Hailer Fortiv – opinie, działanie, skład

Kosmetyki do włosów dla mężczyzn to wciąż pole na którym jest sporo do zrobienia. Są jednak dostępne typowo męskie preparaty. Przed Wami seria produktów Fortiv z kolekcji firmy Halier, która ma chronić mężczyzn przed nadmierną utratą włosów.

3 dostępne produkty

To szampon, odżywka i serum. Oczywiście najlepiej byłoby je stosować razem. Każdy z tych produktów może pochwalić się naturalnym składem. Co oczywiście jest sporym plusem. Szampon i odżywka opierają się przede wszystkim o olejek ze słodkich migdałów i keratynę.

Ten pierwszy składnik głównie odpowiada za nawilżanie. Jest to rozwiązanie dla zniszczonych. A Panowie, ustalmy, to częsta przypadłość u nas:). Dodatkowo oba produkty mają keratynę. Budulec włosów. W składach szamponu i odżywki znajdziemy też witaminy z grupy B. Niezwykle ważne dla włosów (możecie o tym poczytać chociażby w tym tekście).

Oddzielna kwestia to wspominane serum z kolekcji Hailer Fortiv. Ma ono pomagać Panom, którzy mają problem z przerzedzeniem fryzury. W składzie między innymi wyciąg z rukwi wodnej (sporo witamin plus poprawiania stanu skóry), biotyna (znajdziecie ją w zasadzie większości preparatów ratujących włosów), olej arganowy i wyciąg z nasturcji. Ten ostatni przede wszystkim zwalcza łupież i poprawia stan fryzury.

Czy to serum może pomóc na wypadające włosy? Jeśli problemem jest zła ich pielęgnacja, łupież i nadmierne przetłuszczanie, to owszem. To wszystko przyczyny, które faktycznie mogą prowadzić do utraty włosów. Natomiast na łysienie androgenowe, musicie szukać innego rozwiązania. Do tego cena Hailer Fortiv powala. Mocno drenuje portfel.

Co więc na łysienie androgenowe?

W zasadzie to już nie musicie szukać, bo takie rozwiązanie jest. To Profolan. W pełni naturalny, bezpieczny preparat na męskie łysienie. Odpowiednio dobrane składniki, innowacyjna formuła Grow3, najlepszy bloker DHT (przyczyny problemu). Więcej na jego temat możecie poczytać w mojej recenzji, a także na stronie producenta. W tym miejscu jedynie chciałem przedstawić, to co koniecznie trzeba o nim wiedzieć.

Profolan zapewnia

♦ Blokowanie DHT – przyczyny męskiego łysienia

♦ Powstrzymanie utraty wypadających włosów

♦ Całkowicie naturalny skład

♦ Porost włosów

♦ Brak skutków ubocznych! (częstych dla innych rozwiązań)

♦ Przyjazną cenę

I na tę ostatnią kwestie chciałbym zwrócić uwagę. Za cały pakiet Hailer Fortiv musicie zapłacić ponad 500 złotych. Z czego samo serum to ponad 360 złotych. I wystarczy jedynie na miesiąc. Do tego niespecjalnie jest to rozwiązanie na łysienie męskie. Z Profolanem, który jest przeznaczony do walki z tym problemem, za miesięczną kurację zapłacisz trochę ponad 150 złotych. Do tego producent – dla oszczędnych – przygotował niespodziankę:). Klikając w poniższy baner (koniecznie zaznaczcie przy zakupie pakiet standardowy) miesiąc kuracji dostajecie GRATIS. Wychodzi jeszcze taniej na miesiąc:).

ZAMÓW 3 OPAKOWANIA PROFOLANU – ZAPŁAĆ TYLKO ZA 2!

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *