mężczyzna

Leczenie łysienia androgenowego – jakie mamy możliwości cz. 2?

Leczenie łysienia mężczyzn

Z pierwszej części możesz dowiedzieć się między innymi o tym jakie są obecnie jedne z najdroższych sposobów na pozbycie się Twojego problemu. Dzisiaj będzie zdecydowanie taniej i dużo prościej, jeśli chodzi o sposób leczenia.

Preparaty z minoxidilem

Jest ich trochę do wyboru. Z tych bardziej znanych: Loxon, Piloxidil i Rogaine. Minoxdil to związek chemiczny, który pierwotnie był wykorzystywany do walki… z nadciśnieniem. Potem okazało się, że bardziej szkodzi. Jednym ze skutków ubocznych są problemy z ciśnieniem właśnie. Natomiast w przypadku łysienia stosuje się minoxidil miejscowo. Dostępne są następujące stężenia tego składnika: 2%, 5% i 15%. Z tym, że na terenie Uni Europejskiej pojawiają się produkty tym z tym pierwszym. Można jednak zdobyć receptę na preparat z 5% stężeniem. Czy minoxidil działa? W czasie kuracji można zauważyć odrost włosów. Nie jest on zbyt duży. To po pierwsze. Po drugie – po odstawieniu danego preparatu problem łysienia wraca. Odstraszają skutki uboczne. Dotyczą one stanu skóry głowy. To między innymi łuszczenie i rumień. Przygotuj się też, że pierwszym efektem stosowania minoxidilu będzie… zwiększona ilość wypadających włosów.

Finasteryd

Lek, który należy brać pod ścisłą kontrolą lekarza. Naprawdę trzeba tego pilnować. Nie przekraczać dawki pod żadnym pozorem. Finasteryd hamuje działanie DHT (głównego sprawcy łysienia androgenowego). To dobra informacja. W Polsce dostępnych jest kilkanaście leków na receptę, które zawierają ten składnik. Od ich stosowania odstraszają skutki uboczne. Zacznę od tego, że jest to rozwiązanie tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety nawet nie powinny się zbliżać do tych tabletek. Bezpośredni kontakt z nimi to ryzyko wchłonięcia się finasterydu przez skórę. O efektach ubocznych tego składnika już pisałem i polecam Ci się z tym tekstem zapoznać, zanim zdecydujesz się na takie rozwiązanie. Powiem tylko tyle, że Finasteryd negatywnie wpływa na życie erotyczne.

Profolan

To rozwiązanie przez ostatnie kilka lat zdobyło ogromną popularność. Oparte o innowacyjną formułę naturalnych składników, która powstrzymuje łysienie i zapewnia porost nowych włosów. Bardzo istotne jest ich stężenie. W składzie Profolanu znajdziesz najlepszy obecnie znany naturalny inhibitor DHT (składnik hamujący działanie tego związku), czyli silny ekstrakt z pokrzywy. Jeśli jesteś zainteresowany pełnym składem, to koniecznie odwiedź stronę producenta.

Popularność Profolanu opiera się nie tylko na skuteczności, ale też braku skutków ubocznych. Patrząc na powyżej opisane rozwiązania i problemy z nim związane – to chyba Cie nie dziwi. No i ostatni, chociaż nie najmniej ważny czynnik – koszt niższy niż w przypadku innych sposób na męskie łysienie. Dodatkowo producent właśnie teraz przygotował dużą niespodziankę. Możesz zyskać miesiąc kuracji GRATIS!

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU – ZAPŁACISZ TYLKO ZA 2!

 

Dodaj komentarz