Ducray Anacaps – czy warto?

Preparaty na łysienie

Preparatów na poprawę kondycji włosów jest Ci na naszym rynku pod dostatkiem. Możesz wybierać pośród środków przeznaczonych do wzmacniania włosów, jak i walczących z zaawansowanym łysieniem. Dziś postanowiłam „zbadać” skład Ducray Anacaps. Czy okażą się dobrym sposobem na wyeliminowanie problemu wypadających włosów?

 

Ducray Anacaps, czyli co?

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia (jak to okropnie brzmi, prawda?), jakim jest Ducray Anacaps stosuje się w celu odżywienia oraz wzmocnienia włosów.  Jeśli chodzi zaś o wypadanie włosów, to jest ono wywołane złożonym procesem, który związany jest z dysfunkcją mechanizmów enzymatycznych oraz nagromadzeniem zbyt dużych ilości wolnych rodników na poziomie mieszka włosowego.

Warto zaznaczyć, iż kapsułki Anacaps Ducray w swym składzie mają izoflowonoidy, które posiadają zdolność oddziaływania na funkcje enzymatyczne mieszka, ułatwiając wzrost włosów. Dodatkowo działają przeciwutleniająco i ochronnie w stosunku do mikrokrążenia.

Preparat Ducray Anacaps dostarcza cennych witamin, związków bogatych w siarkę i krzemionkę pochodzenia roślinnego. Dzięki czemu włosy są mocne, dobrze odżywione i pełne energii. By uzyskać dobre rezultaty, kurację tym środkiem trzeba stosować przez minimum trzy miesiące.

To na tyle teorii. A jak jest w praktyce?

W zasadzie ciężko znaleźć w internetowym światku opinie na temat tego preparatu. Albo więc jeszcze niewiele osób do niego dotarło, albo po prostu działa tak kiepsko, że nawet szkoda marnować czasu na pisanie.

Niby z jednej strony wszystko ok. – preparat zawiera naturalne składniki. Ale z drugiej strony – nie są to substancje, które pozwolą zwalczyć nadmierne wypadanie włosów. Dlatego jeśli mamy zamiar kupować Ducray Anacaps, to tylko w przypadku, gdy nie chcemy dopuścić do wypadania włosów (np. po chorobie, w trakcie odchudzania, itp.)

Kapsułki Procerin

Nie dla wszystkich. Przeznaczone są bowiem wyłącznie dla mężczyzn. Jednak nie tylko borykających się z łysieniem androgenowym. Kompleksowy skład pozwala uporać się z wypadaniem włosów – bez względu na przyczyny.

Tabletki na wypadanie włosów Procerin działają na czterech płaszczyznach.

  • Po pierwsze uchwytują enzym 5AR, hamując reakcję enzymatyczną, prowadzącą do przekształcania się testosteronu w DHT.
  • Po drugie blokują działanie receptorów androgennych, nie dopuszczając tym samym do połączenia się dihydrotestosteronu z mieszkami.
  • Po trzecie hamują proces wypadania włosów.

Takie działanie jest możliwe dzięki odpowiedniemu składowi. W kapsułkach Procerin są obecne m.in.: wyciąg z Saw Palmetto, siarczan cynku i korzeń Muira Puma.

Procerin stosuje się w przypadku  w przypadku wypadania włosów. Widoczne efekty są możliwe do osiągnięcia po już trzymiesięcznym, regularnym stosowaniu preparatu. Saw Palmetto jest dobrym inhibitorem, ale zdecydowanie lepsze efekty osiąga wyciąg z pokrzywy. Można go znaleźć w preparacie o nazwie Profolan. On podobnie jak Procerin jest w kapsułkach. Tyle, że jest zdecydowanie lepszy. Nowa formuła, którą w nim zastosowano to skuteczniejsze działanie. Do tego jest on całkowicie bezpieczny.

Co warto wiedzieć o PROFOLANIE?

Co wybrać?

Jeśli zależy nam na pokonaniu łysienia to z trzech wymienionych najlepiej sprawdzi się Profolan. Procerin jest obecnie praktycznie nie do  kupienia Jeśli chodzi zaś o Ducray Anacaps to jest to bardzo dobra kuracja, ale jedynie na wzmocnienie odżywienie i włosów. Zatrzymanie łysienia raczej nie jest osiągalne.

 

Dodaj komentarz