Łysienie męskie

Leki na łysienie – skutki uboczne

Leczenie łysienia mężczyzn

Temat o którym do pewnego momentu mówiło się niewiele. Bo też i mało który mężczyzna chciał się przyznać, że walczy z łysieniem, a do tego wystąpiły u niego skutki uboczne. Coraz jednak więcej się o nich słyszy.

Czy wiesz, że?

Jeden z pierwszych leków na łysienie jest… skutkiem ubocznym? Dokładniej rzecz biorąc mam tutaj na myśli minoxidil. To lek, który na początku był stosowany jako sposób na nadciśnienie. Miał pomagać osobom zmagającym się z tym problemem. Okazało się jednak, że podwyższa on ciśnienie krwi. Skutkiem ubocznym, który zauważono, było odrastanie włosów. I właśnie dlatego zaczęto go stosować w preparatach na łysienie. Najsłynniejszym jest Rogaine. Jeśli o skutki uboczne z perspektywy stosowania go w leczeniu łysienia to przygotuj się na podrażnienia skóry. Te mogą spowodować, że będziesz musiał zrezygnować z minoxidilu. Włosy będą wypadać dalej.

Problemy z potencją – temat tabu

Mało kto przyznałby się do nich. Zresztą zastanów się, czy Ty chętnie podzieliłbyś się problemami z potencją? Ja w życiu. Jednym z leków na łysienie, a w zasadzie składników jest finasteryd. To organiczny związek chemiczny, który ma blokować działanie DHT (aktywnej formy testosteronu powodującej łysienie androgenowe). Finasteryd można znaleźć w takich lekach jak Finaster, Propecia i Proscar. I musisz wiedzieć jedno – nie ma z nim żartów.

Po pierwsze to lek, który przyjmujesz pod ścisłą opieką lekarską. Nie możesz przekraczać dawki. Jak niebezpieczny to składnik, niech świadczy to, że kobiety w ciąży nie powinny nawet dotykać tabletek w których jest finasteryd (o ich jedzeniu nawet nie wspominam), bo może się on wchłonąć przez skórę. W ten sposób staje się zagrożeniem dla rozwijającego się dziecka. Ba, w przypadku jeśli oczekiwany potomek jest chłopcem, to istnieje ryzyko zaburzenia rozwoju męskich narządów płciowych. Oczywiście tutaj mówimy o sytuacji w której kobieta będzie przez dłuższy czas wystawiona na działanie finasterydu.

Czego jeszcze możesz spodziewać stosując leki zawierające ten składnik? Jak wspomniałem problem z potencją. Spadek libido, to nieco mniejszy wymiar kary. Zaburzenia erekcji to też możliwy efekt stosowania finasterydu

Chcesz uniknąć skutków ubocznych?

Wybierz rozwiązanie, które jest ich pozbawione. To Profolan. Najskuteczniejszy obecnie preparat do walki z każdym rodzajem łysienia występującym u mężczyzn. Ma całkowicie naturalny skład. To formuła Grow 3. innowacyjny sposób walki z łysieniem w którym jednym ze składników jest pokrzywa. Blokuje ona DHT. Jednocześnie nie musisz się obawiać skutków ubocznych, bo ich po prostu nie ma. Walcz z łysieniem nie bojąc się np. problemów z potencją.

Zamów Profolan od producenta 20% taniej już teraz!

Dodaj komentarz