Mężczyzno – uważaj na niski poziom testosteronu!

Mówi się, że to z niego – my faceci – jesteśmy zbudowani. Opiewa się go, wyszydza, ale i oskarża na kartach powieści, klatkach filmów czy po prostu w rozmowach:). Jeden fakt jest niepodważalny. My faceci nie możemy bez niego normalnie funkcjonować. I właśnie dlatego musimy o niego zadbać.

Po czym poznać niski poziom testosteronu?

Nasz organizm daje nam szereg sygnałów świadczących o tym, że możemy mieć z tym problem. Po pierwsze – im starsi jesteśmy, tym bardziej jesteśmy narażeni na spadek poziomu testosteronu. Proces ten rozpoczyna się zwykle po czterdziestym roku życia.

Objawy niedoboru testosteronu:

♦ Zmniejszenie masy mięśniowej i siły mięśniowej

♦ Gromadzenie się tkanki tłuszczowej (głównie w okolicach brzucha)

♦ Wyraźny spadek libido

♦ Problemy ze wzwodem

♦ Obniżenie nastroju

♦ Pogorszenie pamięci i koncentracji

♦ Problemy ze snem

♦ Zmniejszenie gęstości kości

A to nie wszystkie symptomy. Ale sami widzicie, że bardzo dokuczliwe. Nie będę wskazywał palcem, które są najgorsze. Sami to osądźcie.

Dlaczego spada mi poziom testosteronu?

Jednego winowajcę już wymieniłem. To wiek. Na poziom testosteronu ma też wpływ nasz tryb życia. Jeśli na przykład lubimy tłusto zjeść, napić się alkoholu i na to wszystko jeszcze zaciągnąć się dymem z papierosa, to jesteśmy w grupie ryzyka. Przykładowo miażdżycę wymienia się bardzo często jak jeden z głównych powodów spadku poziomu testosteronu.

Przyczyną może być przedłużający się stres. Nie można zapomnieć o chorobach atakujących przysadkę mózgową i nadciśnieniu tętniczym. To wszystko powoduje problem, który jakoś trzeba będzie rozwiązać.

testolan

Jak podnieść poziom testosteronu?

Można to zrobić przy pomocy drogiej terapii hormonalnej. Innym, bardzo często wybieranym rozwiązaniem są preparaty podwyższające poziom testosteronu w organizmie. Najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem tego typu jest Testolan. Wynika to z kilku kwestii.

Testolan jest:

Oparty o naturalny i bezpieczny skład (Ma w sobie m.in. żeń-szeń, korzeń Maca, Kwas D-Asparaginowy i dużo, dużo więcej, zapoznaj się ze składem na stronie producenta Testolan.pl)

♦ Ma niezwykłą skuteczność

Pierwszy efekty widać już po paru dniach! (dotyczą one libido)

♦ Wspomaga budowanie masy mięśniowej

♦ Brak skutków ubocznych!

♦ Atrakcyjny cenowo na tle innych preparatów tego typu

Nie dość, że jest tańszy, to jeszcze producent dodatkowo oferuje promocję:]

TYLKO TERAZ – TESTOLAN 20% TANIEJ!!

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *