Follixin - źródło: follixin.pl

Tabletki na łysienie?

Preparaty na łysienie

Follixin - źródło: follixin.plDzisiejszy wpis będzie stawiał więcej pytań, niż dawał odpowiedzi. Bo i w zasadzie w kwestii najbardziej mnie interesującej dzisiejszy bohater milczy jak zaklęty, albo ja nie potrafiłem nigdzie znaleźć informacji na ten temat. Dlatego to nie jest recenzja, ale raczej zasygnalizowanie,że taki preparat na Follixin istnieje.

Spróbuje jednak nieco wydedukować z tego co udało mi się znaleźć w sieci na jego temat. I tak na marginesie na sam początek, podstawowa strona preparatu robi takie wrażenie niezmiernie sztucznej. Zresztą wejdziecie – zobaczycie sami.

Skład, czyli wielka TAJEMNICA

I już na początek pierwsza przeszkoda. Mimo moich starań nie znalazłem składu tego preparatu. Na pewno brakuje go na stronie produktu, być może niedostatecznie przeszukałem czeluści internetu. Skład – i to jest wyraźnie zaznaczone – jest zastrzeżony. To tajemnicza formuła dzięki której mamy uzyskiwać tak wspaniałe wyniki jakie są sugerowane na głównej stronie produktu. Mogę jednak poczynić pewne założenia. Określony jest jako suplement diety, co istotne „codziennej”. Zakładam więc, że w środku znajdziemy składniki odżywcze mające wpływ na stan skóry głowy, układu krwionośnego,a przez to i na włosy (cynk, żelazo, witaminy z grupy B?). Zaznaczam jednak, że to tylko i wyłącznie moje gdybanie.

Kolejnym założeniem – chociaż akurat to jest poparte konkretną informacją – jest to, że skoro to suplement diety, więc składniki powinny występować w podobnych preparatach. I faktycznie tak ponoć jest, ale tu chodzi o ich nowatorskie połączenie. Jakie? Tego już nie wiem.

Jak to działa?

Wychodzi na to, że działa w sposób niemal cudowny. I właśnie ta część informacji najmniej mnie przekonuje. Po pierwsze Follixin ma działać niezależnie od tego jaki typ łysienia nas dotknął, a także w jakim stopniu utraciliśmy włosy. Po drugie według informacji 94% mężczyzn, których poddano badaniu (zanim wprowadzono produkt na rynek) odzyskiwało włosy – no to przyznacie imponujący wynik, ale moim zdaniem coś wysoki to odsetek. Follixin nie ma ponoć żadnych skutków ubocznych i z tym jestem w stanie się zgodzić, zakładając iż faktycznie opiera się na składnikach charakterystycznych dla codziennej diety.

Wróćmy jednak do samego działania produktu. Według informacji „otwiera” on cebulki włosów, a potem swoim składem pogrubia pochewkę, a to z kolei ma pobudzać do życia, uśpione przez łysienie rejonów skóry głowy. Mówiąc prościej. Jeśli wzmocnimy cebulki, to będziemy mieli grubsze i mocniejsze włosy.

Kiedy to zadziała?

Efekty mają się pojawić już po miesiącu stosowania, a już po trzech miesiącach praktycznie mają nam przestać wypadać włosy. Ciekawostką jest to, że sama suplement nie jest jedynym rozwiązaniem. Wyraźnie zaznaczone jest, że oprócz regularnego zażywania tych tabletek, potrzebne są: zmiany w diecie i aktywność fizyczna. I tu jestem w stanie się zgodzić, że to faktycznie może poprawić stan naszej fryzury i zmniejszyć ilość wypadających włosów. Jeśli było to spowodowane chociażby przez lekkomyślne podejście do tego co jemy, bądź nasz tryb życia był daleki od tego który można określić jako „zdrowy”.  \

PRZECZYTAJCIE RÓWNIEŻ: ZALETY KURACJI ZIOŁOWYCH

One thought on “Tabletki na łysienie?

Dodaj komentarz