Crexepil deluxe classic loton – preparat na łysienie, skład, działanie, opinie

To rozwiązanie z grupy DSD De Luxe. Mają oni linię produktów między innymi przeznaczonych do walki z wypadającymi włosami. Są wśród szampon, ampułki i właśnie Crexepil deluxe classic.

W jaki sposób się go stosuje?

Zacznę dzisiaj niejako od końca:). To preparat, który przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Nakłada się go na suchą (ale można też na mokrą) skórę głowy. Następnie należy delikatnie wmasować preparat. I pozostawić bez spłukiwania. Przy osłabionej fryzurze to niestety jest minus.

Crexepil deluxe classic loton – skład

To preparat z 3 linii produktów od DSD De Luxe. Jest jeszcze między innymi grupa preparatów walczących z łojotokiem,a także łupieżem. Skupmy się jednak na dzisiejszym bohaterze.

Co zawiera w swoim składzie? Znajdziecie w nim ekstrakt z jagód acai (które znane są jednak zupełnie z innego działanie). Jest on jednym ze elementów kompleksu, który ma stymulować mieszki włosowe. Znajdziecie w nim jeszcze peptydy sojowe, kompleks witamin. I składnik o nazwie CEGABA.

Całość ma przede wszystkim poprawić mikrokrążenie w skórze głowy. Efektem takiego zabiegu będzie zwiększenia płynności w dostarczaniu do mieszków poszczególnych składników odżywczych. Preparat według producenta przeznaczony jest dla osób zmagających się łysieniem polekowym, męskich i kobiet tracących włosy po porodzie. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Opinie na temat Crexepil deluxe classic loton

Te są mocno podzielone i dość dokładnie widać granicę między osobami zadowolonymi, a tymi u których preparat nie spełnił oczekiwań. Jest nią przyczyna problemów z fryzurą. W sytuacji, gdy za wypadanie włosów odpowiadają braki minerałów, problemy z tarczycą, czy stres, jest on pomocny. Podobnie w przypadku pań tracących włosy po ciąży.

Osoby z łysieniem androgenowym już są nieco ostrożniejsze w opiniach. Pojawiają się też negatywne komentarze. Często w obu przypadku sytuacjach jako wadę podaje się wysoką cenę.

Co zrobić, gdy cierpisz na męskie łysienie?

Przede wszystkim wybrać preparat przeznaczony wyłącznie do walki z tym problemem. Łysienie androgenowe ma swoją przyczynę (inną niż np. utrata włosów po ciąży) i to na walce z nią trzeba się skupić.

To DHT – aktywna forma testosteronu jest odpowiedzialna za Twój problem. Trzeba ograniczyć jej działanie. W tym celu stosuje inhibitory DHT. Najskuteczniejszym, a do tego pozbawionym skutków ubocznych (co jest niezwykle ważne, spójrz chociażby na negatywny wpływ innych składników stosowanych w walce z łysieniem) jest ekstrakt z pokrzywy.

Jest on jednym ze składników innowacyjnej formuły Grow 3 – wykorzystanej w najlepszym obecnie preparacie na męskie łysienie – Profolanie. Przeczytasz o nim w mojej recenzji, ale koniecznie odwiedź stronę producenta.

Pawel

Tematyką ochrony męskich i damskich fryzur zajmuję się od dobrych kilka lat. Mój młody wygląd zawdzięczam głównie swoim mocnym włosom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *