Łysieję! Co robić?!

Leczenie łysienia mężczyzn, Łysienie u mężczyzn

Masz trzydzieści (a całkiem możliwe, że mniej) lat i widzisz, że z fryzurą dzieje się coś niedobrego. I w Twojej głowie pojawia się takie właśnie pytanie. Pierwsze kroki kierujesz w stronę internetu, a tam…

…niekoniecznie od razu znajdziesz rozwiązanie. Oczywiście są strony na których takie informacje są obecne, ale zdecydowanie – jeśli chodzi o kwestie związane z urodą – rządzą kobiety. Również w temacie wypadania włosów. Sporo na sieci blogów pisanych przez kobiety dla kobiet. Jak sobie radzić z problemem. W przypadku facetów istnieje chyba odgórne założenie, że i tak wyłysieją, więc nie ma sensu im pomagać. Oczywiście nieco przejaskrawiam, bo przecież jest chociażby mój blog:).

Upewnij się że to łysienie androgenowe

Bo od tego zawsze trzeba zaczynać. Być może wcale problemem nie jest u Ciebie łysienie spowodowane przez nadaktywność DHT. My faceci zwykle nie zwracamy uwagi na sytuację w której tracimy włosy przez dietę, stres, czy chorobę. Nie będę tutaj wchodził w ten temat szczegółowo, dość powiedzieć, że po części wynika to z naszej niewiedzy. A zawsze twierdziłem, że jeśli chcesz z jakimś problemem walczyć, najpierw dokładnie go poznaj.

Tak więc włosy mogą Ci wypadać w sytuacji w której przez dłuższy czas nie dostarczasz do organizmu pewnych składników. Zwykle dotyczy to cynku, siarki i pewnych witamin (np. tych oznaczonych literami A i C). Przedłużający się stres też może prowadzić do utraty włosów. Pierwsze co możesz zrobić, to udać się do specjalisty. Mam tutaj na myśli trychologa. Dowiesz się co jest Twoim problemem. Od tego tak naprawdę zależy działanie. Jeśli problemem jest na przykład łysienie telogenowe powiązane z dietą, to wystarczy uzupełnienie niedoborów danych składników. Przy okazji możesz też zainwestować w suplement wspomagający rozwiązanie takiego problemu.

A jeśli to faktycznie łysienie androgenowe?

Zacznij działać! Im szybciej, tym lepiej. Potrzebujesz rozwiązania, które po pierwsze jest skuteczne. Po drugie pozbawione skutków ubocznych. To o tyle istotne, że do pewnego momentu większość rozwiązań posiadało takowe. Zwykle powiązane z libido. Naszą Świętością:). Jeśli zaczynamy mieć z nim problemy, tracimy na pewności. A tego nikt nie chce.

Profolan

Najlepszym obecnie rozwiązaniem, spełniającym powyższe cechy jest Profolan. Preparat oparty wyłącznie o naturalne składniki, który uderza bezpośrednio w przyczynę łysienia, czyli wspomnianą nadaktywność DHT. Do tego wspomaga też porost włosów. Z powrotem będziesz mógł z dumą obnosić się ze swoją fryzurą.

Co powinieneś wiedzieć o Profolanie?

  • W pełni naturalny skład, oparty o innowacyjną formułą GROW
  • Walczy bezpośrednio z przyczyną męskiego łysienia
  • Pozbawiony skutków ubocznych
  • Nie ma żadnego negatywnego wpływu na libido
  • Dużo tańszy niż inne rozwiązania

ZAMÓW PEŁNĄ KURACJĘ – JEDNO OPAKOWANIE DOSTANIESZ GRATIS!!

 

Dodaj komentarz