Revita.COR – najskuteczniejsza odżywka na porost włosów

Porost włosów, Preparaty na łysienie

Jeżeli borykamy się z wypadaniem włosów, ich odpowiednia pielęgnacja powinna być podstawą. Jeśli bowiem w odpowiedni sposób nie zadbamy o czuprynę, problem będzie powracał (o ile w ogóle uda się go pokonać). Istotne znaczenie ma stosowanie odpowiednich szamponów, które zatrzymają postępujące wypadanie włosów oraz będą stymulowały ich porost. Należy jednak pamiętać o stosowaniu odżywek, które będą świetnym wsparciem pielęgnacji.

Właściwie każda odżywka na wypadające włosy może okazać się pomocna. Szczególnie, jeśli posiada właściwości regeneracyjne oraz odbudowujące. Zawierać będzie bowiem cenne składniki, które poprawią kondycję włosów, zwiększą ich wytrzymałość. Takich preparatów na rynku w drogeriach nie brakuje. Zawierają wiele składników odżywczych, które wzmacniają cebulki, a także stymulują krążenie.

Czasami jednak to nie wystarczy, szczególnie jeśli dotyka nas łysienie androgenowe (mówię tutaj zarówno o mężczyznach, jak i kobietach). Wtedy preparaty z wyciągiem z czarnej rzodkwi czy skrzypu polnego mogą nie dać rady. Choć są pomocne np. w przypadku wypadania włosów spowodowanych znacznym ich osłabieniem albo brakiem składników mineralnych, o tyle w łysieniu wywoływanemu dihydrotestosteronem mogą sobie nie dać rady.

Revita.COR

Przeglądając zasoby rynku kosmetycznego, nie sposób pominąć odżywkę Revita.COR. To preparat, który został stworzony przez firmę DS Laboratories – tę samą, która wprowadziła na rynek innowacyjny szampon Revita. Jeśli odżywka została równie starannie opracowana, można spodziewać się tylko najlepszych rezultatów.

Najnowsze technologie w walce z wypadaniem włosów

Tak w skrócie można określić działanie odżywki Revita.COR. No bo co powiecie na obecność mikrosfer, dostarczających aktywne składniki preparatu bezpośrednio do źródła problemu? Albo czy spotkaliście kiedyś odżywkę, która będzie bazowała na botanicznych komórkach macierzystych, które zwiększają produktywność mieszków włosowych?

To zastosowanie najnowszych technologii popartych badaniami klinicznymi sprawia, że odżywka Revita.COR właściwie nie ma sobie równych.

Najważniejsze składniki

No dobra, istotne znaczenie mają też składniki. Wszystko wskazuje na to, że i w przypadku odżywki firma DS Laboratories spisała się tak samo świetnie jak w przypadku szamponu.

Botaniczne komórki macierzyste swoimi właściwościami przypominają ludzkie komórki. Dlatego są w stanie zwiększyć produktywność mieszków włosowych oraz wspomóc ich regenerację.

Kofeina odpowiada za stymulowanie krążenia oraz wydłuża cykl wzrostu włosa.

Nano-peptydy miedzi wykazują silne działanie regeneracyjne. Stymulują porost włosów.

Glukonian cynku stanowi cenne źródło tego pierwiastka. Niedobory cynku mogą prowadzić do wzmożonego wypadania włosów.

Żeń-szeń odpowiada za wydłużenie żywotności mieszków włosowych. Działa silnie antyoksydacyjnie oraz poprawia kondycję skóry głowy.

Cytrulina należy do grupy aminokwasów, które stanowią element budulcowy korzenia mieszków włosowych.

Arginina jest aminokwasem odpowiadającym za lepsze odżywienie oraz dotlenienie mieszków włosowych.

Łubin przyczynia się do wzmocnienia mieszków włosowych oraz stymulowania porostu włosów.

Sami przyznacie, że właściwie żadna odżywka przeciw wypadaniu włosów nie może poszczycić się tak długą i starannie dobraną listą składników. Wszystkie substancje wzajemnie uzupełniają swoje działanie, hamując łysienie oraz ograniczając miniaturyzację mieszków włosowych.

Chyba nie pozostaje nic innego, jak tylko przekonać się o jej działaniu. Jestem przekonana, że ta odżywka na porost włosów, w połączeniu z szamponem Revita da świetne rezultaty. Składy obu produktów są naprawdę rewelacyjne – ze świecą szukać drugich takich preparatów. Zainteresowanych odsyłam do miejsca, gdzie można ją kupić (Nuvialab.pl lub Vitalab.pl)

A Wy co myślicie o Revita.COR? Czy Waszym zdaniem jest to odżywka na wypadające włosy, która ma szansę pomóc?

Dodaj komentarz