Mężczyzna

Jak wspomóc porost włosów u mężczyzn? 3 skuteczne rozwiązania

Porost włosów

Ostatnio pisałem na temat domowych sposobów, które pozwolą ograniczyć ich wypadanie. Dzisiaj chciałbym się skupić się na prostych rozwiązaniach wspomagających porost włosów u mężczyzn.

Będziecie musieli Panowie zainwestować trochę czasu i pieniędzy. Ważna jest regularność stosowania opisanych poniżej rozwiązaniach. Na efekty będzie też trzeba trochę poczekać. I musicie mieć świadomość, że jeśli zmagacie się z męskim łysieniem, to lepiej postawić na profesjonalne rozwiązanie. Najlepiej z naturalnym składem.

SPRAWDŹ NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE ROZWIĄZANIE NA MĘSKIE ŁYSIENIE!

Nafta kosmetyczna

Niewiele kosztuje, a ma naprawdę ogromne właściwości. W zasadzie przeznaczona jest dla każdego rodzaju włosów. Jeśli macie jednak cienkie i słabe uważajcie. Ale ta porada dotyczy każdego rozwiązania. I koniecznie musicie wzmocnić fryzurę. Chociażby poprzez dietę. Nafta kosmetyczna wzmacnia cebulki włosowe. To jedna właściwość. Na włosach nafta tworzy coś w rodzaju bariery ochronnej. Przed czynnikami zewnętrznymi. Pielęgnuje ona również skórę głowy. Naftę można pomieszać z olejem rycynowym (ale nie na słabe włosy). Wcierajcie ją w skórę głowy.

Piwo na porost włosów u mężczyzn

Jak się okazuje nadaje się nie tylko do picia. Z piwa przygotujecie płukankę. To dość prosty proces. Piwo otwórzcie trochę wcześniej. Niech się wygazuje. Wymieszajcie go z przegotowaną wodą. Taki roztwór będzie stosować do płukania włosów. To sposób, który szczególnie przyda się w sytuacji, gdy macie problem z przetłuszczaniem się fryzury.

Ocet jabłkowy

Ostatnio niezwykle modny, ale przede wszystkim wśród osób walczących z nadmierną ilością kilogramów. Ale ocet jabłkowy ma umiejętności wspomagające porost włosów u mężczyzn. Przygotujemy z niego płukankę. Nie nakładajcie octu jabłkowego bezpośrednio na głowę. Najpierw trzeba go rozcieńczyć. Na jedną jego część potrzeba 3 wody. Przede wszystkim taka mikstura równoważy pH skóry głowy. Ma działanie antyseptyczne. Pozwala też zamknąć łuski włosów. To między innymi chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych. Ocet jabłkowy przyda się jeśli zmagacie się z łupieżem. Wspiera on również porost włosów.

Dodaj komentarz