Co każdy mężczyzna powinien…

Dbaj o włosy

Tak jakoś wychodzi, że wczoraj był Dzień Kobiet, a dzisiaj pojawi się tekst pod którym pewnie wiele pań by się podpisało. Nie do końca na serio, chociaż… Zapraszam do czytania.

Umieć gotować

Bez większego problemu spotkacie kobiety, które twierdzą, że nie ma nic bardziej podniecającego niż facet w kuchni. Oczywiście nie mam tutaj myśli „przypalania” wody na herbatę. Im wyższe umiejętności, tym lepiej dla nas;). Warto więc zainwestować trochę czasu, aby się podszkolić. I dobra rada panowie, chociaż znajdziecie amatorki tłustego jedzenia, to lepiej zainteresować nieco mniej kaloryczną kuchnią. Dla Waszego dobra:).

Proste naprawy

Warto byłoby umieć, chociażby po to, aby nie wzywać za każdym razem fachowców. Generalnie tendencja od co najmniej kilku dekad jest “spadkowa”. Nasi dziadkowie, czy ojcowie potrafili wiele sami naprawić. Problem z rurami, czy samochodem niekoniecznie sprawiał im trudność. Oczywiście w dużym stopniu to efekt tego, że często spędzali czas na „majsterkowaniu” (złośliwie można powiedzieć, że uciekali w nie przed swoimi małżonkami). Teraz jest niestety tylko gorzej. Inna sprawa, że sprzęt obecnie – niech za przykład posłuży samochód – sprzęty są dużo bardziej skomplikowane. I nawet wymiana żarówki można przysporzyć problemów.

Podejmować decyzje

Nie mam tutaj na myśli nakazywaniu komuś robienia czegoś. Nie decydujmy za kogoś. Czy też nie odbierajmy mu wolnej woli. Chodzi mi raczej o to, że Panowie obecnie (mam na myśli nowe pokolenie) są wręcz wyrugowani z podejmowania decyzji. Dotyczy to wielu płaszczyzn funkcjonowania. Ot tak prostych, jak odpowiedź na pytanie „czy idziemy gdzieś”, po dużo bardziej skomplikowane. Wybór pracy, czy podjęcie ważnej decyzji, która będzie miała wpływ na dalsze życie. Lepiej zrzucać ją na partnerkę, czy – co gorzej – rodziców. Nie tędy droga Panowie.

Walczyć z łysiną

To chyba oczywiste na blogu o wypadaniu włosów;). W tym wypadku tendencja jest odwrotna niż w opisanym powyżej przypadku. To młodsze pokolenie (czasem jednak do przesady) dba o włosy. We wszystkim potrzebny jest zdrowy rozsądek. Warto jednak rozejrzeć się za wygodnym, ale przede wszystkim skutecznym sposobem na męskie łysienie. Jeśli jesteście pierwszy raz na moim blogu, to polecam zapoznać się z preparatem o nazwie Profolan. Naturalnym (pozbawionym skutków ubocznych) rozwiązaniem łysienie androgenowe. Na stronie producenta możecie poczytać o nim jeszcze więcej. Tam też znajdziecie interesującą promocję:) (3 w cenie 2).

Dodaj komentarz