Kiedy wypadają Ci włosy. Przyczyny, rozwiązania

To po pierwsze nie załamuj rąk. Spróbujemy zaraz coś na to poradzić. I to zarówno w przypadku gdy problem ten dotyczy kobiet, jak i mężczyzn. Zapraszam do działania;).

Poznaj przyczynę wypadania włosów

Bez tego oczywiście się nie obędzie. Dość powiedzieć, że powód determinuje rozwiązania. Najlepszym przykładem będzie tutaj nadmierna stylizacja włosów. Zdarza się to przede wszystkim kobietom, chociaż panowie – zwłaszcza młodsi – też mogą mieć z tym problem. Jeśli zaczynają Ci wypadać w nadmiernych ilościach włosy, zastanów się czy przypadkiem ich nie męczysz.

Kolejna możliwość to nieodpowiednia dieta. Co to oznacza? To sytuacja w której nie dojadasz przez dłuższy czas. Mam na myśli przede wszystkim głodówki. Ciągłe odchudzanie to poważny problem dla Twojego organizmu.

dietyodchudzajace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co jeszcze może być powodem wypadania włosów? Zbadałbym na Twoim miejscu tarczycę. To częsty powód utraty nadmiernych ilości włosów. Dotyczy on głównie kobiet, ale i mężczyznom się „przytrafia”. Niektóre choroby również powodują wypadanie włosów. Pisałem o nich ostatnio.

Odrębnym tematem jest męskie łysienie (androgenowe). Jeśli jesteś facetem w okolicach 30 roku życia (chociaż pierwsze objawy mogą się pojawić wcześniej) i zauważyłeś powiększające się zakola, to możliwe, że właśnie ono Ci się przytrafiło. Kobiety też zmagają się z łysieniem tego typu. Przebieg ma ono inny. Sposób walki z nią również.

Dostosuj rozwiązanie do przyczyny wypadania włosów

Jeśli problemem jest nadmierna stylizacja fryzury, to ją po prostu ogranicz. W krótkim czasie okaże się, że włosy przestaną Ci wypadać. Możesz zdecydować się na wspomaganie fryzury przy pomocy suplementów (postawiłbym na cynk oraz skrzyp z pokrzywą).

W przypadku gdy problemem jest dieta, przede wszystkim musisz ją zmienić. Musi się ona stać bardziej racjonalna. Niech obecne w niej będzie żelazo, cynk, siarka i witaminy A, C i grupa B. Te składniki są niezwykle ważne dla Twoich włosów. Możesz też wspomagać się wspomnianymi suplementami.

Męskie łysienie – poznaj skuteczny sposób

Rozwiązaniem w przypadku tego problemu będzie Profolan. To preparat oparty o naturalne składniki. To o tyle istotna informacja, że dzięki temu jest to produkt pozbawiony skutków ubocznych. Jeśli próbowałeś do tej pory innych rozwiązań (np. minoxidilu i finasterydu) to wiesz jakim mogą być one problemem.

Zamów Profolan w promocyjnej cenie już teraz!

Profolan to ekstrakty między innymi z pokrzywy i skrzypu. Ten pierwszy powstrzymuje działanie DHT. Ten ostatni związek to aktywna forma testosteronu. Nadwrażliwość na nią powoduje łysienie androgenowe.

Profolan to innowacyjna formuła Grow3. Oprócz tych dwóch składników uzupełnią ją jeszcze l-cysteina. Białko niezwykle ważne dla Twoich włosów. Jego niedobór też może powodować osłabienie włosów. Połączenie tych trzech składników to szansa na walkę z łysieniem androgenowym.

 

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *