Revita.COR – odżywka stymulująca porost włosów

Recenzje

To w odróżnieniu od większości ostatnio przeze mnie przytaczanych produktów, jest preparat który bez problemu kupimy w Polsce. Nie musimy go sprowadzać ze Stanów Zjednoczonych, płacąc przy tym spory koszt przesyłki i odczekując przy okazji swoje.

revita.cor

Zanim o samym produkcie i tym co kryje w sobie, to od razu na samym początku napiszę dla kogo jest on przeznaczony. Zdecydować się mogą na niego osoby cierpiące z powodu łagodnej formy łysienia. Myślę, że rozwiązaniem jest też dla tracących włosy w związku ze stresem, czy dietą. Generalnie zdaniem odżywki jest jak napisałem w tytule stymulacja porostu włosów.

Składniki Revita.COR

Im poświęcę tutaj najwięcej miejsca, bo jest i czemu. Po pierwsze dlatego, że jest ich sporo. Po drugie dlatego, że to z punktu widzenia fryzury bardzo ciekawy zestaw. Na początek uwagę przykuwają komórki macierzyste. Parę razy już wspominałem o coraz bardziej chętnym ich stosowaniu w medycynie jak i poprawianiu urody. W tej odżywce zastosowano roślinne komórki macierzyste. Ich zadaniem jest regeneracja mieszków włosowych.

Kolejnym ciekawym składnikiem jest kofeina. Ona tutaj ma za zadanie przede wszystkim interakcję z testosteronem. Dokładniej rzecz biorąc, ma ona nieco zmniejszać jego działanie. Tak aby jego aktywne forma – DHT – nie bruździła. Korzeń żeń-szenia to kolejny składnik jaki znajdziemy w tej odżywce. Ta akurat roślina bardziej znana jest ze swojego wpływu na nasze libido, ale pośrednio działa też na włosy. Po pierwsze poprawia ukrwienie co jest dość istotne. Celem działania żeń-szenia jest niejako wydłużenie żywotności mieszków włosowych.

W Revita.COR wykorzystano też technologię nanosomową. Kolejny nowy sposób walki z łysieniem. W tym wypadku mamy nanocząsteczki miedzi. Wykazują one – nie tylko tutaj – bardzo silne działanie przeciwzapalne. Przy okazji ich działaniem jest usuwanie uszkodzonej tkanki i zastępowanie jej nową. Opisywana odżywka zawiera w sobie też cynk. Można powiedzieć, że to składnik z gatunku „dmuchamy na zimne”. Cynk to pierwiastek niezbędny zarówno dla skóry, jak i włosów. Jeśli pojawiają się jego niedobory, to może to skutkować chociażby uszczupleniem fryzury. Cynk w tym wypadku będzie więc dostarczany z jednej strony na wszelki wypadek, bo może go brakuje. Z drugiej strony właśnie ta sytuacja może być przyczyną wypadania włosów i wtedy to ten składnik staje się rozwiązaniem. Z ciekawych składników jest jeszcze arginina. To aminokwas, którego zadanie jest odżywianie mieszków włosowych.

Jak stosować?

Sposób użycia nie odbiega od innych odżywek. W tym wypadku używamy jej po uprzednim umyciu głowy. Odżywkę rozprowadzamy i wmasowujemy w skórę. Trzymamy ją na głowie 2 do 3 minut. Więcej nie potrzeba. Po tym czasie należy ją dokładnie zmyć. Gotowe. Co jeszcze z istotnych informacji? Cena produktu, dla jednych może być zaporowa. Na innych z kolei większego wrażenia nie zrobi. Revita.COR jest objęta 90-dniową gwarancją zwrotu. Niby nic w tym nadzwyczajnego, bo to norma, ale ważne że jest:).

Dodaj komentarz