mężczyzna

Męska potencja – co musisz o nim wiedzieć?

mężczyzna

Po pierwsze to, że w takiej samej postaci przez nasz organizm nie jest nam dana raz na zawsze. Po drugie męska potencja zależna jest od wielu czynników. I warto je poznać, by jak najdłużej i najpełniej cieszyć się z udanego życia seksualnego.

Co wpływa na męską potencję?

Jak wspomniałem sporo czynników. Dość istotne „obostrzenia” dotyczą wieku. Co oczywiste – im starsi jesteśmy, tym większe możemy mieć problemy z potencją. Tak jak z funkcjonowaniem całego organizmu.

Męska potencja zależna jest też między innymi o tego w jaki sposób się „prowadzimy”. To co jemy, w jaki sposób pracujemy, a także jak wygląda nasza aktywność. Źle skonstruowana dieta (ustalmy raz na zawsze oznacza to jadłospis tłusty i niezdrowy) będzie miała ogromny wpływ na problemy z erekcją. Podobnie jak aktywność ograniczona do przesiadywania przed telewizorem czy ekranem laptopa, a czasem pójściem po piwo do lodówki.

I tak – alkohol również ma wpływ na męską potencję. I nie mam tutaj na myśli wyłącznie regularnego picia. To może być sytuacja pojedyncza. Duża ilość naraz nawet u dwudziestolatka, który nie powinien mieć z tym problemu, spowoduje zaburzenie erekcji.

Kolejnym czynnikiem jest… niedobór słońca. A dokładniej rzecz biorąc witaminy D, która jest syntetyzowana przy jego pomocy. Ma ona ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Ale wiąże się ją też z testosteronem.

Psychika ma ogromne znaczenie z punktu widzenia męskiej potencji. Bo problemy z erekcją bardzo często zaczynają się w głowie. Mam tutaj na myśli niską samoocenę, zmaganie się z depresją i stres.

Kto jest narażony na zaburzenia erekcji?

Wbrew pozorom nie tylko mężczyźni „w słusznym wieku” nadużywający alkoholu. Takie problemy mogą zdarzyć się każdemu. Coraz częściej dotyka on mężczyzn poniżej 40 roku życia, którzy są okazami zdrowia. Ogromne znaczenie do rosnących lawinowo problemów z męską potencją ma nasz dzisiejszy sposób funkcjonowania. Ze niespotykaną dawką stresu, której jesteśmy poddawania. Zaburzenia erekcji nie omijają nikogo. Ale można z nimi walczyć. O tym następnym razem. Dla niecierpliwych – polecam sprawdzić najchętniej obecnie rozwiązanie na męską potencję. Producent przygotował dla moich czytelników niespodziankę!

ERON PLUS – ZAMAWIAJĄC 3 OPAKOWANIA U PRODUCENTA PŁACISZ TYLKO ZA 2!

Dodaj komentarz