Jesień – zaczynamy walkę z męskim łysieniem

Leczenie łysienia mężczyzn, Łysienie u mężczyzn

Ten proces możemy zacząć w dowolnej porze roku, ale postanowiłem napisać tekst dla wszystkich tych, którzy właśnie teraz zauważyli problem. Chcieliby coś z nim zrobić, ale nie mają jeszcze zbyt dużo informacji na temat łysienia.

Oczywiście i weterani walki z przerzedzeniem włosów znajdują tutaj coś dla siebie:). Jesień to o tyle dobry wybór, że z początkiem 2018 roku będziecie mogli pochwalić się efektami. Jeśli oczywiście dostosujecie się do moich rad. Dodatkowo po lecie zwykle włosy są w gorszym stanie, przy okazji warto im pomóc.

Domowe sposoby

Od razu Ci powiem, że te nie pomogą w walce z łysieniem androgenowym. Po co więc je stosować? Żeby poprawić stan włosów, które są. By wspomóc skórę głowy. To będzie miało przełożenie na rozwiązanie Twojego problem.

Z domowych sposobów polecam wcierki. Jedną z lepszych przygotujesz z kozieradki. Łyżeczkę sproszkowanych nasion zalewasz 200 ml wrzątku. Czekasz parę minut i wcierasz w skórę głowy (staraj się omijać końcówki włosów, chociaż nie da się tego do końca zrobić). Zostawiasz na godzinę lub na noc. Potem myjesz głowę. Taką wcierkę trzeba stosować co najmniej miesiąc.

Finasteryd, minoxidil – popularne ale…

Są często wymieniane w kontekście walki z łysieniem. To związki chemiczne, które przez lata były polecane jako rozwiązania. Oba mają wady. Finasteryd to rozwiązanie, które w założeniu pomaga na co innego. W przypadku łysienia konieczna jest ścisła kontrola lekarza. Skutki uboczne dotyczą między innymi libido. Ciężka sprawa.

W przypadku minoxidilu – to między innymi zaczerwienienie skóry twarzy, obrzęk. Z rzadkich – zawroty głowy, przyrost masy ciała. Minoxidil to rozwiązanie, które trzeba będzie stosować cały czas.

To może coś bez skutków ubocznych?

A skutecznego oczywiście:). Takim rozwiązaniem jest Profolan. Z jednej strony brak skutków ubocznych. To rozwiązanie oparte na naturalnych składnikach. Im warto poświęcić nieco więcej uwagi.

To formuła GROW3. Oparta między innymi o silny ekstrakt z pokrzywy i aminokwas niezbędny mieszkom włosowym do pracy. Pierwszy ze składników jest mocnym inhibitorem DHT. Ten ostatni – upraszczając – powoduje, że łysiejemy. Musisz powstrzymać jego działanie. I tak właśnie działa inhibitor. Profolan to dużo więcej składników. I więcej o nich można przeczytać na stronie producenta: Profolan.pl. Jest też fajna promocja:).

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU W CENIE 2!

Dodaj komentarz