Femin Plus – tabletki na kobiece libido: cena, opinie, skład

Dzisiaj coś dla Pań, bo wiem, że chętnie czytają mojego bloga:). Problemy z libido u kobiet i połączonej z nimi niskiej samooceny (również w kwestii wyglądu  ) przyjęły  ogromną skalę. Femin Plus będzie ich rozwiązaniem.

Skutecznym, bo takiego właśnie potrzebujesz. Takiego, które zawiera w sobie składniki o szerokim spektrum działania. Wpływając na każdą możliwą przyczynę problemów z libido. I od tego zaczniemy.

Przyczyny niskiego libido u kobiet

To niezwykle poważny problem. Podobnie jak w przypadku mężczyzn cierpiących z powodu zaburzeń erekcji, tak i u Pań ma to wpływ na inne aspekty życia. I nie chodzi tylko o kwestie związane z psychiką i samooceną. Leczenie problemów z niskim libido u kobiet rozpoczyna się od „wywiadu” – rozpoznania ich możliwego powodu. Jak w przypadku tak naprawdę każdej dolegliwości, bez tego się nie obejdzie.

Jest ich naprawdę sporo. Mogą się one wiązać z kwestiami fizycznymi, ale zaczniemy od psychiki. Na niski poziom libido wpływ ma między innymi:

 • Depresja

 • Stres

 • Niska samoocena

 • Złe doświadczenia seksualne z przeszłości

 • Brak bliskości, zaufania do partnera

To jeden z „zestawów” możliwych przyczyn niskiego libido u kobiet. Zdecydowanie więcej jest przyczyn z grupy „fizycznej”. Powodem takiej sytuacji mogą być niektóre choroby. W tym wypadku najczęściej wymienia się cukrzycę, nowotwory i zwyrodnienia stawów.

Femin Plus na niskie libido u kobiet

Nie można nie wspomnieć o stylu życia, który również ma wpływ na libido. Częściej to Panowie mają z tym problem, ale i u Pań może on być przyczyną. Pisząc styl życia, mam tutaj na myśli między innymi zbyt kaloryczną dietę prowadzącą do widocznej nadwagi, palenie papierosów i nadużywanie alkoholu. Brak regularnej aktywności fizycznej również może mieć spory wpływ na życie seksualne.

Inne przyczyny niskiego libido u kobiet:

 • Zaburzenia hormonalne (menopauza, problemy z tarczycą, antykoncepcja)

 • Stosowania leków przeciw depresji

 • Zaburzenia neurologiczne

 • Niektóre leki z grupy moczopędnych

 • Wysoki poziom prolaktyny (po urodzeniu dziecka)

Znając powód problemu (lub go podejrzewając) będziesz mogła go rozwiązać. Możliwości jest co najmniej kilka. Na pewno jednak należy sięgnąć po profesjonalną pomoc. Takim rozwiązaniem jest dzisiejszy bohater.

Co to jest Femin Plus?

To profesjonalne rozwiązanie na kobiece problemy z libido. Preparat, który chociaż nowy, już zyskał uznanie i spore grono zadowolonych klientek. Te tabletki na kobiece libido są oparte wyłącznie o naturalne składniki. Co w grupie tego typu rozwiązań jest raczej rzadkością. To nie wszystko. Składniki są tak wybrane, by działać na wszystkie przyczyny problemów z libido. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Skład Femin Plus

Nie będzie to trudne, bo w przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań na libido, ten preparat nie ma nic do ukrycia. Pełny skład znajdziecie zarówno na stronie producenta, jak i w ulotce.

 • L-Arginina HCI – Na początek aminokwas, który jest niezbędny dla ludzkiego organizmu. W przypadku libido odpowiada on za nawilżenie pochwy i krążenie krwi. Zwiększa doznania seksualne.
 • Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej – Fenusterols® – jedna bardziej cenionych roślin w medycynie naturalnej. Kozieradka pozytywnie wpływa na stan zdrowia. Usprawnia sprawność seksualną Pań.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia – najbardziej znany afrodyzjak na świecie. Nie tylko pobudza sprawność seksualną, ale dodaje energii.
 • Ekstrakt z liści damiany – nieco mniej znana roślina niż opisana wyżej, ale ma ogromne właściwości związane z kobiecym libido. Wspomaga odpowiednie nawilżenie pochwy. I również dodaje energii.
 • Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego – przede wszystkim zwiększa doznania seksualne. Ma ogromny wpływ na poprawę krążenia krwi.

Opisałem tylko pięć składników z całego wachlarza jaki znajdziecie w tych tabletkach na kobiece libido. Najważniejsze, ale niejedyne. Polecam odwiedzić stronę producenta i zapoznać z pełnym składem.

Efekty Femin Plus

Femin Plus tabletki na libido dla kobiet

Pierwsze efekty pojawiają się już po tygodniu stosowania. T między innymi pewny wzrost libido i poprawa nawilżenie pochwy. A następnie uaktywniają się kolejny efekty stosowania tego preparatu. Tutaj dość ważna kwestia nad którą moim zdaniem trzeba się pochylić. W momencie gdy pojawią się pierwsze efekty nie należy przerywać kuracji. W myśl zasady „już nic mi nie jest”. Femin Plus działa, ale pełna kuracja daje największe szanse na całkowite rozwiązanie kobiecym problemów z libido. Między innymi ze względu na złożoność czynników.

Długoterminowe działanie Femin Plus:

♥  Wspomaga gospodarkę hormonalną (normalizuje ją)

♥ Poprawia nawilżenie i ukrwienie pochwy

Zwalcza najczęstsze przyczyny problemów z libido

♥ Dodaje energii i poprawia samopoczucie

♥ Zwalcza stres

Skutecznie podnosi libido

♥ Pełna radość z seksu

Jak stosować Femin Plus?

Przede wszystkim liczy się regularność. Jeśli pominięcie jeden dzień – nic się nie stanie. Natomiast dla osiągnięcia pełnych i długoterminowym efektów związanych z radością z seksu warto pilnować wspomnianej regularności. Sam Femin Plus jest łatwy w stosowaniu. Wystarczy pamiętać o przyjmowaniu dwóch kapsułek dziennie. Najlepiej przed posiłkiem. Każdą z nich dobrze jest popić szklanką wody (może być nieco mniej). I tyle. Nie potrzeba nic więcej.Samo opakowanie preparatu jest miłe oku, ale też zbytnio nie narzucające się.

Czy Femin Plus na skutki uboczne?

Odpowiedź na to pytanie już została zasugerowana w akapitach o składzie. To, że jest on w pełni naturalny, oznacza między innymi brak skutków ubocznych. To bardzo ważny aspekt wyboru odpowiednich tabletek na libido dla Pań. Jest ich na rynku sporo, ale niewiele z tych rozwiązań może pochwalić się bezpieczeństwem i brakiem skutków ubocznych.

Opinie na temat Femin Plus

Mimo, że jak wspomniałem jest to nowy produkt (w porównaniu do niektórych rozwiązań), to już wyrobił sobie sporą markę. Dużo w sieci pozytywnych opinii na temat Femin Plus Bardzo często też zestawiany jest z innymi rozwiązaniami. Wypada na ich tle zdecydowanie lepiej.

„Apropo naturalnych wspomagaczy wypróbuj Femin Plus, mi pomógł. Jest zdecydowanie jest lepiej:) Pierwsze efekty pojawiły się w drugim tygodniu stosowania. Tani nie jest ale ja akurat nie żałuje że kupiłam”

Bardzo chwalimy sobie razem z moją dziewczyną! Miała problem z libido, kupiliśmy Femin Plus i okazało się, że z dnia na dzień było tylko lepiej. Po miesiacu mamy super seks, Asia sama go często inicjuje co wcześniej było nie do pomyślenia. (Robert – również jak widać faceci chwalą sobie to rozwiązanie ;).

„Zrobiłam sobie prezent na piętnastą rocznicę ślubu. A dokładniej 3 miesiace wcześniej. Pełna kuracja za mną, a nasze łóżkowe igraszki, cóż znowu się czuje młoda! :)))”

To tylko przykładowe opinie na temat Femin Plus, ale pokazują zalety tego rozwiązania. Bardzo często jest podkreślane bezpieczeństwo stosowania. To bardzo ważna kwestia nie tylko w przypadku tabletek na niskie libido u kobiet.

Ile kosztuje Femin Plus?

Tutaj oczywiście zdania mogą być różne. Dla niektórych cena będzie „żadna”, dla innych „muszę zastanowić czy chcę tyle wydać”. Ale. Na tle innych preparatów na kobiece libido cena Femin Plus wypada naprawdę konkurencyjnie. Po drugie, gdy podzielimy ją prze liczbę i stężenie składników, okaże się, że to nie jest duży koszt. Przykładowo gdybyś chciały nabyć tylko jedną L-Arginina HCI, to jej koszt to aż kilkadziesiąt złotych. I chociażby na tym przykładzie widać, że cena Femin Plus nie jest duża:).

Dodatkowo teraz producent wystartował z ciekawą promocją. Pełną kurację Femin Plus możesz zdobyć jeszcze taniej (trzeba się jednak spieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo)! Koniecznie sprawdź tę promocję na stronie producenta.

Gdzie kupić Femin Plus?

Na koniec jedna bardzo ważna kwestia. W sieci znajduje się sporo podróbek. Tak to zwykle z rozwiązaniami, które są skuteczne. Wszyscy chcą się podpiąć pod sukces:). Tylko producent Femin Plus gwarantuje bezpieczeństwo stosowania i dyskrecję (prawda, że to ważne?). To jednak nie wszystko. Oprócz tych bardzo istotnych aspektów zyskujecie też gwarancję najniższej ceny Femin Plus. Bardzo wiele ofert jest na Allegro i Ceneo, ale nieuczciwi sprzedawcy chcą dodatkowo zarobić.  Dlatego lepiej wybrać producenta Femin Plus:).

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *