Łysiejesz przed trzydziestką? Walcz z tym!

Łysienie u mężczyzn

To problem coraz większej liczby mężczyzn. Masz dwadzieścia parę lat i widzisz, że włosów na głowie coraz mniej, a i zakola zaczynają niebezpiecznie zaokrąglać? Czas na działanie.

Przede wszystkim nie wpadaj w panikę

Jest ona bardzo złym doradcą. Rzucasz się w wir różnych metod walki z łysieniem. Zwykle stosujesz kilka naraz. Nierzadko się one wykluczają. Na pewno mogę Ci powiedzieć jedno. W taki sposób nic dobrego nie zdziałasz. Co najwyżej sobie zaszkodzisz. Spokojnie. Włosy nie wypadną Ci w kilkanaście godzin. Nawet z dnia na dzień nie;). Zanim jednak o tym co powinieneś teraz zrobić, parę słów dla mężczyzn u których jeszcze ten problem się nie pojawił.

Profilaktyka jest niezwykle ważna

I to w każdym aspekcie związanym ze zdrowiem i wyglądem. Lepiej zapobiegać. Jak to robić w przypadku włosów? Przede wszystkim naucz się mężczyzno o nie dbać. Wybierz szampon odpowiedni dla siebie. Zdecyduj się na odżywkę. Ona naprawdę nie gryzie. Koledzy będą się z Ciebie śmiać, gdy się dowiedzą? Ciekawe kto będzie górą po trzydziestce. Ty z bujną fryzurą, czy oni zaczesujący się na pożyczkę.

SKUTECZNA DIETA DLA WŁOSÓW

Profilaktyka to też dostarczanie do organizmu pewnych składników istotnych z punktu widzenia skóry głowy i włosów. Możesz to robić przy pomocy diety. Szczególnie ważne są siarka i cynk. Rozwiązaniem są również suplementy diety dostarczające włosom konkretnych potrzebnych im składników.

Co zrobić kiedy łysieję?

Po pierwsze warto, żebyś robił to co opisałem wyżej. To zawsze pomocne w walce z łysieniem. Po drugie wybierz sposób, który Ci pomoże. Czyli… jaki? Skuteczny i bezpieczny. Preparat Profolan – hit w USA i w Europie Zachodniej, dostępny w Polsce.

To sposób na łysienie zaklęty w kapsułkach do łykania. Uchylając tajemnicy jego działania, na pewno trzeba podkreślić ogromną rolę formuły Grow3. Innowacyjnego sposobu opartego między innymi o ekstrakt z pokrzywy (to naturalny inhibitor DHT – aktywnej formy testosteronu powodującej męskie łysienie) i bardzo istotnego z perspektywy włosów aminokwasu.

ROZPOCZNIEJ KURACJĘ – TERAZ PROFOLAN 20% TANIEJ!

To sposób w porównaniu do wielu metod walki z łysieniem tani i to kolejna jego bezsprzeczna zaleta. Bo na przykład taki przeszczep jest pewnie dla Ciebie (nie tylko zresztą) zdecydowanie za drogi. Nawiasem z jego skutecznością też można by dyskutować. Wiele zależy od tego, gdzie byłbym on robiony. A za doświadczenie osób przeprowadzających przeszczep trzeba by wyłożyć z portfela więcej.

Możesz też wybrać zabiegi kosmetyczne, które mają pomóc. W tym wypadku jednak również czeka Cie spory wydatek, chociaż mniejszy niż przy przeszczepie.

Dodaj komentarz