Foligain – kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet

Leczenie łysienia, Łysienie u kobiet

Gdy włosów zaczyna przybywać na grzebieniu, u kobiet rodzi się niepokój. Przerzedzająca się fryzura to niemal tragedia, zwłaszcza gdy jest to łysienie typu męskiego. Włosy mogą wypadać z wielu powodów. Jeśli fryzura przerzedza się równomiernie, to nie ma większego powodu do niepokoju.

Wypadanie włosów przyczyny

Prawdopodobnie jest to skutek niedoborów pokarmowych (np. w czasie odchudzania), przebytej choroby, zażywania niektórych leków, intensywnych zabiegów fryzjerskich, niewłaściwej pielęgnacji, stresu. Gdy dany czynnik przestaje działać, włosy z czasem gęstnieją. Warto je jednak wzmacniać i odżywiać kosmetykami do włosów, używać preparatów pobudzających porost włosów.

Na łysienie typu męskiego

Duża część kobiet ma bardzo poważne problemy z włosami. Na skutek zaburzeń hormonalnych tracą włosy w taki sam sposób jak mężczyźni. Znaczne przerzedzenie pojawia się na czubku głowy, zauważyć też można łysienie na linii czoła oraz poszerzający się przedziałek. Ten typ łysienia to skutek działania testosteronu, a dokładniej mówiąc, jego pochodnej – dihydrotestosteronu (DHT). DHT powoduje zmniejszanie się cebulek, które nie są w stanie odżywiać należycie włosów, więc one słabną i wypadają, a nowe z uszkodzonej cebulki nie wyrastają.

Konieczna jest natychmiastowa kuracja przeciw wypadaniu włosów, by nie doszło do powstania łysiny.

Foligain Minoxidil Foam for Women – preparat na damskie łysienie

Na ratunek damskim fryzurom przychodzi minoxidil zawarty w preparacie Foligain Minoxidil Foam for Women.

foligain-minoxidil-foam-for-women

Aktywna substancja hamuje proces wypadania włosów i stymuluje osłabione cebulki do wytwarzania komórek włosowych. W pierwszych dniach używania preparatu można zauważyć większą niż zwykle liczbę utraconych włosów, ale jest to etap przejściowy. Po 2 miesiącach bez żadnych wątpliwości fryzura gęstnieje. Przerzedzone miejsca pokrywają się najpierw delikatnymi włoskami, które z czasem wzmacniają się i grubieją.

Aplikacja preparatu, a ma on postać pianki, jest bardzo prosta: dwa razy dziennie należy piankę nakładać na włosy, po czym delikatnie wmasować w skórę głowy. Masaż powoduje lepsze ukrwienie cebulek, a tym samym ich odżywienie. Substancja czynna wnika do cebulek, poprawiając ich jakość.

Produkt jest w pełni bezpieczny, a jego skuteczność udokumentowana przez naukowców. Zainteresowanych szczegółami odsyłam tutaj.

Foligain w tabletkach

Kuracja na wypadanie włosów może też wyglądać inaczej. Foligain Hair Loss to jeden z najlepszych suplementów  skutecznych w leczeniu łysienia androgenowego (tzn. typu męskiego).

foligain-hair-loss-formula

Substancją czynną są inhibitory DHT,  Jedną z nich jest betasistesterol, którego działanie polega na niedopuszczaniu DHT do cebulek włosowych (jak wiemy, to DHT uszkadza cebulki włosowe). Drugą jest wyciąg z Saw Palmetto, który niejako naprawia zminiaturyzowane cebulki, by mogły ponownie produkować komórki włosowe.

Tabletki zawierają ponadto wyciąg z  żeń-szenia,  miłorzębu, pokrzywy i liści jeborandi, witaminę B6, niacynę, kwas foliowy i kilka innych składników. Wzmacniają włosy, wpływają na ich grubość, elastyczność i trwałość.

Foligain w tabletkach uznawany jest za rewolucyjne osiągnięcie farmacji w dziedzinie leczenia damskiego łysienia. Nie jest tani jako jednorazowy zakup, ale koszt miesięcznej terapii wynosi 85 złotych. W opakowaniu znajduje się 120 tabletek. Do kupienia m.in. tutaj.

Kuracja antyandrogenowa przywraca nie tylko włosy, ale i radość życia. Skąd to wiem? Wystarczy poczytać na forach internetowych, gdzie opinii na temat tych specyfików właściwie nie brakuje.

Dodaj komentarz