Najlepsze afrodyzjaki – przegląd

Kobieta, mężczyzna

Kontynuuję temat niskiego libido i sposobów jego podniesienia. Zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Przed Wami ostatni akt tego tematu. Pewne produkty, ale i zioła, które mogą być przydatne do poprawy życia seksualnego.

Owoce morza

To „oczywista oczywistość”. Przede wszystkim ze względu na wysoką obecność cynku. Pierwiastka ważnego dla libido kobiet i mężczyzn. Najwięcej znajdziecie go w małżach. Problemach z owocami morza polega na tym, że po pierwsze wiele osób ma na nie uczulenie. I miłosne igraszki będą ostatnie na co będziemy mieli ochotę po ich zjedzeniu. Podobnie w przypadku zatrucia się nimi. O co też nietrudno. Często również się nimi przejadamy. Efekt będzie raczej mierny. Dlatego uważajcie z nimi.

Kawior

Tanio nie będzie, ale za to skuteczności odmówić mu nie można. Kawior bardzo mocno wspomaga układ nerwowy i serce. Do tego jest zdrowy. Zawiera w sobie ogromną ilość antyoksydantów. Co też nie pozostaje w kontekście libido bez znaczenia. I dlatego warto co jakiś czas się na niego skusić. Oczywiście jeśli odpowiada Wam jego smak.

Bazylia

Wiedzieliście, że jest afrodyzjakiem? Generalnie ta przyprawa ma sporo ciekawych właściwości. Ma między innymi działanie przeciwzapalne. Pomoże, gdy zmagacie się z opuchlizną. W jaki sposób bazylia wpływa na życie seksualne? Wspomaga płodność. Wpływa też pozytywnie na funkcjonowanie organizmu. A to co oczywiste ma przełożenie na życie seksualne. Warto więc dodawać bazylię do swoich potraw.

Gorzka czekolada

Przede wszystkim dlatego, że jest bogata w magnez. Ma też pewną ilość cynku. Pierwszy z wymienionych pozwala okiełznać stres. Jedną z najczęściej występujących przyczyn niskiego libido i ubogiego życia seksualnego. Gorzka czekolada to jedno z lepszych źródeł tego pierwiastka. O cynku już wyżej wspominałem.

Szparagi

Już niedługo pojawią się w sprzedaży:). Szparagi przede wszystkim wpływają na kobiece libido. Są skarbnicą zarówno witamin, jak i pierwiastków. Również tych istotnych dla libido. Mają w sobie kwas foliowy. Składnik ważny jeśli planujecie zajść w ciążę. Wzmacniają odporność. Pozytywnie wpływają na stan skóry i jej przydatków (tak również włosów). Mają bardzo niewiele kcal.

KONIECZNIE SPRAWDŹ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE WSPOMAGAJĄCE KOBIECE LIBIDO!

Dodaj komentarz