Szampony do włosów dla mężczyzn – przegląd cz.1

mężczyzna

Ostatnio wywołałem ten temat pisząc o zestawie Fortive od Hailer. Dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować listę, a w zasadzie jej pierwszą część, szamponów przeznaczonych dla mężczyzn. Chociaż nie zawsze tylko dla nas. Jednocześnie zachęcając do dzielenia się opiniami na ich temat.

Bioxsine, Anti – Hair Loss Herbal Shampoo

Zacznę od szamponu, który w sumie nie jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla mężczyzn, ale panowie często z niego korzystają. Jest on oparty przede wszystkim o składniki, których celem jest powstrzymanie wypadania włosów (ale nie łysienia, raczej wynikającego z nieprawidłowej pielęgnacji, czy braków pewnych minerałów i witamin). Znajdziecie w nim między innymi żelazo, cynk i magnez. Przede wszystkim opiera się o ziołową mieszankę. Jeśli chodzi o opinie, to są one mocno podzielone. Z jednej strony pojawia się określenie „zwykły szampon”. Z drugiej ma on faktycznie powstrzymywać wypadanie włosów. Ale w połączenie z ampułkami od tej samej firmy. Na plus zapach. Na minus konsystencja. Cena – w porównaniu do kolejnych szamponów jest przyswajalna dla portfela.

Alfaparf Uomo

To z kolei rozwiązanie, które mieści się kategorii „produkty szukające innowacji”. W tym wypadku postawiono na… skoncentrowane cząsteczki wody morskiej. Szampon reklamowany jest preparat energetyzujący włosy. Co ma zapewnić? Oczyszczenie skóry głowy, lśniące włosy. To delikatna formuła. No i plus z perspektywy mężczyzn, czyli kosmetyk przeznaczony do męskich włosów. Nadaje się do różnych rodzajów fryzury. Mam tutaj na myśli włosy cienkie, ale też przetłuszczone. Ma on mieć również działanie powstrzymujące ich wypadanie. Ale w tej kwestii zdania są mocno podzielone. Oprócz można również zainwestować w odżywkę z tej firmy.

Szampon nawilżający z olejkami Macadamia

To w zasadzie zestaw, ale skupię się jedynie na tym produkcie. Dostępne są jeszcze: odżywka, maska do włosów i dwa olejki. Jedna uwaga. To preparat, który poleca się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Szampon ten przede wszystkim ma za zadanie przywrócenie równowagi pH skóry głowy. Ma on lekką formułę, co jest dość istotnym plusem dla facetów z osłabioną fryzurą. Według producenta ma również chronić włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV. To akurat kwestia o której – panowie bądźmy szczerzy – zwykle nie pamiętamy. Ma on też zapewnić regenerację włosów. O ile cena za sam szampon nie robi jakieś większego wrażenia, o tyle na zestaw będziemy musieli wydać sporo pieniędzy.

POZNAJ SKUTECZNE ROZWIĄZANIE NA MĘSKIE ŁYSIENIE!

Dodaj komentarz