Procerin Shampoo – szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

Leczenie łysienia, Preparaty na łysienie

Wzmożone wypadanie włosów widoczne jest przede wszystkim u mężczyzn. To właśnie w ich przypadku zwykle dochodzi do łysienia androgenowego, które daje dość charakterystyczne objawy. Powstającej łysiny na czubku głowy oraz tworzących się zakoli nie sposób nie zauważyć. A ponieważ nie wszyscy panowie godzą się na taki stan, poszukują sprawdzonych sposobów przeciwdziałających łysieniu.

Problemem nie jest jednak ograniczony dostęp do skutecznych preparatów, ale wybór – spośród co najmniej kilkudziesięciu różnych – tych faktycznie skutecznych. Dziś będzie o szamponie Procerin, który cieszy się pozytywnymi rekomendacjami nie tylko wśród Polaków, ale również mężczyzn na całym świecie. Postanowiłam sprawdzić (w zasadzie tylko w teorii), czy faktycznie ten szampon na wypadanie włosów dla mężczyzn jest wart swojej ceny. A kosztuje sporo, bo ponad 115 złotych.

procerin-shampoo

Procerin Shampoo – przełom w walce z łysieniem androgenowym?

Preparat został opracowany z myślą o mężczyznach, którzy borykają się z łysieniem androgenowym. Obiecuje znaczną poprawę kondycji włosów, celując nie tylko w objawy, ale przede wszystkim w przyczyny. I właśnie tym wyróżnia się spośród wielu preparatów na łysienie.

Warto jednak wiedzieć, że Procerin to szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn, który w żaden sposób nie jest jakimś magicznym środkiem. Nie ma takiej możliwości, by jednorazowe użycie rozwiązało wszystkie problemy. Tajemnica sukcesu tkwi w unikalnej kompozycji składników oraz regularnym stosowaniu.

Najważniejszy skład

 Wydaje się, że Procerin Shampoo posiada wszystkie istotne składniki, które powinien posiadać szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów. Podstawą jest formuła blokująca negatywne działanie DHT na mieszki włosowe. Czynne składniki preparatu hamują aktywność 5-alfa reduktazy, czyli enzymu odpowiadającego za przekształcenie testosteronu w szkodliwy dihydrotestosteron. Sąto wyłącznie naturalne inhibitory DHT, których skuteczność została potwierdzona badaniami. Ponadto zawiera wiele składników odżywczych, które odżywiają włosy od cebulek po końce.

A teraz coś, co zainteresuje na pewno każdego mężczyznę. Warto wiedzieć, że Procerin Shampoo nie wpływa w żaden sposób na sprawność seksualną. I właśnie także tym wyróżnia się od innych preparatów na łysienie.

Czy to naprawdę działa?

Gdyby była mężczyzną, sama chętnie sprawdziłabym skuteczność Procerin Shampoo. Ale ponieważ przeznaczony jest wyłącznie dla panów, muszę opierać się wyłącznie na recenzjach znalezionych w Internecie – na forach, komentarzach pod blogami czy w sklepach internetowych.

Poniżej przedstawiam kilka z nich:

 procerin-vitalab

Źródło: vitalab.pl

procerin-opineo

Źródło: opineo.pl

procerin-nuvialab

 

Źródło: nuvialab.pl

Oczywiście i pojawiają się opinie o braku jakichkolwiek efektów. No cóż… szkoda tylko, że ktoś nie wspomina, jak często stosował preparat. Bo to na pewno ma wpływ na skuteczność. Na szczęście tych negatywnych opinii jest niewiele, co może sugerować, że Procerin Shampoo naprawdę działa.

Zainteresowanych poznaniem szczegółów, odsyłam na tę stronę – http://www.nuvialab.pl/pielegnacja-wlosow/lysienie/procerin-shampoo. Opis i skład powinien wiele wyjaśniać 🙂

3 comments

  • Cześć, zastanawiam się nad zakupem tego preparatu, ale mam pytanie po jakim czasie można go odstawić, cz będzie konieczne ciągle jego używanie ?

    • Efekty są widoczne już po 2-3 miesiącach. Ale to wszystko zależy od zaawansowania łysienia, bo czasami trzeba czekać i dłużej. Teoretycznie możesz przestać go stosować w ogóle, ale najlepiej jest stosować kurację podtrzymującą poprzez stosowanie szamponu np. raz w tygodniu.

Dodaj komentarz