A może Spectral.RS? Wydaje się być ciekawym pomysłem

Preparaty na łysienie

Skupimy się dzisiaj jak widać na konkretnym preparacie. Nazwa niekoniecznie pewnie wszystkim znana. Rzekłbym „specyficznie” wyglądająca;). W sumie dzięki temu łatwiej wpadająca w pamięć. Spróbuję Wam pokrótce opisać, co, z czym i na co. Kto powinien z uwagą przyjrzeć się temu preparatowi, no i oczywiście komu ewentualnie może on pomóc.

Zaczniemy może od tego, dla kogo jest to produkt. Zwykle w przypadku utraty włosów, istnieje pewne rozróżnienie na preparaty dla kobiet i mężczyzn. Wynika to z co najmniej kilku przyczyn. Po pierwsze, powody utraty włosów są nieco inne. Zwykle panowie częściej mają problem z łysieniem androgenowym, a u kobiet przyczyną jest stres lub dieta. Jeśli powód jest taki sam , to z kolei problemem są składniki. Odpowiednie dla mężczyzn, ale nie dla kobiet. Albo odwrotnie.

Jak to działa

Spectral.RS to jeden z tych preparatów, który stosować mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest bezpieczny. Zawiera on w sobie aminexil. Parę razy już pojawił się ten składnik tutaj. Najbardziej znanym jest oczywiście minoxidil, ale jego stosowanie w przypadku kobiet, jest obarczone ryzykiem. W niektórych stężeniach w ogóle go nie wolno stosować. Aminexi jest pod tym względem bardziej bezpieczny. W związku z jego użyciem pewnemu zawężeniu ulega możliwość zastosowania tego preparatu. Sprawdzi się on przede wszystkim przy utracie włosów powodowanej między innymi przez stres, dietę itd. Jak wspomniałem te przyczyny akurat częściej występują u pań, ale i panom się zdarza.

Główny składnik tego preparatu przede wszystkim zapobiega zbyt szybkiemu starzeniu się komórek, w tym wypadku tych związanych z włosami. Sam preparat ma dostarczać konkretnych składników właśnie, ale jednocześnie usprawniać krążenie krwi w skórze głowy. To dość istotna kwestia, bo w ten sposób do mieszków włosowych dostarczane są witaminy i pierwiastki. Jeśli z krążeniem jest problem, to nie mogą one w pełni wykorzystać tych składników. To właśnie w pewnym momencie skutkuje problemem z włosami.

Przy okazji, dobrze byłoby chyba wspomnieć, o peptydach miedzi, obecnych w Spectral.RS. Cóż to takiego? Określane bywają jako „antyDHT”. Ten trzyliterowy skrót oznacza „dihydrotestosteron”. Substancja odpowiedzialna między innymi za osłabianie włosów. W tym wypadku peptydy miedzi mają sobie z nią poradzić.

Technologia nanosomowa

O niej też już kiedyś wspominałem, więc tylko parę słów. Technologia ta pozwala na wykorzystanie mikroskopijnych cząstek. Określone są one mianem nanosomów właśnie. Jakie jest ich zadanie? Bardzo proste. To one mają przenosić poszczególne składniki preparatu w głąb skóry.

A, no i na koniec, coś co powinno znaleźć się na początku;) Spectral.RS to produkt, który jest dostępny pod postacią spray’u. Wystarczy tak naprawdę rozpylić go nad głową. Oczywiście z pewnej odległości. I jeszcze jedna  może nieco mniej istotna sprawa. Spectral.RS można stosować zarówno na głowę umytą, jak i nie. To daje pewną dowolność w wyborze pory dnia.

Dodaj komentarz