W ten sposób zwiększa „czułość” narządów płciowych i doznania w czasie seksu.

Kolejną rośliną na którą warto zwrócić uwagę, jest kozieradka. Jej nasiona mają ogromną moc wspomagającą libido u kobiet. Poprawiają również sprawność seksualną.

Liście damiana (krzew występujący między innymi w Ameryce Południowej) niwelują stres, poprawiają samopoczucie, a także dbają o nawilżenie pochwy. Te 3 zioła znajdziecie w najchętniej wybieranym preparacie na niskie libido u kobiet – Femin Plus. Więcej na temat tego produktu możecie przeczytać w mojej recenzji. Warto też odwiedzić stronę producenta. Przygotował on specjalnie dla moich czytelników super ofertę!

3 OPAKOWANIA FEMIN PLUS W CENIE 2! MIESIĄC KURACJI GRATIS!

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *