Czy Procerin to rzeczywiście najlepsze tabletki na wypadanie włosów?

Preparaty na łysienie

Tabletki na wypadanie włosów to wygodny sposób na walkę z łysieniem. Są wygodne w użyciu – wystarczy je połknąć i … czekać na efekty. Ale jak wybrać najlepszy preparat, który będzie wyróżniał się najwyższą skutecznością i minimalną ilością działań niepożądanych?

Przejrzałam fora internetowe i doszłam do jednego wniosku – jednym z najbardziej polecanych preparatów są tabletki przeciw wypadaniu włosów – Procerin. Mnóstwo osób je stosowało / stosuje i rekomenduje ten produkt jako dobry sposób na walkę z łysieniem.

Tabletki na wypadanie włosów Procerin

Procerin – najlepsza alternatywa finasterydu

Żeby tabletki na wypadanie włosów dały efekt, muszą przede wszystkim oddziaływać na przyczyny łysienia. Koniecznością jest więc blokowanie aktywności 5AR. Takie efekty dają wszystkie preparaty z finasterydem – problem w tym, że jest to substancja, która prowadzi do kłopotów ze sprawnością seksualną.

Okazuje się, że tabletki Procerin swoje działanie opierają na inhibitorach DHT (wyciąg z Saw Palmetto, wyciąg z pokrzywy). Są to substancje pochodzenia naturalnego, które zwalczają łysienie, pozostając bez wpływu na pozostałe funkcje organizmu. Ponadto w składzie można znaleźć składniki odżywiające mieszki włosowe, poprawiając kondycję odrastających włosów.

Jakich efektów można się spodziewać?

Cudów nie ma, więc Procerin nie da rezultatów w ciągu kilku godzin. Ba, nawet kilkudniowa kuracja nie przyniesie oczekiwanych efektów. Walka z łysieniem wymaga cierpliwości, dlatego na pełne rezultaty potrzeba czasu. Zwykle wystarczą 1-2 miesiące, by zauważyć pewną poprawę.

Chcąc przyspieszyć efekty, można zastosować kurację łączoną – razem z pianką Procerin XT. Producent zaleca również kombinację z szamponem Revita.

Czy to bezpieczne?

Tabletki na wypadanie włosów, które zawierają inhibitory DHT budzą wiele wątpliwości. Złą sławę zapoczątkował wspomniany wcześniej finasteryd. Ale Procerin jest w 100% bezpieczny. Formuła preparatu została tak opracowana, by działać wyłącznie w oparciu o substancje, które oddziałują jedynie na DHT, nie obniżając poziomu testosteronu.

Tabletki Procerin mogą być stosowane przez mężczyzn w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania łysienia.

Miesięczna kuracja to wydatek rzędu 160 zł. Warto, ponieważ tabletki nie tylko hamują wypadanie włosów, ale stymulują ich porost. Działają kompleksowo, a Ty nie musisz stosować dodatkowych preparatów, zwalczających łysinę. Tabletki Procerin dostępne są tutaj.

Dodaj komentarz