Czy wypadanie włosów można naprawdę powstrzymać?

Leczenie łysienia

Mogą to potwierdzić osoby, którym udało się pokonać łysienie, czyli np. ja. Z racji tego, że jestem kobietą – u mnie mowa była raczej o znacznym przerzedzeniu, niemiej jednak jestem żywym dowodem na to, że proces ten można skutecznie zahamować. Jeżeli więc ten wpis czyta osoba, która nie wie, jak powstrzymać wypadanie włosów, na pewno znajdzie pocieszenie.

Łysienie rozlane

Dobra wiadomość jest taka – nikt nie jest skazany na łysienie!

Teraz pewnie zastanawiacie się, w jaki sposób tego dokonać. Tymczasem wystarczy zadbać o właściwy sposób odżywiania, który pomoże wzmocnić cebulki włosowe. Niemałe znaczenie ma odpowiednia pielęgnacja czupryny. I w tym przypadku doskonale sprawdza się…

Zatrzymanie łysienia przez kompleksowe działanie

Jeszcze we wczesnym stadium łysienia (gdy nie doszło do całkowitej miniaturyzacji mieszków) można skutecznie powstrzymać wypadanie włosów, bądź przynajmniej ograniczyć ten proces. Warto podejść do problemu wypadania w sposób kompleksowy, czyli zastosować produkty o wysokiej skuteczności.

  • Vivicomb

To urządzenie – numer jeden w wielu rankingach.  Jego zasada działania opiera się na technologi LLLT, która w skrócie polega na naświetlaniu mieszków włosów światłem lasera.  W rezultacie  oddziaływania wiązki promieni lasera na organizm pobudzana jest produkcja  nukleotydu adeinowego, który przyspiesza metabolizm komórek i przyczynia się do ich zwiększonej aktywności. Naświetlone mieszki włosów stają się aktywniejsze, mocniejsze, co przyczynia się do  wzmożonego porostu.  Efekty działania produktu, jakim jest Vivicomb są zauważalne po 8 tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Nadmierne wypadanie włosów zostanie zatrzymane, a ogólny stan kosmyków ulega wyraźnej poprawie. Natomiast optymalne wyniki kuracji dadzą się osiągnąć po 12 tygodniach.

Ważną zaletą tego urządzenia pomagającego powstrzymać wypadanie włosów jest to, że może być stosowany również przez kobiety.

Więcej tutaj ->klik.

  • Szampon Revita

Dla tych osób, które nadal zastanawiają się jak powstrzymać wypadanie włosów jest kolejny sposób. Szampon Revita. Kuracja tym preparatem jest zdecydowanie tańsza od kupna Vivicomb. Szampon łączy w sobie skuteczne działanie, polegające na zahamowaniu przemiany testosteronu w DHT oraz działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Co więcej – preparat ten (stosowany systematycznie) przyczynia się do przyspieszenia porostu włosów, a  także do ich nawilżenia i odżywienia.

Szampon Revita może być stosowany przez kobiety, jak i mężczyzn, którzy mają problemy z nadmierną stratą włosów.

  • Zestaw Procerin

Zestaw Procerin powstał głównie z myślą o mężczyznach, którzy od dłuższego czasu mają ogromny problem z wypadającymi włosami. Dzięki kompleksowemu działaniu można skutecznie walczyć z łysieniem typu androgenowego. Unikalna formuła zestawu została opracowana w taki sposób, aby przeciwdziałać zarówno objawom łysienia, ale również i przyczynom. Dzięki odpowiedniemu składowi Procerin powstrzymuje nadmierną stratę włosów i zapobiega powrotowi problemu. Liczne wypowiedzi na forum potwierdzają wysoką skuteczność tego zestawu na łysienie.

  • NR-07

Panom zastanawiającym się nad pytaniem: „jak powstrzymać wypadanie włosów” warto polecić NR-07. Jest to środek, który zawiera Minoxidil 5% , Apple Polyphenol 0.5% oraz liczne dodatkowe składniki wpływające na zatrzymanie wypadania włosów i na ich odrost. W odróżnieniu od innych produktów z zawartością minoxidilu, NR-07 działa nie tylko na łysienie umiejscowione na samym czubku głowy. I w tym tkwi jego wysoka skuteczność.

 W zasadzie wystarczy wybrać jeden z powyższej listy produktów, by przekonać się o sile ich działania. Warto jednak wykazać się przy tym sporą cierpliwością, bo przywracanie porządku po spustoszeniu, jakiego dokonał enzym 5AR, może długo potrwać. Wytrwałość zostanie jednak wynagrodzona zahamowaniem łysienia i szybszym porostem włosów.

Warto? Na pewno!

Dodaj komentarz